Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

jak przechwycić?

Recommended Posts

Mógłby mi ktoś pomóc w obsłudze wyszukiwarki usuniętych domen? Od godziny próbuję zrozumieć w jaki sposób to funkcjonuje. ;) Co i gdzie należy wpisać, żeby znaleźć domeny usunięte np. w okresie 02.02.2012 - 08.02.2012, lub tylko dzisiaj?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę, to po jest problem ze stronicowaniem i sortowaniem na tej stronie (przed wszystkim czas ładowania).

Zleciłem do poprawienia z samego rana.

 

Jednocześnie odpowiadając na Twoje pytanie, gdy już błąd zostanie usunięty:

 

Usunięte domeny: https://premium.pl/deleted.html

 

http://prntscr.com/5ztib

1. Możliwość ograniczenia wyników wyszukiwania za pomocą pól "od" "do". Prócz dat, można również posługiwać się określeniami typu "od wczoraj" czy "do dzisiaj".

2. Możliwość przeglądania tylko do czasu przekroczenia oczekiwanego dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12.02.03

12.02.08

 

Edit:

Mateusz, wpisanie daty tak jak w chmurce z podglądu nic nie dawało. Dopiero wpisanie tak jak wkleilem zaskoczyło.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za pomoc, choć nadal nie mogę znaleźć tego czego szukałem, ale jest to może wynikiem tego błędu.

 

Chciałbym jednak wyszukiwać na tej stronie ponieważ na podstronie podlinkowanej przez Intersona nie ma tylu filtrów. Rozumiem, że po kliknięciu na Filtry wyszukiwania u dołu strony, daty mam wpisać w pole Wygasa w takim formacie jak podał lufthansa? Czy mam wpisywać od i do czy same daty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym jednak wyszukiwać na tej stronie ponieważ na podstronie podlinkowanej przez Intersona nie ma tylu filtrów. Rozumiem, że po kliknięciu na Filtry wyszukiwania u dołu strony, daty mam wpisać w pole Wygasa w takim formacie jak podał lufthansa? Czy mam wpisywać od i do czy same daty?

 

Obawiam się że na tej stronie (którą podlinkowałeś) nie ma filtrowania po dacie usunięcia, a jedynie po dacie utworzenia lub wygasania. Moim zdaniem to jest na plus - data usunięcia (ze strefy dns) bywa zdradliwa, bo jedne domeny z takiej listy wygasną po 15 dniach, a inne po 5, niektóre nawet po 3 (testy), że wspomnę jeszcze o naskowych, którym zajmie to nawet 20-30 dni. Dlatego optymalne efekty - moim zdaniem - przynosi przeglądanie listy wg daty wygasania do 5 dni w przód, wtedy na 100% nie przegapi się żadnej domeny, a przy tym uniknie się przeglądania wielu niepotrzebnych. No ale to oczywiście kwestia gustu, dlatego mamy tyle filtrów żeby każdy sobie dostosował listę, a jak ktoś lubi przeglądać wg konkretnych plików delted_domains, to właśnie na tej drugiej liście, linkowanej przez Intersona, może to zrobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×