Jump to content
Sign in to follow this  
maniek21

uwaga.tv

Recommended Posts

Witam serdecznie

Ile może być warta domena uwaga.tv ? Pomóżcie mi ją wycenić ;)

Pozdrawiam serdecznie

Edited by maniek21

Share this post


Link to post
Share on other sites

postanowiłem napisać, bo zobaczyłem ją w dziale na sprzedaż za średnie XXXXX

Ja bym za nią nie dał nawet X, bo do czego ma służyć ta domena ? Tvn się na pewno nie zainteresuje a innego, potencjalnego KK nie widzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ciekawa, ale twoja propozycja cenowa w dziale domeny zagraniczne jest znacznie przesadzona. Gdybyś odjął 2 iksy to być może udałoby ci się ją sprzedać na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lubię wyceny na forum.

Mają ... wspólnego z rzeczywistością.

Jak ktoś jest spoza świadka to bardzo dobra domena jest warta mniej niż zero.

Ja zainteresowany nią nie jestem ale domena warta była rejestracji i życzę powodzenia ze sprzedażą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myślę że domena może być użyta np na portal informacyjny coś w rodzaju wp lub onet a wy jak myślicie? Co można by było na tej domenie postawić dajcie swoje prpozycje:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daje propozycje,żeby przeczytać regulamin forum w szczególności w miejscu dotyczącym podbijania tematu... :)

 

i dobrze tez żeby "młody w branży" kolega nauczył sie wysyłania ofert sprzedażny domeny do serwisów bo póki co te maile które wysyła to spam najwyższych lotów oferujący bardziej niż średnią domenke za bardziej niż utopijne pieniądze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie jest podbjianie tematu bo to jest dział wycena i opinia czyli nie chcąc tworzyć nowy temat i nie chcąć śmiecić forum pozostaje przy starym . Dlatego chcę uzyskać opinie a ty że masz problemy to nie moja sprawa

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie jest podbjianie tematu bo to jest dział wycena i opinia czyli nie chcąc tworzyć nowy temat i nie chcąć śmiecić forum pozostaje przy starym . Dlatego chcę uzyskać opinie a ty że masz problemy to nie moja sprawa

 

Kolego zapoznaj się naprzód z Regulaminem forum, a dopiero później się wykłócaj.

 

Regulamin działu "Wycena i Opinia":

#Temat można podnieść/odświeżyć tylko raz.

#Domenę kolejny raz do wyceny można dać po upływie minimum 6 miesięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze masz całkowitą rację nie powinienem tak robić.

 

 

Kolego zapoznaj się naprzód z Regulaminem forum, a dopiero później się wykłócaj.

 

Regulamin działu "Wycena i Opinia":

#Temat można podnieść/odświeżyć tylko raz.

#Domenę kolejny raz do wyceny można dać po upływie minimum 6 miesięcy.

 

"

i dobrze tez żeby "młody w branży" kolega nauczył sie wysyłania ofert sprzedażny domeny do serwisów bo póki co te maile które wysyła to spam najwyższych lotów oferujący bardziej niż średnią domenke za bardziej niż utopijne pieniądze "

 

Ja taniej tej domeny nie sprzedam bo moim zdaniem można na niej dużo zbudować i daje duże możliwości

Edited by maniek21

Share this post


Link to post
Share on other sites
Lubię wyceny na forum.

Mają ... wspólnego z rzeczywistością.

Jak ktoś jest spoza świadka to bardzo dobra domena jest warta mniej niż zero.

Ja zainteresowany nią nie jestem ale domena warta była rejestracji i życzę powodzenia ze sprzedażą.

A poza branżą obuwniczą i telewizyjną (?) jest jeszcze jakaś, w której "siedzisz"?

Jak piszesz taką opinię, to może napisałbyś coś konkretnego...

 

Dla mnie na chwilę obecną max 1000zł, ale to naprawdę ktoś by musiał być napalony.

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites
A poza branżą obuwniczą i telewizyjną (?) jest jeszcze jakaś, w której "siedzisz"?

Jak piszesz taką opinię, to może napisałbyś coś konkretnego...

 

Dla mnie na chwilę obecną max 1000zł, ale to naprawdę ktoś by musiał być napalony.

Panie doggystyle4 widzę, że zna się Pan na domenach i to bardzo dobrze!

1000zł za taką domenę i to ktoś musi być napalony :) hehehehehehe

Spójrz na swoje portfolia, swoje wyceny i przestań kupować :mellow: bo 95% domen Twoich domen NIKT nie kupi i szybciej czy później spadną.

Biorąc na szalę Twoje domeny a z drugiej strony jedną domeną uwaga.tv wybrałbym uwaga.tv

 

Moja wiedza i kompetencje mogą Ci nie odpowiadać.

Zazwyczaj nie wypowiadam się na forum. Wyceny domen to abstrakcja ponieważ dla jednego domena jest warta x dla drugiego xxx a trzeciego xx xxx. Rynek weryfikuje wyceny i to bardzo skrzętnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena dobra,

 

za x.xxx bym nie sprzedał.

 

Jeżeli chodzi natomiast o wyceny na tym forum to daj sobie "siana" - nie warto się pytać.

Edited by kaz

Share this post


Link to post
Share on other sites
za x.xxx bym nie sprzedał.

 

Znacie jakieś sprzedaże domen .TV za x.xxx?

Na palcach jednej ręki można policzyć

 

Domena na pewno nie jest warta więcej niż 1.000 pln

Wydaje się, że jedyny potencjalny klient to tvn, który i tak stawia serwisy na subdomenach np. kontakt24, czy youcandance

Zreszta domena youcandance.pl jest do kupienia za 7.500 pln, tvn jej nie kupi mimo iz dla nich sa to grosze.

 

Ja taniej tej domeny nie sprzedam bo moim zdaniem można na niej dużo zbudować i daje duże możliwości

 

zobaczymy jak przyjdzie czas przedłużenia... myślę, że domena wyląduje na lastminute

Edited by entersite

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idę o zakład że TVN nie kupi tej domeny.

 

Co do wartości .tv - tu są opisane ciekawe sprzedaże http://dnjournal.com/ytd-sales-charts.htm

Wiele ang keywordów .tv osiągnęło ceny powyżej XXXX USD, jako rynek wtórny polskie keywordy w tej końcówce to abstrakcja, choć sam rejestr ma ciekawy potencjał :mellow:

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×