Jump to content
Sign in to follow this  
klz

Dane do przelewu- sedo

Recommended Posts

Hej, mógłby mi ktoś powiedzieć co gdzie należy wpisać w sedo, żeby wypłacili kasę :) uzbierało się ponad 50 euro, a nie chciałbym, żeby przez pomyłke poszło gdzie indziej:)

 

Do uzupełnienia jest:

 

Account Owner - imie i nazwisko

 

IBAN - PLMOJ_NUMER_KONTA

 

Routing-/ABA # - tu nie mam pojecia

 

Bank Name * - BRE Bank S.A. INTERNET BANKING

 

SWIFT Code - BREXPLPWMBK

 

ZIP Code / City 90-050 Łódź

 

 

Co to znaczy "For further credit", zaznaczyć ?

 

Przepraszam za takie oczyistości, ale się nie chce pomylić, z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hej, mógłby mi ktoś powiedzieć co gdzie należy wpisać w sedo, żeby wypłacili kasę :) uzbierało się ponad 50 euro, a nie chciałbym, żeby przez pomyłke poszło gdzie indziej:)

 

Do uzupełnienia jest:

 

Account Owner - imie i nazwisko

 

IBAN - PLMOJ_NUMER_KONTA

 

Routing-/ABA # - tu nie mam pojecia

 

Bank Name * - BRE Bank S.A. INTERNET BANKING

 

SWIFT Code - BREXPLPWMBK

 

ZIP Code / City 90-050 Łódź

Co to znaczy "For further credit", zaznaczyć ?

 

Przepraszam za takie oczyistości, ale się nie chce pomylić, z góry dziękuje za odpowiedź.

 

Pozdrawiam

 

Numer ABA to amerykański odpowiednik systemu SWIFT ( to numer rozliczeniowy banku w USA ) i jest konieczny tylko w przelewach na terenie USA. Jeśli nie masz konta w USA a z tego co piszesz to masz w BRE, czyli ciebie Routing-/ABA nie dotyczy .

 

"For further credit' mozesz smialo zostawic nie zaznaczone

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czesc,

 

Jako pierwsze w "payment details" ustaw kraj na Poland. Wtedy zobaczysz te pola ktore musza zostac wypelnione dla przelewow do Polski.

 

Najwazniejsze to:

 

Account Owner - Imie i nazwisko wlasciciela konta bez polskich literek (np. zamiast Łukasz prosze wpisac Lukasz)

 

IBAN - International Bank Account Number i wedlug wikipedia.pl dla Polski powinien miec taka forme:

PLkkBBBBBBBkMMMMMMMMMMMMMMMM

Pierwsze 2 cyfry to cyfry kontrolne. Następnych 8 cyfr to identyfikator banku-oddziału, Ostatnie 16 to numer rachunku.

 

Bank Name - nazwa banku bez znakow interpunkcyjnych

 

SWIFT Code - Kod (8-11 znakow) ktory oznacza dany bank w przelewach miedzynarodowych.

 

ZIP Code / City - Kod: xx-xxx / Miasto: bez polskich literek (np. zamiast Łódź prosze wpisac Lodz)

 

I jak kilofek juz napisal, "For further credit" mozesz zostawic nie zaznaczone :).

 

Pozdrawiam,

Kamila

 

---

www.sedo.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×