Jump to content
Sign in to follow this  
heden.pl

suplement.pl

Recommended Posts

Bardzo ładna domena . Co prawda liczba mnoga byłaby lepsza lecz ta też ma bardzo duży potencjał . Myślę że srednie XXXX osiągalne

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja myślę że niskie XX XXX możliwe patrząc po ilości reklam suplementów w radyjkach typu RMF FM. Suplementy są tanie w produkcji, praktycznie nieodróżnialne pomiędzy sobą, jedyna szansa na sprzedaż to dobre akcje marketingowe, a do tego przyda się generyczna domena.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja mysle ze nie bedzie szalu dalbym jej max 3k neistety l.mn o kilkarazy lepsza i wtedy moglbym sie pokusic o wyceny 10 czy 15k, ale moze sie uad sprzedac za dobre pieniadze bo branza BARDZO dochodowa i zbyt jest ...

Edited by Sodeko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja po stronie malkontentów.

Jakoś do mnie nie przemawia jako sklep z suplementami. Trzeba by brand żeby był, sklep pod nazwą 'suplement'.

 

Przez analogię to 'dodatki' super, 'dodatek' mniej.

 

Ale może nie, trzymam kciuki, naprawdę chętnie się dowiem że nie mam racji...?

 

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Suplement ? dodatek, uzupełnienie. W wydawnictwach encyklopedycznych i słownikowych ? zazwyczaj w takich, które podzielone są na kilka i więcej tomów, wydawanych przez kilka kolejnych lat ? dodatkowy tom lub tomy, wydawany na końcu serii, w którym znajdują miejsce hasła przeoczone, lub wręcz nie istniejące w chwili przystępowania do redagowania wydania. Podaje się tam też, dla haseł już istniejących, ich dodatkowe znaczenia, które pojawiły się w trakcie wydawania dzieła.

cytat z wikipedi

 

fajna domena i dobrze trzymać ją, nie podejmę się wyceny ale powodzenia ze sprzedażą

Edited by trybiano

Share this post


Link to post
Share on other sites

cytat z wikipedi

 

Jak słusznie zauważył trybiano posiłkując się Wikipedią, chociaż słowo kojarzy się głownie z suplementem diety, ma także swoje pierwotne znaczenie. O ile znaczenie "dietetyczne" ;) współgra ewidentnie z liczbą mnogą (jak większość towarów, w kontekście ich sprzedaży, promocji sklepów internetowych), o tyle "suplement" w liczbie pojedynczej może równie dobrze stać się brandem czegoś niematerialnego, na przykład czasopismo historyczne, galeria malarstwa, itp. Ta uniwersalność domeny podwyższa jej wartość.

Wg mnie średnie xxxx, to absolutne minimum, górna granica zależy od subiektywnych czynników związanych ze sprzedającym, kupującym, sytuacją, itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heden co tu dużo mówić, dupy nie urywa :P

 

Poszukałem chwilę i znalazłem jakiś magazyn i księgarnię o takiej nazwie i o ile skojarzenia z suplementami diety może się wydawać najbardziej poprawne, może warto udać się w inną stronę i szukać klienta właśnie pod kątem samej nazwy.

 

http://www.opineo.pl/opinie/apteka-suplement-pl - jak widać już nie działa.

 

Sama domena na pewno wysokie x.xxx PLN :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczba mnoga zdecydowanie lepsza.

 

nie zgadzam sie z tym (jak to brzmi?)

a wlasciwie dlaczego zostala odwolana aukcja na AM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heden co tu dużo mówić, dupy nie urywa :P

Każda kwota powyżej 3k PLN będzie moim zdaniem dużym sukcesem (5k PLN uważałbym za cud).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

a wlasciwie dlaczego zostala odwolana aukcja na AM?

 

Jako, że AM opóźnia wypłaty postanowiłem odwołać aukcję. Wolę mieć nadal domenę niż wirtualne pieniądze, na wypłatę których nie można liczyć.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako, że AM opóźnia wypłaty postanowiłem odwołać aukcję. Wolę mieć nadal domenę niż wirtualne pieniądze, na wypłatę których nie można liczyć.

 

A jak dostaniesz propozycję 30k to też odrzucisz bo AM opóźnia wypłatę ?

Dziwne podejście, tym bardziej, że nadal domenę trzymasz w AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak dostaniesz propozycję 30k to też odrzucisz bo AM opóźnia wypłatę ?

Dziwne podejście, tym bardziej, że nadal domenę trzymasz w AM.

 

Przecież Grzegorz może się skontaktować z oferującym, napisać mu o problemach z wypłatami i po prostu wystawić mu fakturę na taką (moim zdaniem wysoką jak na tę domenę) kwotę 30k zł netto i tyle. Ja tak raz zrobiłem ostatnio (znaczy nie taka kwota, ale ogólnie mi chodzi).

 

Tylko na aukcji potrzebuje pośrednika (bo inaczej jej przecież nie da się przeprowadzić), a tak to przecież nie. ;)

 

A co do domeny to moim zdaniem warta bliżej kilku niż kilkudziesięciu tysięcy, ale oczywiście życzę jak najlepiej. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem należy sprzedawać domenę teraz. Odkładanie czy anulowanie aukcji na pewno jej nie pomoże.

Nie uważam, żeby domena osiągnęła cenę kosmiczną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

problemy z wyplatami z AM sie ciagna wiec nei wiem jaki byl sens wystawiania tej aukcji wlasnie w tym serwisie. domena dobra ale jej wartosc na aukcji wg mnie nie bylaby wyzsza niz 3-4k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×