Jump to content
szogun

[Aukcja DI.pl] Pakiet usług dot. zagospodarowania domen

Recommended Posts

Witajcie,

 

wyszedłem z inicjatywą stworzenia dośc nietypowej aukcji związanej z domenami - czyli pakietem usług związanych z jej zagospodarowaniem.

Na aukcję oddaję usługę, czyli wykonanie 20 stron tematycznych w którego skład wchodzi autorska grafika, optymalizacja SEO, optymalizacja wizualna, wdrożenie na serwer oraz wypełnienie treścią - czyli oddaje gotową stronę.

Przykładowa strona tematyczna - shihtzu.pl

 

Usługi można wymieniac na realizację innych projektów, przelicznik oczywiście indywidualny, ale przykładowo.

1 strona tematyczna - 1.5 mini-strony, 5 stron tematycznych - 1x indywidualny skrypt, 2 strony tematyczne - 1 forum dyskusyjne itp.

 

Jeśli chodzi o deadline to ustalamy półtora miesiąca, ale na bieżąco będę wysyłał wyniki prac i nanosił ewentualnie poprawki.

 

Aukcja trwa do 25 lutego i kończy się o godzinie 20:00. Ostatnie ewentualne przebicie przedłuża aukcję o 5 minut.

Start 200 PLN, przebicie 50 PLN

 

Zapraszam wszystkich do licytacji.

 

Prosiłbym jeszcze wszystkich, którzy mają ewentualne pytania dot. aukcji aby napisali do mnie na PW, a nie zaśmiecali temat w którym chciałbym aby były same licytacje.

 

Pozdrawiam.

 

/edit

Usługę nie trzeba wykorzystywac na raz - jak coś jestem dostępny na przyszłe projekty pod telefonem :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niespełna 48h do końca. Zapraszam do licytacji, cena startowa jest adekwatna jedynie do wykonania jednego forum dyskusyjnego! :) Odpowiadając na PM - tak, też można zamienic usługi na wykonanie profesjonalnego portalu, kwestia indywidualna w zależności od tematyki oraz wytycznych.

 

Zapraszam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprecyzuj "profesjonalny portal", bo (jeśli dobrze zrozumiałem) można go mieć w cenie 200 zł.

 

 

Napisałem, że jest to kwestia indywidualna w zależności od zlecenia, przelicznik indywidualny w zależności od wytycznych. Jeżeli projekt będzie miał w założeniu dużo innowacyjnych rozwiązań oraz niecodzienna koncepcję to możliwe, że strona będzie do wykonania w cenie całego pakietu. Nie da się takich rzeczy na samym początku oszacowac.

 

 

Pozdrawiam

 

A co z faktura?

 

Niestety nie ma możliwości.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niespełne 24h do końca. Aktualna cena wynosi 10zł za jedną stronę. Chyba warto? :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godzina z lekkim hakiem do końca, aktualnie wygrywa degone z kwotą 250 PLN, minimalne przebicie 50 PLN.

 

Aktualna stawka za jedną stronę tematyczną to 12,50zł :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluje, zwyciężył Pan Grzegorz. Nie raz warto odwiedzac ten dział, 20zł za jedną stronę - brzmi jak dobry deal :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×