Jump to content
Sign in to follow this  
Pan_Grzegorz

przedszkolaczek*pl vs przedszkolaczki*pl

Recommended Posts

przedszkolaczek*pl

 

przedszkolaczki*pl

 

 

Proszę Was o pomoc w ocenie tych dwóch domen. Czy uważasz, że któraś z nich jest godna uwagi, która lepsza, ewentualnie jakiej ceny można oczekiwać od kk? Którą z domen wybrałbyś do własnego zagospodarowania?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obie są bardzo dobre...

Przedszkolaczki chyba bardziej by mi przypasowała...

Co do ceny, to chyba zbyt duży możliwy przedział, by coś podawać...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie więcej warta liczba mnoga.

 

I jeśli jest jakiś KK to minimum od średniego xxxx trzeba zaczynać

 

# childrens.pl

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liczba pojedyncza w tym przypadku bardziej do mnie przemawia. O swoim dziecku zazwyczaj myślimy w liczbie poj. a nawet jeśli mamy ich więcej, to i tak podchodzimy do nich indywidualnie :)

PS. Nie dotyczy bliźniaków ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę..."

 

dlatego zdecydowanie L.P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam syna w wieku przedszkolnym, więc jestem na bieżąco z piosenkami typu: "Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę..." :)

 

Chyba tylko dla tego nie skreślam zupełnie przedstawionych w temacie domen. Nie oczekiwałbym jednak zbyt wiele za nie (bardziej podoba mi się wszystko liczba pojedyncza), może nisko-średnie XXX PLN za sztukę. Taka jest moja subiektywna ocena, nie ukrywam, że podyktowana trochę próbami sprzedaży swojej, podobnej do tych (jednak moim zdaniem trochę lepszej) domeny Przedszkolacy*pl

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Liczba pojedyncza w tym przypadku bardziej do mnie przemawia. O swoim dziecku zazwyczaj myślimy w liczbie poj. a nawet jeśli mamy ich więcej, to i tak podchodzimy do nich indywidualnie :wacko:

PS. Nie dotyczy bliźniaków :)

Zgadzam sie l poj lepsza

Share this post


Link to post
Share on other sites

dziękuję za wypowiedzi :wacko: domeny udało mi się nabyć okazjonalnie, na własny użytek, więc jeżeli ich nie sprzedam to nie będę rozpaczał :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem obie domeny są słabe. Co innego gdyby to były przedszkolak i przedszkolaki, a tak to tylko zdrobnienia, mające ułamek wartości niezdrobnień.

 

# przedszkole.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem obie domeny są słabe. Co innego gdyby to były przedszkolak i przedszkolaki, a tak to tylko zdrobnienia, mające ułamek wartości niezdrobnień.

 

# przedszkole.eu

myślę podobnie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem obie domeny są słabe. Co innego gdyby to były przedszkolak i przedszkolaki, a tak to tylko zdrobnienia, mające ułamek wartości niezdrobnień.

 

 

Ma to samo zdanie..co nie znaczy że domeny są całkiem bez wartości.

Max do 1k wg mnie za l.poj

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mnie sprowadziliście na ziemię. :wacko: Powiem szczerze, że myślałem że te domeny będą lepiej odbierane, chyba jeszcze raz przemyślę moje plany względem nich. Dziękuję wszystkim za wyrażenie swojego zdania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To mnie sprowadziliście na ziemię. :) Powiem szczerze, że myślałem że te domeny będą lepiej odbierane, chyba jeszcze raz przemyślę moje plany względem nich. Dziękuję wszystkim za wyrażenie swojego zdania.

 

 

moze jestem nieobiektywny, ale jak miałby stawiać coś dla przedszkolaków to wolałbym wziąć udział w aukcji skrzat.pl :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×