Jump to content
Sign in to follow this  
pawlo37

Oddampolmiliona.pl zareklamuj się i wygraj 500 000 zł

Recommended Posts

www.oddampolmiliona.pl to nowy oryginalny konkurs którego celem jest odgadnięcie co znajduje się na zdjęciu ukrytym za ciemnymi polami na stronie głównej. Łączna pula przeznaczona na nagrody wynosi 500 000 zł

 

Zabawa jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników którzy zareklamują swoją stronę www, produkt, usługę itp. Nagrody można zdobyć na dwa sposoby:

 

1. Jako pierwszy udzielając poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe

2. Odsłaniając najwięcej pól

 

 

 

To tak w skrócie i teraz nasuwa się zasadnicze pytanie, jak pozyskać reklamodawców, zachęcić użytkowników do umieszczania reklam?

Na razie pozycjonowanie odpada ze względu na spore koszty.

 

Jestem ciekaw Waszych pomysłów.

 

pawlo37@wp.pl

gg:3617139

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz jeszcze parę takich samych tematów to zobaczysz jakie pomysły mają moderatorzy.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Łączna pula przeznaczona na nagrody wynosi 500 000 zł

 

(..)Na razie pozycjonowanie odpada ze względu na spore koszty

 

No questions <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Swoją drogą nie było przypadkiem czegoś podobnego za oceanem z pikselami? Ktoś tam na tym nieźle wzbogacił z tego co czytałem.

 

Nie wiem czy ktoś czytał instrukcje ale najbardziej mnie rozwaliły dwie linijki

Aby udzielić odpowiedzi należy odsłonić dowolne wybrane przez siebie pole.

A następnie za pomocą formularza dokonać wpłaty w wysokości 100 zł.

 

Niby za tą stówkę jest reklama, ale fajnie to brzmi <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Swoją drogą nie było przypadkiem czegoś podobnego za oceanem z pikselami? Ktoś tam na tym nieźle wzbogacił z tego co czytałem.

Było za oceanem, i przed <_< Nawet w Polsce było wielu naśladowców, jednak chyba nikomu się tak naprawdę nie udało zdublować sukcesu.

Pomysł zza oceanu jest z pewnością pierwowzorem tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ja bym proponował za jeden pixel brać 5 do 10 zł, tańsza usługa ale skuteczniejsza, wątpię by znalazła się osoba chętna zapłacić bagatela 100 zł za 1 pixelik + reklama na stronie z PR = 0, trochę wpompować w reklamę niestety trzeba na początku + podnieść PR = 4, rozbiłbyś oddampolmiliona na raty 12 miesięczne, 6560 x 5 zł x 12 mies. = prawie 400 000, zwiększając do 10 zł za "los" pomnóż sobie 400 00 x 2 czyli wygrana co miesiąc 40 000zł , odjąć oczywiście koszty reklamy, serwera itp, zostać powinna jakaś część i życzę sukcesu ze stroną bo ciekawe przedsięwzięcie. Oczywiście są to moje przemyślenia, pozdrawiam

 

Marcin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×