Jump to content
Sign in to follow this  
maxy

multishop.pl

Recommended Posts

Od jakiegoś czasu jeden KK robi podchody i zastanawiam się czy trzymać jeszcze czy może się pozbyć.

Mam na tą domeną nawet sporo zapytań ale też miałem wobec niej spore oczekiwania bo kupiłem ją na własny projekt.

Ile Waszym zdaniem warta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
podoba mi się, no mozę trochę mniej niż moja :)

 

#eshop.pl

 

Oj na Twoją miałem kiedyś chrapkę i nawet długo się zastanawiałem nad odkupieniem (cena była do zaakceptowania).

Zazdroszczę bo to naprawdę fajna domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra domena, jeśli masz duże zainteresowanie to myślę, że warto poczekać na dobrą kwotę :)

 

#shopix.pl

#lidershop.pl

(jakby ktoś był zainteresowany to mogę w dobrej cenie sprzedać;) )

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od jakiegoś czasu jeden KK robi podchody i zastanawiam się czy trzymać jeszcze czy może się pozbyć.

Mam na tą domeną nawet sporo zapytań ale też miałem wobec niej spore oczekiwania bo kupiłem ją na własny projekt.

Ile Waszym zdaniem warta ?

Moim skromnym zdaniem patrząc na dotychczasowe tranzakcje podobnych domen nie sprzedałbym jej taniej niż 5k

 

życzę powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli kogoś będzie stać na profesjonalne zagospodarowanie takiej domeny, to z pewnością ma budżet by ją kupić :) Bardzo fajna domena pod duży projekt. Powodzenia w negocjacjach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrząc na sprzedaż topshop.pl, czemu nie użyć stwierdzenia, że przy odpowiednim KK może sięgnąć pod 2X XXX? Wiem, że jak się trafi odpowiedni to może i więcej, bo tak można powiedzieć, ale ja obstawiam górne XX XXX.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Patrząc na sprzedaż topshop.pl, czemu nie użyć stwierdzenia, że przy odpowiednim KK może sięgnąć pod 2X XXX? Wiem, że jak się trafi odpowiedni to może i więcej, bo tak można powiedzieć, ale ja obstawiam górne XX XXX.

 

Pozdrawiam

 

Też chciałbym aby tak wyceniano moje domeny, a jeszcze lepiej aby tak za nie płacono ;)

 

 

Myślę, że wysokie x.xxx - niskie xx.xxx do osiągnięcia. Powodzenia!

 

PS. Topshop to marka o ugruntowanej rynkowej pozycji, stąd też ta cena. O mulitshop jeszcze nie słyszałem :)

 

#MegaCenter.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślę, że wysokie x.xxx - niskie xx.xxx do osiągnięcia. Powodzenia!

 

PS. Topshop to marka o ugruntowanej rynkowej pozycji, stąd też ta cena. O mulitshop jeszcze nie słyszałem :)

 

MultiShop - tak ma się nazywać sieć centrów handlowych budowana przez jednego z dużych graczy na rynku galerii handlowych "McKinlay Development" i jestem pewien ,że to oni chcą kupić Twoją domenę.

 

Cena może być podobna do TopShop czyli +20K...

Share this post


Link to post
Share on other sites
MultiShop - tak ma się nazywać sieć centrów handlowych budowana przez jednego z dużych graczy na rynku galerii handlowych "McKinlay Development" i jestem pewien ,że to oni chcą kupić Twoją domenę.

 

Cena może być podobna do TopShop czyli +20K...

 

Ale sprawiłeś mi radochę :)

Nawet sobie nie zadałem trudu, żeby poszperać w necie.

http://www.retailnet.pl/Wspolna/Wiadomosci...ch-w-ciagu.aspx

 

DZIĘKI !!!

 

O tę domenę pytało ostatnio co najmniej 3 różnych klientów więc coś faktycznie może coś z tego wyjść.

Edited by maxy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale sprawiłeś mi radochę :)

Nawet sobie nie zadałem trudu, żeby poszperać w necie.

 

DZIĘKI !!!

 

O tę domenę pytało ostatnio co najmniej 3 różnych klientów więc coś faktycznie może coś z tego wyjść.

 

To jest moja branża więc wiem...

Mają plany budowy kilkunastu Retail Parków według konceptu Multishop więc prędzej czy później domena im będzie potrzebna....

A że kilku pytało ...no cóż pewnie się czają żebyś ich nie przefiltrował.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

O tę domenę pytało ostatnio co najmniej 3 różnych klientów więc coś faktycznie może coś z tego wyjść.

Okopuj się i tanio nie oddawaj. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli ta sieć powstanie, to wartość tej domeny wzrośnie dwu , lub trzykrotnie :) jeżeli będa chcieli kupić nie sprzedaj się za tanio ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×