Jump to content
Sign in to follow this  
Owner

Czy jest negocjacja prowizji

Recommended Posts

Witam,

 

Mam takie pytanko. Kupuje domenkę, która obecnie nie jest na premium, ze sprzedającym ustaliłem wszystkie warunki. Chcielibyśmy użyć premium do finalizacji transakcji, czy prowizja w takim przypadku to również 5%? Czy jeżeli zdecyduje się na premium to istnieje możliwość negocjacji ceny przy większej kwocie transakcji?

 

Serdecznie Pozdrawiam,

Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym przypadku również 5%. Negocjacji nie ma, ale przy dużej kwocie możesz dostać kod rabatowy do 500zł do wykorzystania na wszystko. Przy 10.000zł całą prowizja zwraca się w kodzie rabatowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W tym przypadku również 5%. Negocjacji nie ma, ale przy dużej kwocie możesz dostać kod rabatowy do 500zł do wykorzystania na wszystko. Przy 10.000zł całą prowizja zwraca się w kodzie rabatowym.

 

A kod rabatowy dostaje kupujący czy sprzedający? I czy kod ten jest transferowalny jeżeli sprzedający?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedający, bo to on płaci prowizję.

 

A czy kod rabatowy może zostać przekazany kupującemu lub jest jakaś opcja, że prowizje płaci kupujący? W moim przypadku to kupujący ponosi koszty transakcji.

 

Dzięki za pomoc,

 

Pozdro,

Owner

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nie prościej zwiększyć o te 5% kwotę transakcji.. nie dość że prozwiję zapłaci kupujący to dostaniesz jeszcze dodatkowo ten kupon rabatowy :)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a nie prościej zwiększyć o te 5% kwotę transakcji.. nie dość że prozwiję zapłaci kupujący to dostaniesz jeszcze dodatkowo ten kupon rabatowy :)?

 

ale to właśnie ja mam być tym kupującym ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowizja od wszystkich rodzajów transakcji wynosi 5%.

Kupon rabatowy może być przekazany i wykorzystany przez dowolnego użytkownika

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurde jakoś wczęsniej nie zauwazyłem tych kuponów, i nie widziałem, zę trzeba je właczyć. szkoda, ze nie działają wstecz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×