Jump to content
dlp

Główny wątek na temat sytuacji finansowej AfterMarket.pl/Dropped.pl

Recommended Posts

Ciekawe, czy Dropped przewiduje wypłaty na dniach przez upływem 10 dni ze względu na nadchodzące święta.

 

Jajka podrożały o 120%, więc pewnie wszystkim przyda się gotówka :)

 

Niestety, czekam na wypłatę już ponad 10 dni roboczych.

 

Może to właściciel AM zbiera kasę na święta? ;-) "przyda się gotówka".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktokolwiek dostał w ciągu ostatniego miesiąca wypłatę na większą kwotę? Posiadam tam sporo środków i przez ostatnie puste konta partnerskie AM zaczynam się bać na ile są one bezpieczne. Jeśli jest spora ilość osób, która nie może odzyskać swoich pieniędzy, proszę o kontakt. Czy ma ktoś może wiedzę, czy w razie bankructwa istnieje możliwość jakiegoś szybkiego zablokowania środków, które DR posiada w płatności.pl? Sprzedałem klientowi domenę za średnie xx k i póki co w zasadzie jestem w patowej sytuacji, sądząc po zdarzeniach ostatnich 3 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twórca premium korzysta z AM :(

 

28 marca otrzymałem na rachunek 10k choć czekałem ponad 10 dni. Jest więc to krócej niż ostatni miesiąc wstecz. Chyba, że nie jest to w Twoich oczach większa kwota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwracam się do osób których wypłaty środków zostały zatwierdzone przez AM w weekend a nadal nie mają pieniędzy na swoich kontach. Była o tym mowa w innym wątku ale ten jest chyba do tego odpowiedni. Moje pytanie - czy środki które zatwierdzono wam w weekend zostały już zaksięgowane na waszych kontach ? Moje wypłaty zatwierdzono w niedziele i do tej pory nie mam ich na swoim koncie, dziwna sytuacja bo zazwyczaj trwało to 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zwracam się do osób których wypłaty środków zostały zatwierdzone przez AM w weekend a nadal nie mają pieniędzy na swoich kontach. Była o tym mowa w innym wątku ale ten jest chyba do tego odpowiedni. Moje pytanie - czy środki które zatwierdzono wam w weekend zostały już zaksięgowane na waszych kontach ? Moje wypłaty zatwierdzono w niedziele i do tej pory nie mam ich na swoim koncie, dziwna sytuacja bo zazwyczaj trwało to 24h.

 

mam to samo.

A odp z ticketow są te same od 3 dni - " przekazuję sprawę do działu księgowego" i trzy takie same odpowiedzi w ciągu trzech dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zwracam się do osób których wypłaty środków zostały zatwierdzone przez AM w weekend a nadal nie mają pieniędzy na swoich kontach. Była o tym mowa w innym wątku ale ten jest chyba do tego odpowiedni. Moje pytanie - czy środki które zatwierdzono wam w weekend zostały już zaksięgowane na waszych kontach ? Moje wypłaty zatwierdzono w niedziele i do tej pory nie mam ich na swoim koncie, dziwna sytuacja bo zazwyczaj trwało to 24h.

 

u mnie weszło dziś

Share this post


Link to post
Share on other sites
A odp z ticketow są te same od 3 dni - " przekazuję sprawę do działu księgowego" i trzy takie same odpowiedzi w ciągu trzech dni.

 

Tak jak u mnie.

Inne przelewy przychodzą normalnie więc nie może to być problem po stronie banku.

Wniosek chyba jest jeden...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedałem kilka domen mam do wypłacenia trochę środków z Dropped. Chciałbym zrobić to szybko i tanio. Tymczasem opcje są dwie:

 

1. Tradycyjna wypłata - zlecam wypłatę i zamrażam kwotę na 10 dni roboczych. Aby mieć gwarancję, że przelew wyjdzie w ciągu tych 10 dni, nie mogę odwołać zlecenia, aby np. opłacić bieżące wydatki lub aby zlecić większy, zbiorczy przelew.

Cytat z ticketa:

 

2. Druga opcja to przelew błyskawiczny. Załóżmy że mam do wypłacenia 1000zł, co daje prowizje w wysokosci 50 zł. Nie skomentuję tego, że płacę 50zł za wypłacenie swoich środków.

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego to nie jest nigdzie rozliczone. Nie pojawia się to na fakturze, a jakby nie było poniosłem koszty w wysokości 50zł. Mam to potraktować jakbym zgubił 50zł a Dropped to traktuje jakby znalazł 50zł? Czy przypadkiem nie należy mi się udokumentowanie poniesionego kosztu?

 

Support nie kwapi się z odpowiedzią na trudne pytania, na oficjalnym forum na FB :( można uzyskać odpowiedzi w stylu:

 

więc chciałbym skonsultować sprawę z innymi innymi użytkownikami:

- może należałyby się odsetki za dziesięciodniowy kredyt udzielany firmie Michau Enterprises, Limited.

- czy mogę domagać się faktury na koszt transferu błyskawicznego

 

Mam wrażenie, że ktoś tu robi z klientów idiotów.

 

 

 

 

Wystarczy do UOKIK zgłosić sprawę, Aftermarket odrazu otworzy oczy :P

Edited by app

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy do UOKIK zgłosić sprawę, Aftermarket odrazu otworzy oczy :(

od 19 marca sporo się zmieniło, można powiedzieć, że mnie ta sprawa coraz mniej dotyczy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy do UOKIK zgłosić sprawę, Aftermarket odrazu otworzy oczy :(

 

Nie wiem czy coś by to dało. www.uokik.gov.pl/download.php?plik=11196

"Pamiętaj, że poza terytorium Polski mogą Ci przysługiwać inne prawa Musisz upewnić się, czy przysługują Ci takie sama prawa konsumenta, gdy kupujesz w firmie z siedzibą poza terytorium Polski. Stosowane zasady będą również różnić się zależnie od tego, czy firma ma siedzibę w UE czy poza jej terytorium. W praktyce odzyskanie pieniędzy od firmy zagranicznej może okazać się bardzo trudne."

 

Trzeba pamiętać że mimo że serwis prowadzi firma z Cypru, to wpłat dokonuje się na konta firmy z Delaware, podobnie z tych kont odbywają się wypłaty - zaś ta firma w świetle prawa nie działa w ogóle na terenie Polski czy nawet Unii Europejskiej (nie posiada przedstawicielstwa ani rejestracji vat).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem prośbę przez PW o umieszczenie screena dokumentującego brak przelewu środków po ponad 10 dni roboczych

 

25a6qee.png

 

 

ja mam przelew wykonany według nich od niedzieli, a pieniędzy nie ma do dziś. A jak poprosiłem o potwierdzenie wysłania z ich konta to oczywiście odpowiedzi brak.

Chciałbym również zaznaczyć że dziś mija 14 dzień roboczy. Po południu chce zrobić "krok dalej" w tej sprawie.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mam przelew wykonany według nich od niedzieli, a pieniędzy nie ma do dziś.

 

U mnie to samo, jeśli dziś nie dostane pieniędzy to również poproszę o dowód wypłaty moich pieniędzy i zobaczymy jakie będzie stanowisko AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba pamiętać że mimo że serwis prowadzi firma z Cypru, to wpłat dokonuje się na konta firmy z Delaware, podobnie z tych kont odbywają się wypłaty - zaś ta firma w świetle prawa nie działa w ogóle na terenie Polski czy nawet Unii Europejskiej (nie posiada przedstawicielstwa ani rejestracji vat).

 

Tak zastanawiam się, gdzie ktoś kto ma tam na koncie XXk czy więcej będzie ewentualnie dochodził swoich należności i jakie ma szanse na odzyskanie ich?

 

Swoją drogą nie dziwię się, że wciąż czytam o piramidach finansowych - mamy duże zaufanie i wiarę lokując swoje pieniądze ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak zastanawiam się, gdzie ktoś kto ma tam na koncie XXk czy więcej będzie ewentualnie dochodził swoich należności i jakie ma szanse na odzyskanie ich?

 

Egzekucja z domeny? - x.de może być "trochę" warta :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystarczy do UOKIK zgłosić sprawę,

 

na szczęście nie można, inaczej ceny zaraz byłyby wyższe, a aktualne czasy okazałyby się złotą erą, jeżeli ktoś gdzieś chce się zgłaszać, to niech zgłasza się do konkurencji, bo bajki o dobrych urzędach, to jednak nie na tym forum,

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewne ekipa AM przegląda forum, zatem mam pewną propozycję dotycząca domen kredytowanych i tych zastawionych na debet. Bo jak mniemam takich kont jest sporo. Otóż, nie wiedzieć czemu nie można zastawionych domen wystawić na aukcje bez ich wykupienia z debetu...myślę że to błąd. Czemu?

Bo uważam że sporo środków wróciłoby na Wasze konto gdyby taka możliwość istniała.

Taka aukcja powinna mieć albo cenę minimalną równą kwocie zastawienia albo też cena startowa powinna zaczynać się od kwoty na którą zastawiona jest domena. Zapewne wielu użytkowników chętnie skorzystałaby z owej funkcji licząc na odblokowanie chociaż części środków finansowych.

Wy nie tracicie nic bo domena do końca sprzedaży znajduje się w Waszej dyspozycji. Klient nie traci również i tak jak i Wy może tylko zyskać. Obie strony korzystają...

Na chwile obecną wygląda to tak, że jeśli zastawiona domena posiada opcję to gdy spadnie Dropped traci zastaw a klientowi rośnie debet...reasumując Wy nie macie ani domeny ani kasy a klient ma to w d...pie z powiększonym debetem...

Daje pod uwagę i poważne rozważenie mojej propozycji gdyż uważam że jest godna uwagi

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktokolwiek w ostatnim tygodniu dostał jakąś wiekszą wypłate? ( oprocz własciciela tego forum)

Edited by dozlecen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem AM powinno wzorem premium.pl zacząć pobierać prowizję od wpłat przez karty / PayPal, ewentualnie również od przelewów online, jeśli tam też nadal są prowizje od kwoty i jeśli są opóźnienia w przekazywaniu wpłat z systemu płatności do Aftermarket.pl.

 

Wprowadzenie prowizji sprawiłoby, że większość osób zaczęłaby wpłacać pieniądze tradycyjnymi przelewami - AM zaoszczędziłby około 2% na prowizjach i miałby znacznie szybciej pieniądze na koncie.

 

Teoretycznie na wprowadzeniu prowizji ucierpieliby Klienci, ale tak naprawdę to zyskaliby poprzez lepszą kondycję finansową AM i szybsze wypłaty pieniędzy.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×