Jump to content
dlp

Główny wątek na temat sytuacji finansowej AfterMarket.pl/Dropped.pl

Recommended Posts

Proszę nie pisać drukowanymi literami!

 

Proszę także nie odbiegać od głównego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kochani, albo jest tanio i...jest tak jak jest ...

Życie jak w Madrycie. Miliony czekają.

Tak jak zazwyczaj tak i teraz miło się czyta Twoje inteligentne wypowiedzi.

W tym miejscu jednak należałoby dopisać, że aktualnie trwają w Madrycie protesty milionów ludzi wymierzone w błędy bankierów i polityków. I w ich miliony ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAM PROPOZYCJE BY WYSYlAĆ ZAPYTANIA DO WSZYSTKICH CO SPRZEDAJĄ NA AM

DOMENY BO MOZE NIE ZNAJA SYTUACJI

 

ŻE CHCĘTNIE KUPIE DANĄ DOMENĘ AlE U INNEGO REJESTRATORA

 

Powodzenia w wysyłaniu!! ;-)

 

Szczerze to myślę, że Ci co już mieli zrezygnować z korzystania usług AM dawno już to zrobili.

Tym bardziej dziwią mnie osoby, które wciąż narzekają (wiedząc, że owa sytuacja otrzymuje się już od kilku ładnych miesięcy), że czekają na wypłaty zlecone w przeciągu ostatnich kilku tygodni.

Czemu nie przenieśliście już wtedy domen do innego Rejestratora, albo po prostu nie sprzedawaliście ich za pośrednictwem kogoś innego?

Skoro jednak to zrobiliście i zdecydowaliście się korzystać z usług AM to chyba liczyliście się z faktem, że na pieniądze z tejże sprzedaży przyjdzie Wam trochę poczekać?

Jeśli tak to po co teraz te całe bicie piany? Komu i co chcecie udowadniać?

 

Mam nadzieję, że nikogo tym nie uraziłem, ale naprawdę to już totalnie nudne się zrobiło.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up

cóż, moge mówić tylko za siebie więc: naiwnie wierzę w te wszystkie zapewnienia że "już jest lepiej" - i niestety ciągle empirycznie przekonuje się że jednak nie jest.

Niestety w realiach polskiego rynku domen zrezygnować z usług am bez szkody dla siebie niestety praktycznie się nie da.

 

Sugerującym że nie wiem czym jest konkurencja gorąco dziękuję, na pewno wiecie lepiej niż ja ;)

Widziałem już upadki wielu dużych firm i nie pamiętam aby po nich było gorzej - zawsze było tylko lepiej. Tak działający AM szkodzi całej branży.

A swoją drogą, to bawi mnie setnie jak to czytam - 6 lat temu nie było giełd, przechwytywania - ta branża dopiero powstawała. Dziś jest 3 graczy na rynku. Obudźcie się, jak AM zniknie (w co jak pisałem już kilka razy, nie wierzę) to prędzej będzie ich pięciu niż dwóch - i konkurencja tylko większa.

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie dzisiaj wpłynęła na moje konto wypłata zlecona 6 czerwca ;)

Bardzoooo powoli .. ale może niebawem wszystko rzeczywiści wyjdzie na prostą.

 

Na co niewątpliwie czekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam!

 

Potwierdzam otrzymanie dwóch wypłat:

xxxx- zlecona 09.06.2012

xxx-zlecona 12.07.2012

 

Pozdrawiam,

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkich oczekujących na wypłaty środków chciałbym poinformować, iż nasza firma uzyskała w tym tygodniu finansowanie zapewniające jej prawidłowe funkcjonowanie do czasu odblokowania konta PayPal. Pierwsza transza finansowania już została przez nas otrzymana i przeznaczyliśmy ją przede wszystkim na zapewnienie nadwyżek na kontach w NASK, EURid i KeySystems (zwłaszcza podczas weekendu) oraz wypłatę najpilniejszych zaległych wypłat. Druga transza wpłynie na nasze konto w przysżłym tygodniu i w calości będzie przeznaczona na realizację wypłat.

 

Jednym z elementów satbilizacji sytuacji finansowej jest również zmiana cennika obowiązująca od 1 sierpnia br. Wprowadza ona kilka podwyżek w cenie kilku usług (przechwytywanie, sprzedaż na giełdzie) celem sprowadzeni aich do rykowego poziomu. Starałem się by wprowadzić takie zmieny w cenniku, aby możliwie mało dotknęły one zwłaszcza drobnych inwestorów.

 

Od sierpnia będą również dostępne szybkie wypłaty, oraz będziemy mocno dążyli do skrócenia regulaminowego czasu normalnych wypłat. Dziękuję wszystkim za cierpliwość i zrozumienie podczas gdy przywracamy normalne działanie serwisu.

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opłata za wystawianie domen zewnętrznych na giełdzie zostanie zniesiona, natomiast zmianie ulegną prowizje od sprzedaży domen na giełdzie:

Prowizja od sprzedaży domeny zarejestrowanej w AfterMarket.pl: 5.00%

Prowizja od sprzedaży domeny zarejestrowanej poza AfterMarket.pl: 7.50%

 

No w koncu dobra wiadomosc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkich oczekujących na wypłaty środków chciałbym poinformować, iż nasza firma uzyskała w tym tygodniu finansowanie zapewniające jej prawidłowe funkcjonowanie do czasu odblokowania konta PayPal.

wreszcie dobra wiadomosc

 

Wprowadza ona kilka podwyżek w cenie kilku usług (przechwytywanie, sprzedaż na giełdzie) celem sprowadzeni aich do rykowego poziomu. Starałem się by wprowadzić takie zmieny w cenniku, aby możliwie mało dotknęły one zwłaszcza drobnych inwestorów.

nie zapomnij też o stałych klientach AM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkich oczekujących na wypłaty środków chciałbym poinformować, iż nasza firma uzyskała w tym tygodniu finansowanie zapewniające jej prawidłowe funkcjonowanie do czasu odblokowania konta PayPal. Pierwsza transza finansowania już została przez nas otrzymana i przeznaczyliśmy ją przede wszystkim na zapewnienie nadwyżek na kontach w NASK, EURid i KeySystems (zwłaszcza podczas weekendu) oraz wypłatę najpilniejszych zaległych wypłat. Druga transza wpłynie na nasze konto w przysżłym tygodniu i w calości będzie przeznaczona na realizację wypłat.

 

Jednym z elementów satbilizacji sytuacji finansowej jest również zmiana cennika obowiązująca od 1 sierpnia br. Wprowadza ona kilka podwyżek w cenie kilku usług (przechwytywanie, sprzedaż na giełdzie) celem sprowadzeni aich do rykowego poziomu. Starałem się by wprowadzić takie zmieny w cenniku, aby możliwie mało dotknęły one zwłaszcza drobnych inwestorów.

 

Od sierpnia będą również dostępne szybkie wypłaty, oraz będziemy mocno dążyli do skrócenia regulaminowego czasu normalnych wypłat. Dziękuję wszystkim za cierpliwość i zrozumienie podczas gdy przywracamy normalne działanie serwisu.

Myślę, że wszyscy cieszymy się, że AM powoli wychodzi na prostą i mamy nadzieję, że nie są to tylko obietnice, jakich bywało sporo w ostatnim czasie kryzysu, tak samo, jak sporo było afer i sytuacji, które irytowały nas, stałych klientów... Podwyżki cen od sierpnia nie są zatrważające, jednak liczymy na większą konkurencyjność ze strony AM z polskimi firmami jak wszystko już się unormuje.

 

Wypłaty i realizowanie ich w terminie to kluczowa sprawa, którą należy poprawiać i iść drogą Premium.pl, które wypłaca pieniądze na drugi dzień po zleceniu wypłaty. Nie może dochodzić do sytuacji, że na pieniądze wpłacone przecież fizycznie dla serwisu, jako pośrednika jesteśmy zmuszeni czekać prawie 2 miesiące!... Pieniądze, które użytkownicy posiadają w panelu klienta powinny być nienaruszalne i w każdej chwili dostępne dla nich do wypłaty.

 

Mam pytanie.

Kiedy zostanie przyznana systemowa rekompensata w wysokości 2% kwoty wypłaty od każdego tygodnia opóźnienia wypłat w ostatnim czasie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie.

Kiedy zostanie przyznana systemowa rekompensata w wysokości 2% kwoty wypłaty od każdego tygodnia opóźnienia wypłat w ostatnim czasie?

Czy to jest pytanie o coś co sobie sam wymyśliłeś czy o coś co AM zawarł w regulaminie lub innej deklaracji?

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to jest pytanie o coś co sobie sam wymyśliłeś czy o coś co AM zawarł w regulaminie lub innej deklaracji?

Było o tym napisane.

 

Dostałem odpowiedź, że rekompensaty zostaną wypłacone jak unormowana zostanie sprawa ze wszystkimi zaległymi wypłatami, napisali mi także że będzie to prawdopodobnie do końca miesiąca.

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było o tym napisane.

 

Dostałem odpowiedź, że rekompensaty zostaną wypłacone jak unormowana zostanie sprawa ze wszystkimi zaległymi wypłatami, napisali mi także że będzie to prawdopodobnie do końca miesiąca.

Pamiętam że było o tym gdzieś pisane. Bardziej mi chodziło o "systemowe" w poście CzarnegoElo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj wysłaliśmy zaległe wypłaty. Trwało to chwilę, ponieważ otrzymane finansowanie trzeba było przepuścić przez walutomat (ze względu na paskudny kurs wymiany EUR/PLN) w banku.

 

Wysłane zostały wszystkie wypłaty za wyjątkiem tych, które wynikały z traktowania naszego serwisu jako oscylatora (tzn. wpłata i zaraz po niej wypłata). Wynika to z tego, iż przyjąłem jako priotytet wypłaty użytkowników którzy faktycznie sprzedawali domeny na giełdzie. Wypłaty oscylatorów będą realizowane systematycznie od przyszłego tygodnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... otrzymane finansowanie trzeba było przepuścić przez walutomat (ze względu na paskudny kurs wymiany EUR/PLN) w banku.

Rozumiem,że to finansowanie spoza Polski ?

Generalnie nic mi do tego ale myślę, że ci, którzy trzymają u Was domeny i pieniądze, chętnie poznaliby więcej informacji o tym kapitale.Zwłaszcza po ostatnich niestabilnych tygodniach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie rzecz biorąc, nie jest to kapitał w sensie sprzedaży udziałów, itp. Po prostu na część środków wziąłem kredyt (co niestety trwało długo, ponieważ geniusze w banku BPH zapisali spółkę cypryjską pod moim prywatnym REGONem, przez co nie dało się potem założyć konta na mnie osobiście, i dwa tygodnie trwało odkręcanie tego), a na część sprzedałem pewne domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

geniusze w banku BPH

 

Popatrz pierwsze jakimi sami jesteście "geniuszami" i co sami narozrabialiście przez ostatni czas. Troszkę pokory!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popatrz pierwsze jakimi sami jesteście "geniuszami" i co sami narozrabialiście przez ostatni czas. Troszkę pokory!!

 

Nie ma juz co hejtować. Ważne, że sytuacja w AM się stabilizuje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma juz co hejtować. Ważne, że sytuacja w AM się stabilizuje .

 

Tak samo nie ma co też popadać w skrajną radość i brak pokory wobec tego co było. Takie pogardliwe określenia wobec innych przynajmniej na kilka tygodni mógłby kolega zachować dla siebie i mierzyć innych miarą taką jaką sam chciałby aby jego mierzono. Nienawidzę po prostu jak ktoś nagle się zjawia z podziemia i nagle wszedzie widzi "geniuszy", bo ktoś czegoś nie zrobił idealnie. A gdy sam daje ciała we wszystkim co tylko robi to wypuszcza jakieś brednie typu że chorutki siedzi w domu i na forum pisał nie będzie bo obraził się na cały świat. Nic mnie tak nie wnerwia jak brak pokory i zwykłe gburstwo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrycja pamiętaj, że złość piękności szkodzi ;)

Sorry, ze OT, ale... moze jej juz nie zaszkodzi? :D

PS. Sorry Pati, tak mi sie cos przypomnialo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrycja masz świętą racje...chociaż wedlug niektorych nic się przecież nie stalo. Co to jest te kilkanaście czy kilkadziesiąt nie przedluzonych domen, co to jest kilkumiesięczne oczekiwanie na własne pieniądze, co to jest brak kontaktu z klientem...to wszystko nic przecież..bo nic tak naprawdę się nie stało...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już się nie denerwuję więc napiszę o co mi chodziło.

 

Nie chciałam wracać do tej całej sytuacji związanej Dropped. Po prostu bardzo się zdenerwowałam z powodu jednego pogardliwego słowa - "geniusze". Nie mam nic specjalnego do Dropped jako firmy i niech im się wiedzie ale po prostu z natury zawsze mnie wnerwia gdy ktoś pogardliwie wypowiada się na temat innych. Tego typu wypowiedzi jak ta na którą zareagowałam zawsze przypominają mi zachowanie niektórych pracowników budowlanych kupujących piwo przy kasach w hipermarketach. Bardzo często komentują i są złośliwi wobec kasjerek, czynią im aluzje że mają szybciej pracować itd.

Nikt nie jest idealny - ja też nie jestem idealna (lubię czasem popyskować ;) ) ale niektóre słowa w niektórych ustach są wręcz nie na miejscu. Dropped.pl jako użytkownik powinien się zastanowić co sam mówiłby niedawno o sobie i swoich pracownikach gdyby był po drugiej stronie a później powinien dopiero wyrażać się w taki a nie inny sposób na temat pracowników banku.

 

P.S. Dziękuję @domainer za posta! Uśmiechnęłam się dzięki niemu :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak samo nie ma co też popadać w skrajną radość i brak pokory wobec tego co było.

To weź sobie kredyt jutro w banku, co?Tak z 500 000 zł na przykład. I ochłoń trochę!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×