Jump to content
dlp

Główny wątek na temat sytuacji finansowej AfterMarket.pl/Dropped.pl

Recommended Posts

Moim zdaniem AM powinno wzorem premium.pl zacząć pobierać prowizję od wpłat przez karty / PayPal, ewentualnie również od przelewów online, jeśli tam też nadal są prowizje od kwoty i jeśli są opóźnienia w przekazywaniu wpłat z systemu płatności do Aftermarket.pl.

 

Wprowadzenie prowizji sprawiłoby, że większość osób zaczęłaby wpłacać pieniądze tradycyjnymi przelewami - AM zaoszczędziłby około 2% na prowizjach i miałby znacznie szybciej pieniądze na koncie.

 

Teoretycznie na wprowadzeniu prowizji ucierpieliby Klienci, ale tak naprawdę to zyskaliby poprzez lepszą kondycję finansową AM i szybsze wypłaty pieniędzy.

 

DD

 

Niesądzę żeby te 2% tak znacznie poprawiło kondycję finansową AM. Prowizja o której piszesz ok, ale tylko wtedy kiedy wypłaty wychodzą w ciągu 24h bez jakichkolwiek prowizji, tak jak w premium a nie w ciągu 10 dni roboczych. No bo jeśli mamy za wpłaty płacić i jeszcze czekać na wypłatę 10 dni to byłaby jakaś totalna tragedia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Śpieszę się pochwalić, że dostałem dzisiaj wypłatę z Dropped.pl. Okres oczekiwania na kasę wyniósł dokładnie miesiąc.

Wypłata zlecona 12/03, na koncie 12/04. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super, piaty dzien czekam na wyplate blyskawiczna...

 

Bezdyskusyjnie AM powinno zwrócić prowizję za wypłatę błyskawiczną. Rozumie, że informowałeś ich o tym ? i jak tą tłumaczą ?

Sam się teraz zastanawiam jaką wypłatę zlecić :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sam się teraz zastanawiam jaką wypłatę zlecić :lol:

Po co przepłacać skoro i tak mają problemy z wypłatą :lol:

Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bezdyskusyjnie AM powinno zwrócić prowizję za wypłatę błyskawiczną. Rozumie, że informowałeś ich o tym ? i jak tą tłumaczą ?

Sam się teraz zastanawiam jaką wypłatę zlecić :lol:

 

Chyba jakiegoś wielkiego wyboru nie ma, skoro wypłata błyskawiczna jest niedostępna, a przynajmniej u mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bezdyskusyjnie AM powinno zwrócić prowizję za wypłatę błyskawiczną. Rozumie, że informowałeś ich o tym ? i jak tą tłumaczą ?

Sam się teraz zastanawiam jaką wypłatę zlecić :lol:

 

Drugiego dnia zglosilem, standardowa odpowiedz ze sprawa przekazana do ksiegowosci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoko, ja już czekam 21 dni (15 roboczych) i słyszę powoli historie rodem z dobrego kryminału, zobaczymy co będzie dalej. Osobiście poprosiłem już drugą stronę (kupującego) o interwencję, ponieważ jak się okazało serwis, który miał pośredniczyć w zakupie - przywłaszczył środki i tak naprawdę spowodował kolizję interesów obu stron. Klient ma domeny - ja nie mam pieniędzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapewne ekipa AM przegląda forum, zatem mam pewną propozycję dotycząca domen kredytowanych i tych zastawionych na debet. Bo jak mniemam takich kont jest sporo. Otóż, nie wiedzieć czemu nie można zastawionych domen wystawić na aukcje bez ich wykupienia z debetu...myślę że to błąd. Czemu?

Bo uważam że sporo środków wróciłoby na Wasze konto gdyby taka możliwość istniała.

Taka aukcja powinna mieć albo cenę minimalną równą kwocie zastawienia albo też cena startowa powinna zaczynać się od kwoty na którą zastawiona jest domena. Zapewne wielu użytkowników chętnie skorzystałaby z owej funkcji licząc na odblokowanie chociaż części środków finansowych.

Wy nie tracicie nic bo domena do końca sprzedaży znajduje się w Waszej dyspozycji. Klient nie traci również i tak jak i Wy może tylko zyskać. Obie strony korzystają...

Na chwile obecną wygląda to tak, że jeśli zastawiona domena posiada opcję to gdy spadnie Dropped traci zastaw a klientowi rośnie debet...reasumując Wy nie macie ani domeny ani kasy a klient ma to w d...pie z powiększonym debetem...

Daje pod uwagę i poważne rozważenie mojej propozycji gdyż uważam że jest godna uwagi

Mądrze prawisz Bazyli...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spoko, ja już czekam 21 dni [...]

Coś się zmieniło?

Jaki jest rekord oczekiwania na wypłatę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czekam już 24 dni (17 roboczych), ale nie jestem rekordzistą. W którymś wątku był podany równy miesiąc oczekiwania.

 

atRv1VD.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja czekam już 24 dni (17 roboczych), ale nie jestem rekordzistą. W którymś wątku był podany równy miesiąc oczekiwania.

 

Nie pocieszyłeś mnie za bardzo, ja dziś zleciłem zleciłem wypłatę, oczywiście błyskawiczne nie działają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zleciłem wypłatę 13 w piątek :) dziś rano pieniądze zaksięgowane na koncie, wypłata zwykła.

 

Wypłatę zleciłem 2012-04-10 a kasy dalej nie ma. Jak widać pieniądze nie są przekazywane w tym samym czasie dla wszystkich użytkowników.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak ktoś już wspomniał w tym wątku znaczenie ma chyba suma wypłacanych pieniędzy.

 

Zgadza się, dziś przyszły drobne wypłaty (w terminie 10 dni roboczych), jednak niskie xxxx już mają dzień opóźnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masakra :) Może AM powinien wprowadzić wyższe prowizje od sprzedaży skoro ma problemy z płynnością.

 

 

prosze adminów o usunięcie tego typu wpisów i pomysłów :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masakra :) Może AM powinien wprowadzić wyższe prowizje od sprzedaży skoro ma problemy z płynnością.

 

Moim zdaniem ktoś po prostu za bardzo honorowo traktuje ten biznes. Wizerunek, który próbuje utrzymać AM wygląda tak, ze maja się świetnie, problem nie leży po ich stronie, płynność finansowa jest zachowana, a dodatkowy fundusz tez się znajduje chociażby na kampanie reklamowa.

 

Tylko, ze większości użytkowników po prostu zależy na terminowych wypłatach, szczerości i funkcjonalności - a w tej kwestii Premium jest liderem. Nie moja sprawa co do prowadzenia polityki AM - tak tylko głośno myślę, ze przydałoby się mniej wyniosłości :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie ruszyły wypłaty z początku kwietnia.

Z kiedy dokładnie? Wiele osób pisało, że ma zaległości z 4 kwietnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... dodatkowy fundusz tez się znajduje chociażby na kampanie reklamowa.

W Regulaminie Reklam TVN faktycznie widnieje informacja

...Pełnej płatności za kampanię należy dokonać przed jej emisją...

ale za niektóre kampanie reklamowe można płacić z opóźnionym terminem płatności.

 

Nie wiem jaki pakiet został wykupiony dla AM w tv ale przyznam, że ceny nie zawsze wyglądają na duże.

Np. 25 emisji , 30-sekundowych na TVN CNBC w cenie 15 700 zł

Albo 100 emisji w cenie 49 500 zł

 

W TVN24 już trochę drożej, pakiet Silver (35 emisji) 187-252 tys. zł a pakiet GOLD 240-320 tys. zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×