Jump to content
dlp

Główny wątek na temat sytuacji finansowej AfterMarket.pl/Dropped.pl

Recommended Posts

Umberto, ja miałem raz taka sytuację. Monity chyba 3 + Pw na forum.

Wcześniej korespondencja i wina "ksiegowosci".

 

Ale tak naprawde, co mnie to obchodzi?

W normalnej firmie, powinno być tak - że bez monitów dzieją się tego typu rzeczy, a jak coś się dzieje to monitruje FIRMA a nie klient i przeprasza za zaistniałą sytuację.

Share this post


Link to post
Share on other sites

trochę z innego tematu, ale wygląda na to że wrócił :)

Rzeczywiście, niestety problemy wynikłe z blokady konta PayPal spowodowały, iż wiele planĂłw związanych nie tylko z tą domeną, ale i z innymi sprawami musieliśmy odłożyć na przyszłość :( Także nasze rozwiązanie dla co.pl planowane na ten rok pojawi się dopiero na początku przyszłego. Mam jednak nadzieję, że spodoba się ono naszym użytkownikom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

XXX zlecone piątek wieczorem, dzisiaj rano (wtorek) wiedziałem, że już realizowane (może, że nawet wcześniej) - dla mnie w najlepszym porządku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Załamałem się właśnie. Chciałem trochę domen przenieść z AZ do AM i wystawić na sprzedaż. Czytam te wszystkie posty i coś mnie trafia. Czy naprawdę AM ma nadal problemy ? Być może są to jakieś wyjątki sporadyczne z tym wypłacaniem i gubieniem domen. Chcę kilka wartościowych domen sprzedać przez AM i chciałbym zaoszczędzić na prowizji.

Edited by maxy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie wszystko ok. Ostatnia wypłata sprzed tygodnia chyba 2-3 dni i na koncie.

 

Przyłączam się do opinii. Było wpłacone w czasie 7 dni roboczych, czyli jak najbardziej w terminie.

 

Załamałem się właśnie. Chciałem trochę domen przenieść z AZ do AM i wystawić na sprzedaż. Czytam te wszystkie posty i coś mnie trafia. Czy naprawdę AM ma nadal problemy ? (...)

 

Może po prostu krytyczne opinie są bardziej nośne niż pozytywne. Nie tylko w branży marketingowej wiadomo, że szybciej rozniesie się jedna skarga, niż dziesięć pochwał. Co zresztą coraz częściej wykorzystywane jest marketingowo jako "czarny PR" (dla jasności - nie sugeruję, że ten wątek, to ów "czarny PR" :) ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problemy z wypłatami środków z AfterMarket !!!

 

Mam problem, zleciłem wypłatę środków 29 listopada.

Po 7 dniach roboczych zlecenie zostało anulowane oraz usunięte zostały środki z mojego salda przez AfterMarket.

Od 10 grudnia próbuję bezskutecznie dowiedzieć się jaki jest powód anulowania wypłaty środków.

BOK AfterMarket zbywa mnie jak tylko może, "wyjaśniamy sprawę" "prosimy o cierpliwość" ale ile można?

Czy ktoś może ma podobny problem?

Data Kwota Opis Domena

ajax_ok.png 2012-12-10 14:50:11 in.png1951.00 PLN Anulowanie wypłaty środków

ajax_ok.png 2012-11-29 10:29:31 out.png-1951.00 PLN Wypłata środków

Stan mojego konta:

0 PLN

Edited by Janos Szilva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się że nadal AfterMarket ma problemy finansowe!!!.

Próbowałem się czegoś dowiedzieć poprzez Fan Page na FB lecz po dwóch wpisach zablokowali mi dostęp do strony i usuneli moje posty. Czuję się oszukany i okradziony przez AfterMarket. Po dwóch tygodniach brak jakiejkolwiek konkretnej informacji, dlaczego anulowali przelew oraz usuneli środki.

post-12655-0-91918900-1356117470_thumb.png

post-12655-0-13193200-1356117484_thumb.png

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aftermarket jak widać niczego się nie nauczyło. Klientów dalej się nie szanuje i traktuje jak zło konieczne. To zadziwiające, że ktoś jeszcze korzysta z ich usług.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obawiam się że nadal AfterMarket ma problemy finansowe!!!.

Próbowałem się czegoś dowiedzieć poprzez Fan Page na FB lecz po dwóch wpisach zablokowali mi dostęp do strony i usuneli moje posty. Czuję się oszukany i okradziony przez AfterMarket. Po dwóch tygodniach brak jakiejkolwiek konkretnej informacji, dlaczego anulowali przelew oraz usuneli środki.

Przeca prezentki świąteczne kupili nie ze swoich, tylko z kasy klientów...to co się dziwisz ?

:)

A tak na marginesie bardzo ciekawi mnie ów tajemniczy stwór pt. KSIĘGOWOŚĆ...pytanie tylko czyja...

Bo na pewno nie AM...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 26 dniach roboczych, 10 ticket-ach, w końcu wypłacili.

Na odpowiedź na maila ze strony AM można czekać dwa tygodnie (w moim przypadku to była norma)

Najbardziej irytujące jest to że na drugi dzień przechodzi wiadomość z prośbą o wypełnienie ankiety z tekstem: "Jakość obsługi klienta jest dla nas bardzo ważna, dlatego chcielibyśmy prosić o wypełnienie krótkiej ankiety na temat obsługi tego zgłoszenia." - Tak tylko żadnej obsługi (odpowiedzi) nie było !!!

Uważajcie na ten AfterMarket

Edited by Janos Szilva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wypłacał ktoś ostatnio środki z AM ? Poprawiło się coś i wypłacają wcześniej czy nadal trzeba czekać te regulaminowe 10 dni roboczych i dłużej ? Pytam bo wypłaciłem śmieszną kwotę i liczyłem że takie małe sumy (śr. xxx) wypłacą mi na następny dzień a tu 7 dzień roboczy i nic się nie dzieje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy wypłacał ktoś ostatnio środki z AM ? Poprawiło się coś i wypłacają wcześniej czy nadal trzeba czekać te regulaminowe 10 dni roboczych i dłużej ? Pytam bo wypłaciłem śmieszną kwotę i liczyłem że takie małe sumy (śr. xxx) wypłacą mi na następny dzień a tu 7 dzień roboczy i nic się nie dzieje :P

Ogólne jest dużo lepiej i wg mnie ok (średnie czas wypłat w 2013 około 3-5 dni).

 

Ale akurat ostatnio (od 10.02.2013) trzeba troche długo poczekać :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za info seomi, właśnie w tej chwili sprawdzam jak z moją wypłatą i... zatwierdzona do wypłaty (po prawie 7 dniach roboczych), czyżby mój post przypomniał AM o wypłacie :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

witam,

opisze sytuacje ktora mi sie przydazyla w Aftermarket doslownie przed 15 min.

zarejestrowalem test domeny, literówki, była dostepna po czym pojawil sie komunikat ze jednak nie mozna jej zarezerwowac a doslownie po chwili przyszedl mi meil

 

Szanowni Państwo,

 

Nazwa xxxxxxxxxxxx.pl ([ns1.fastpark.net, ns2.fastpark.net]) została zarejestrowana w głównym rejestrze domeny .PL.

 

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o bezpośredni kontakt z rejestratorem obsługującym domenę:

Michau Enterprises Ltd.

Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr

tel.+357.22761649

fax:+357.22767543

e-mail:domains@dropped.pl

 

Z poważaniem

Rejestr Domeny .PL, NASK

[Wiadomość została wysłana automatycznie, prosimy NIE ODPOWIADAĆ na nią]

 

i tak sie zastanawiam gdzie ta domena skoro u mnie jej nie ma na testach, w operacjach finansowych nie ma sladu ze ja chcialem testowac. Troche to dziwne jak dla mnie.

 

Co myslicie??

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam,

opisze sytuacje ktora mi sie przydazyla w Aftermarket doslownie przed 15 min.

zarejestrowalem test domeny, literówki, była dostepna po czym pojawil sie komunikat ze jednak nie mozna jej zarezerwowac a doslownie po chwili przyszedl mi meil

 

Szanowni Państwo,

 

Nazwa xxxxxxxxxxxx.pl ([ns1.fastpark.net, ns2.fastpark.net]) została zarejestrowana w głównym rejestrze domeny .PL.

 

Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o bezpośredni kontakt z rejestratorem obsługującym domenę:

Michau Enterprises Ltd.

Chytron, 26 Street, Office 21, P.C. 1075 Nicosia, Cypr

tel.+357.22761649

fax:+357.22767543

e-mail:domains@dropped.pl

 

Z poważaniem

Rejestr Domeny .PL, NASK

[Wiadomość została wysłana automatycznie, prosimy NIE ODPOWIADAĆ na nią]

 

i tak sie zastanawiam gdzie ta domena skoro u mnie jej nie ma na testach, w operacjach finansowych nie ma sladu ze ja chcialem testowac. Troche to dziwne jak dla mnie.

 

Co myslicie??

Napisz proszę ticket z podaniem nazwy domeny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

Może inny użytkownik AM był szybszy?

 

wiesz operacja od momentu wyswietlenia okna ze test jej mozliwy do klikniecia rejestruj testy to 1s wiec raczej nie wierze w taki przypadek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest slawomir_cwirko

sprawa rozwiazana pozytywnie - reakcja AM błyskawiczna ;) szok, ze tak szybko ;) od zgloszenia do rozwiazania problemu zajęło im to tylko 10 min ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trzeba było zacząć od ticketa, a nie od posta na forum, którego pisanie zajęło Ci dłużej niż rozwiązanie całej sprawy bezpośrednio z AM... Do tego post pod postem w nieodpowiednim temacie, bo co to ma wspólnego z wypłatą środków z AM?

 

BTW. Żeby nie robić kolejnego Off-Topa, niedługo będę zlecał wypłatę, a dawno tego nie robiłem, jak teraz sprawy wyglądają z terminami? ;)

Edited by CzarnyElo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW. Żeby nie robić kolejnego Off-Topa, niedługo będę zlecał wypłatę, a dawno tego nie robiłem, jak teraz sprawy wyglądają z terminami? ;)

 

Parę dni temu średnie xxx wypłacili po 6 dniach roboczych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×