Jump to content
pb

Wiosna domen w premium.pl

Recommended Posts

Tak, to jednorazowy bonus dla domen przeniesionych poprzedniego dnia (taka była informacja w pierwszym poście, ale widzę, że po aktualizacji zniknęła, poprosiłem PB o jej przywrócenie).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli każdego dnia(do czasu trwania promocji) mogę przenieść po kilka domen i za każdym razem będzie naliczany bonus ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, jeśli domena nie była jeszcze w premium.pl, w ciągu 36h otrzyma rabat. Ważne, aby korzystać ze specjalnego linku (skorzystałeś).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy nie warto w mailu podac wartosc kodu?

Czy gdziesz w panelu znajde wartosc aktualnych kodow?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Racja, jeszcze dziś dodamy w e-mailu wartość rabatu oraz w panelu listę wygenerowanych rabatów wraz terminem i wartością. Wybaczcie chwilowy dyskomfort; byłem przekonany, że wartość jest podana w e-mailu. Tymczasem można ją poznać przy obniżaniu wartości zakupu.

 

Edycja: Jeśli jest to dla Ciebie ważne, możesz mi podać na PW fragment kuponu, a podam Tobie jego wartość.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, to jeszcze jedno pytanie - załóżmy, że transferuję 100 domen za co otrzymam jeden kupon rabatowy o wartości 200 zł. Jak działa ten kupon w sytuacji gdy będę chciał odnowić tylko jedną domenę (koszt 54,12 zł)? Czy kupon jest wielorazowego użytku i po prostu kwota odnowienia domeny zostanie od niego odjęta a kupon będzie ważny przez rok aż do wyczerpania zgromadzonych na nim środków?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupon jest jednorazowy. A więc warto skorzystać z niego przy płatności większej lub równej wartości rabatu - aby został wykorzystany w całości. Oczywiście kupon można również wykorzystać przy płatnościach grupowych, a więc przykładowo przedłużając 5 domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiadam na pytania @CzarnyElo:

 

- czy kod rabatowy obejmuje również serwery (http://home.pl/serwery) czy tylko hosting (http://home.pl/hosting)

 

Kupony są tylko dla konta Biznes Starter

 

- z kodu rabatowego może skorzystać tylko nowy klient home.pl czy obecny także?

 

Może korzystać każdy klient, zarówno nowy jak i ten który już ma usługę w home.pl

 

- czy kod rabatowy można wykorzystać w jakiś sposób na przedłużenie konta hostingowego/serwera w home.pl?

 

Nie, tylko na zakup nowego

 

- jak długo ważny jest kod rabatowy na hosting?

 

Aktywacja kuponu i założenie usługi z rabatem tylko do końca kwietnia 2012.

 

 

+ regulamin: http://home.pl/kupon

Share this post


Link to post
Share on other sites

około 14:53 (pół godziny temu) zleciłem dwa transfery, nie otrzymałem jeszcze linków do potwierdzenia. Są jakieś obsunięcia czasowe? Usunąłęm wszystkie ślady samowolki Dropped (zmiany maili kontaktowych), w historii operacji widać mojego maila, więc chyba maile były wysłane do mnie a nie gdzieś na Dziki Zachód

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę transfery lecą płynnie, przede wszystkim od Michau Enterprises, więc i z Twoim nie powinno być problemu. Widzę również, że tak jak mówisz wiadomości zostały wysłane na Twój adres. Być może gdzieś się po drodze z NASK zgubiły - zleciłem ponowną wysyłkę (na przyszłość również sam możesz to zrobić w szczegółach transferu).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze mam takie niepoprawne pytanie:

Czy można transferować domeny które wygasają powiedzmy za 4 dni, bez konieczności ich przedłużania?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze mam takie niepoprawne pytanie:

Czy można transferować domeny które wygasają powiedzmy za 4 dni, bez konieczności ich przedłużania?

 

nie da rady, musisz przedluzyc u obecnego rejestratora i wtedy transferowac (jak wygasa za wiecej niz 5 dni to mozesz transferowac )

Share this post


Link to post
Share on other sites
A można będzie np. opłacić w całości przechwyconą domenę z tych rabatów?

Powiem szczerze nie korzystałem jeszcze z przechwytywania w Premium (a chciałbym spróbować w niedługim czasie), dlatego nie wiem czy jest możliwość wpisania kodu przy opłacaniu tej akurat usługi (o czym pisał Interson). Przetransferowałem w obecnej promocji jak na razie 3 domeny (mam 2 kody rabatowe na łączną kwotę 6 PLN), pewnie jeszcze z dwie domeny uda mi się przetransferować jutro/pojutrze.

 

Moje pytanie, czy przy opłacaniu usługi przechwycenia domeny (zakładając już najoptymistyczniejszy scenariusz, że będę jedyną osobą, która doda daną domenę do przechwycenia) będę mógł wpisać kilka kodów z obecnej promocji (np. na łączną kwotę 10 PLN) + posiłkować się dodatkowo punktami, które mam ważne jeszcze z poprzedniej promocji (za transfer domen do Premium), tak żeby za usługę przechwycenia nie dopłacić nic (lub prawie nic) z własnej kieszeni ?

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powiem szczerze nie korzystałem jeszcze z przechwytywania w Premium (a chciałbym spróbować w niedługim czasie), dlatego nie wiem czy jest możliwość wpisania kodu przy opłacaniu tej akurat usługi (o czym pisał Interson). Przetransferowałem w obecnej promocji jak na razie 3 domeny (mam 2 kody rabatowe na łączną kwotę 6 PLN), pewnie jeszcze z dwie domeny uda mi się przetransferować jutro/pojutrze.

 

Moje pytanie, czy przy opłacaniu usługi przechwycenia domeny (zakładając już najoptymistyczniejszy scenariusz, że będę jedyną osobą, która doda daną domenę do przechwycenia) będę mógł wpisać kilka kodów z obecnej promocji (np. na łączną kwotę 10 PLN) + posiłkować się dodatkowo punktami, które mam ważne jeszcze z poprzedniej promocji (za transfer domen do Premium), tak żeby za usługę przechwycenia nie dopłacić nic (lub prawie nic) z własnej kieszeni ?

 

Można wykorzystać tylko jeden kod naraz. Kody można wpisać wszędzie gdzie przy opłacaniu widoczny jest formularz do podania kodu - na tę chwilę obejmuje to rejestrację, odnowienia i zakładanie opcji - ale kody są ważne długo i w tym czasie mogą pojawić się dodatkowe możliwości ich wykorzystania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można wykorzystać tylko jeden kod naraz. Kody można wpisać wszędzie gdzie przy opłacaniu widoczny jest formularz do podania kodu - na tę chwilę obejmuje to rejestrację, odnowienia i zakładanie opcji - ale kody są ważne długo i w tym czasie mogą pojawić się dodatkowe możliwości ich wykorzystania.

W takim razie niepotrzebnie się pospieszyłem, mogłem poczekać do ostatnich dni promocji i przetransferować jednorazowo 5-6 domen (chętnie przetransferowałbym więcej, ale już więcej poza Premium nie posiadam), miałbym jeden kod rabatowy np. na kwotę 12 PLN

 

Pomijam już fakt, że przechwytywania tymi kodami nie zrabatuję :D

 

Wiem, że ja piszę o drobnych kwotach (pewnie niektórzy nie podnoszą 10 PLN jak leży na ulicy, ja się schylam nawet jak leży 2 grosze), ale to dlatego, że drobny ze mnie gracz :)

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj i dzisiaj przetransferowałem kilkadziesiąt domen. Nie dostałem,żadnego kuponu ani kodu. Gdzie można pobrać kody rabatowe -jak wchodzę w zakładkę pobieranie kodów wyświetla mi się" 28 powodów dla których powinieneś z nami zostać..." :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj i dzisiaj przetransferowałem kilkadziesiąt domen. Nie dostałem,żadnego kuponu ani kodu. Gdzie można pobrać kody rabatowe -jak wchodzę w zakładkę pobieranie kodów wyświetla mi się" 28 powodów dla których powinieneś z nami zostać..." :D

Transferowałeś hurtowo przy pomocy linka podanego przez PB ? Bo jak nie to kodów rabatowych nie będzie :)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Transferowałeś hurtowo przy pomocy linka podanego przez PB ? Bo jak nie to kodów rabatowych nie będzie :)

 

Sebastian

alpine5

 

Tak za pomocą linka!

Jeszcze dla ścisłości zapytam czy aby promocja ta może się łączyć z kuponami za sprzedaż domen(tzn jeśli zaakceptuje udział w promocji za sprzedaż domen to czy także otrzymam kupony rabatowe za przetransferowane domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak za pomocą linka!

 

Dostaniesz kod(y) za zaliczone domeny drogą mailową. Jeśli coś gdzieś będzie brakowało, będziemy to hurtowo sprawdzać po zakończeniu promocji i zakończeniu pracy automatu naliczającego rabaty - tak będzie najprościej dla nas i dla użytkowników.

 

Jeszcze dla ścisłości zapytam czy aby promocja ta może się łączyć z kuponami za sprzedaż domen(tzn jeśli zaakceptuje udział w promocji za sprzedaż domen to czy także otrzymam kupony rabatowe za przetransferowane domeny?

 

Tak, transferując domeny w tej promocji możesz też otrzymywać kody za sprzedaż domen oraz punty za przedłużenia itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytam wprost: Rozumiem, że nie ma przeciwwskazań, by przetransferowane domeny do Premium wytransferować z powrotem gdzieś indziej po jakimś czasie, gdy np. zdecyuje się, że się nie chce opłacać przedłużenia w premium, tak?

 

 

nie znalazłem w temacie odpowiedzi na pytanie zadane przez @umberto tak więc ponawiam je .

 

pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zasady są proste:

- Promocja trwa do 15.04.2012 23:59

Co określa powyższa godzina?

Kliknięcie w link transferowy, czy finalne przeniesienie domeny na konto Premium - wiadomo, że są opóźnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×