Jump to content
pb

Wiosna domen w premium.pl

Recommended Posts

Będzie odpowiedni bufor dla domen w trakcie transferu (rzędu kilkudziesięciu minut). Jeśli w tym czasie nastąpi duża kolejka transferów, zwiększymy bufor do kilku godzin. W każdym razie bez względu na ilość dodatkowego czasu, do rana na pewno promocja zostanie definitywnie zakończona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem przenieść stado, mam tylko pytanie (może oczywiste ale odpowiedzi nie znalazłem).

1. Czy kupon dostaje się jako sumę przeniesionych z danego dnia czy jest on podzielony np.:

przenoszę 10x10 to dostanę 10 kuponów na 20 zł czy 1 na 200 zł ? Bo z tego co czytałem to kupon nie jest rozdzielany i jak chcę zarejestrować nową domenę to lepiej abym miał ten za 12 zł (+100 domen cennik).

Oczywiście korzystając z linka do transferów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
z tego co się orientuje dostajesz jeden kupon na kwotę = liczba domen x2 przetransferowanych danego dnia

 

Zgadza się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś ostatni dzień promocji, zapraszam zwlekaczy. ;-)

 

Mam nadzieję że nie macie problemów z potwierdzaniem transferów przez maverickdomainers? Wygląda na to że wiele domen przychodzących z dropped ma ustawiony ten adres w danych abonenta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@pb,

Mam pytanie: czy transfer w promocji nic nie kosztuje, a dodatkowo otrzymuje się na konto Premium 2zł, czy może płaci się 42 lub 52zł a te 2zł to swoją drogą?

Share this post


Link to post
Share on other sites
@pb,

Mam pytanie: czy transfer w promocji nic nie kosztuje, a dodatkowo otrzymuje się na konto Premium 2zł, czy może płaci się 42 lub 52zł a te 2zł to swoją drogą?

 

 

Transfer jest oczywiście bezpłatny, zaś 2 zł per domena otrzymuje się w formie rabatu do wykorzystania np. przy przedłużaniu domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@pb,

Mam pytanie: czy transfer w promocji nic nie kosztuje, a dodatkowo otrzymuje się na konto Premium 2zł, czy może płaci się 42 lub 52zł a te 2zł to swoją drogą?

 

Transfery domen .PL między rejestratorami są bezpłatne chyba, że jednocześnie podczas transferu odnawiasz domenę.

Nie znam rejestratora, który pobierałby opłatę za transfer :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy zakolejkowane transfery można wstrzymać?

Dokonałem hurtowego transferu ale nie przez dedykowany link - cholercia :lol:

Napisałem już do supportu ale... jak transfery ruszą to będzie już po ptakach - 5 dni blokady i promocję diabli wezmą :lol:

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy zakolejkowane transfery można wstrzymać?

Dokonałem hurtowego transferu ale nie przez dedykowany link - cholercia :lol:

Napisałem już do supportu ale... jak transfery ruszą to będzie już po ptakach - 5 dni blokady i promocję diabli wezmą :lol:

 

 

Póki nie potwierdziłeś, to możesz anulować i od razu zlecić ponownie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Póki nie potwierdziłeś, to możesz anulować i od razu zlecić ponownie.

Tak, właśnie to zrobiłem - fajna sprawa. Myślałem, że już po zawodach.

Dzięki :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Promocja transferowa

Przykro nam, ale nie możesz skorzystać z promocji. Oferta promocyjna skierowana jest do Użytkowników, którzy utrzymują w premium.pl nie więcej niż 750 domen w dniu startu promocji.

Oferta promocyjna obowiązuje od 4.04.2012 do 15.04.2012.

W dniu startu promocji nie przekraczałem tego limitu, wiec albo regulamin jest nieprecyzyjny albo coś trzeba poprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zweryfikuję sprawę / problem i dam znać. Ze względu na niedzielę może to jeszcze chwilę potrwać.

 

Edycja: już powinno działać, komunikat zawierał błąd.

 

Jednocześnie dodam, że jeśli ktoś czeka dłużej niż kilka minut na linki transferowe to nie ma powodu do obaw (o ile w kontakcie nie był e-mail maverickdomains[...]), ponieważ są obecnie zlecane duże ilości transferów i ze względu na tworzącą się kolejkę linki mogą przychodzić nawet do 30-40 minut.

Edited by Interson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

nie miałem wcześniej czasu i teraz zleciłem transfer wszystkich domen z Dropped i AZ do Premium.pl

 

I mam problem... Mianowicie przy większości domen mam komunikat

 

"Oczekuje na potwierdzenie przez e-mail od rejestratora. Obecny właściciel musi kliknąć w link, w e-mailu od operatora domeny. Dla domen .pl operatorem jest NASK. Wiadomość została wysłana na adres maverickdomainers@gmail.com."

 

O co chodzi i co mam teraz zrobić?

 

EDIT:

 

Można łatwo przywrócić swój e-mail do obsługi domen w Aftermarket.pl, przez jakiś tam czas będzie on na pewno działał. Wystarczy w Aftermarket.pl wyjść w zakładkę Zarządzaj domenami -> Dane do rejestracji domen, przeedytować swój kontakt, nic nie zmieniać, ale zapisać zmiany (czyli po prostu kliknąć tylko edytuj i zapisz). Przyjdzie e-mail z NASK o treści:

 

Mail będzie zmieniony i można już ręcznie potwierdzać transfery. Można też wysłać maile np. w premium.pl przez "wyślij ponownie" i one przyjdą też na ten e-mail, a nie ten automat maverick @.

 

Może to komuś pomoże w szybszych transferach, bo ten automat ostatnio bardzo wolno potwierdza transfery.

Znalazłem i wypróbuję to rozwiązanie. Swoją drogą Dropped przegina pałę w swoich poczynaniach...Bez komentarza!

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
I mam problem... Mianowicie przy większości domen mam komunikat

 

"Oczekuje na potwierdzenie przez e-mail od rejestratora. Obecny właściciel musi kliknąć w link, w e-mailu od operatora domeny. Dla domen .pl operatorem jest NASK. Wiadomość została wysłana na adres maverickdomainers@gmail.com."

 

O co chodzi i co mam teraz zrobić?

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=493126

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wytransferowałem moją watahę domen :) Powiem szczerze że czują się od razu jakby"bardziej kochane" w Premium :)

Mam nadzieje że przełoży się to na same sprzedaże.

 

Nie dostałem maila że przyznano mi kupon. Czy są jakieś opóźnienia?

 

Swoją drogą bardzo ciekawią mnie statystyki z tej promocji tzn. ilość przetransferowanych domen w czasie promocji. Czy pb pochwalisz się takimi danymi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Planujecie przedłużyć promocję? :)

 

Nie, ale domeny można nadal przenosić. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem rozczarowany jeśli chodzi o kwestię wykorzystania punktów. Dostałem kupon na 158 pln, wpisałem go przy przedłużeniu domeny i okazało się, że jest jednorazowy a kwota pozostała po odliczeniu kosztu domeny nie jest dodawana do konta, tak więc przedłużenie 1 domeny kosztowało mnie prawie 160 pln :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem rozczarowany jeśli chodzi o kwestię wykorzystania punktów. Dostałem kupon na 158 pln, wpisałem go przy przedłużeniu domeny i okazało się, że jest jednorazowy a kwota pozostała po odliczeniu kosztu domeny nie jest dodawana do konta, tak więc przedłużenie 1 domeny kosztowało mnie prawie 160 pln :blink:

 

 

Tak to rzeczywiście minus jednak Interson o tym pisał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×