Jump to content
Ores

Dropped.pl-początek końca?

Recommended Posts

To ja od siebie dorzuce że to słowa które zapewne powinny paść, ale nie z Twoich ust z przyczyn wiadomych. :(

 

Czasem zapominam że jestem "konkurencją" i obowiązuje mnie samocenzura. :P Lepiej się już zamknę w tym wątku. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalnie coraz więcej dziwnych rzeczy się z AM, przeniosłem więc swoje skromne stadko domen do premium.pl, przynajmniej są jakieś bonusy za utrzymanie domen*, a co do cen, no cóż w porównaniu do AM drożej, ale w stosunku do innych rejestratorów i tak tanio. Nie wiedziałem, że to napiszę, a jednak!

 

* i ogólnie bardziej przejrzyste zasady, latwiej i szybciej mozna wystawić domenę na aukcję, nikt nie podważy legalności e-cesji i tak dalej...

Edited by blazej

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez bicia mogę się przyznać iż parokrotnie korzystałem z "ukrytej" funkcji tego typu szybkich przenosin kasy z jednego konta na inne.

Nie nazwałbym Cię klientem. Podziwiam za to za odwagę, któż by się przyznawał do oszustw na takim poziomie.

 

Ale tylko dlatego że wypłaty działają jak działają a trudno płacić kary za nieopłacenie domen.

Ja w podstawówce chyba mówiłem że głowa mnie bardzo boli czy coś.. tak czy tak, nie dało rady do tej szkoły wstać :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie nazwałbym Cię klientem. Podziwiam za to za odwagę, któż by się przyznawał do oszustw na takim poziomie.

 

 

Ja w podstawówce chyba mówiłem że głowa mnie bardzo boli czy coś.. tak czy tak, nie dało rady do tej szkoły wstać :(

Jak stracisz tyle domen co ja bo niemożliwym było dokonać wpłaty przez telefon ( problem wielokrotnie zgłaszany do dzisiaj nierozwiązany ) wtedy pogadamy a narazie jakby nie mamy o czym...

 

Edit:

I jakoś nie poczuwam się do roli oszusta za to czuje się oszukany przez serwis który gwarantuje sprawność działania nie wywiązując się ze swoich zobowiązań...

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit:

I jakoś nie poczuwam się do roli oszusta za to czuje się oszukany przez serwis który gwarantuje sprawność działania nie wywiązując się ze swoich zobowiązań...

To powiedz jeszcze tylko żę gdybyś Ty się postawił w roli 'rejestratora' i odkrył działanie którego dokonujesz, nie stwierdziłbyś "ja pier*** polska mętalność, nie wiadomo czy z takimi walczyć czy współpracować".

Share this post


Link to post
Share on other sites

AfterMarket już od końca zeszłego roku mocno podupada. Zaczynało się od błahych problemów, które były olewane przez support i kończy się niestety na poważnych problemach na różnych płaszczyznach. Uważam, że znaczącą rolę odgrywa tutaj Premium, które wprowadziło dużo świeżości w swoim projekcie, oferuje ciekawe promocje na transfery i wstrzela się z nimi w idealnych momentach. Ogólnie trzeba powiedzieć, że Premium.pl mocno daje sie we znaki Michau'owi. Zresztą nie dziwię się, bo pamiętam promocję Dropped jak PPD przekształcało się w Premium i był problem z transferami, zresztą przez wielu uznaną za niezdrową konkurencję. Ja takowej nie widziałem i teraz także nie widzę w postępowaniu Premium. Walka o klienta na tym polega i jest się głupcem, jeżeli nie wykorzystuje się potknięć konkurencji. W moim odczuciu obserwując tą sytuację, analizując poszczególne sprawy, w tym głównie foch AM i odejście z tego forum na pseudofejsbukowe firma pokazała tylko swoją słabość i pogodzenie się z porażką. Jakoś jak przodowali to support na tym forum był wszechobecny, a jak tylko zaczęli tracić pozycję lidera to obrazili się i uciekli. Myślę, że AM już się nie podniesie i radziłbym Wam skorzystanie z obecnej promocji i przenosiny do Premium.pl. Brakuje mi tam tylko fakturowania dla osób fizycznych, ale ponoć jest już w fazie zaawansowanej i uważam, że z chwilą wejścia tego w życie AM upadnie całkowicie, bo kto będzie trzymał domeny, sprzedawał je za pośrednictwem serwisu do którego nie ma pełnego zaufania i wypłaty trwają tak długo, że goniec na koniu w średniowieczu dostarczyłby je szybciej... Myślę, że pełne zaufanie, spokojny sen i wypłaty na miarę XXI wieku w pełni wynagradzają nieco wyższe ceny.

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
To powiedz jeszcze tylko żę gdybyś Ty się postawił w roli 'rejestratora' i odkrył działanie którego dokonujesz, nie stwierdziłbyś "ja pier*** polska mętalność, nie wiadomo czy z takimi walczyć czy współpracować".

Nie za bardzo masz prawo mnie oceniać...tym bardziej że zawsze tego typu "transakcje" były zgłaszane opiekunowi konta. Tak że swoje uwagi dotyczące mojej osoby skieruj gdzie indziej. Za to zapytam Ciebie, jako tego bez skazy...jakie znaczenie dla funkcjonalnoścí serwisu ma fakt tego typu transakcji? gdybys myślał głową nie d...pą to wiedziałbyś że żadnego...mało tego, serwis ma więcej kasy bo nie robi tego za free...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie za bardzo masz prawo mnie oceniać...tym bardziej że zawsze tego typu "transakcje" były zgłaszane opiekunowi konta. Tak że swoje uwagi dotyczące mojej osoby skieruj gdzie indziej. Za to zapytam Ciebie, jako tego bez skazy...jakie znaczenie dla funkcjonalnoścí serwisu ma fakt tego typu transakcji? gdybys myślał głową nie d...pą to wiedziałbyś że żadnego...mało tego, serwis ma więcej kasy bo nie robi tego za free...

 

Panowie, chyba czas spać bo robi się nie przyjemna atmosfera, a co do myślenia dupą znam fajny kawałek na rozładowanie tego napięcia :(, na prawdę wpada w ucho :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie, proszę o merytoryczne wypowiedzi. Wycieczki personalne na PW, a najlepiej prosto w oczy.

Pozdrawiam

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites

kolejne materiały od osoby z pw :( która wczoraj przesyłała screeny z brakiem wypłaty środków z am w ciągu 10 dni roboczych

 

 

A więc to jak AM na swoim profilu kasuje komentarze przy niepokojących ich sprawach / tematach :P

 

komentarze o 1 w nocy zostały dodane a usunięte zostały po 4 minutach

 

w2rrq.png

10xzkv9.png

vnz1wn.png

Edited by Icebreaker

Share this post


Link to post
Share on other sites
W AMie dzieję się źle.. i to już każdy zauważył.

Ja poczułem się oszukany tym że, przedłużałem domenę według starego systemu przedłużeń.. a jednak moja kasa poszła na "potrzeby AMu". Domena nie została przedłużona.

Czyli przedłużenia według starego systemu zostały (u mnie) wyłączone.. celem.. no właśnie w jakim celu?

(napisałem dwa tickety odnośnie tej "usterki"... i zero odzewu)

Dostałem odpowiedź.

 

Witam,

 

Z uwagi na przejściowe uwarunkowania techniczne byliśmy zmuszeni do zastosowania dla tej domeny "nowego" systemu odnowień. Zatem domena odnowi się u zbiegu z okresem końca jej ważności.

Przepraszamy za tę sytuację. Już w najbliższym czasie problem ten zostanie rozwiązany.

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Jakub Mxxxxxxx

 

Mało wiarygodne są te - "przejściowe uwarunkowania techniczne"

AM na prawdę potrzebuje kasy...i rzuca się już nawet na 45,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że przesadzacie. W tego typu biznesach trudno jest o straty. Fakt faktem - pomysł z zakładaniem tysięcy opcji celem zwiększenia skuteczności łapania jest ryzykowny i na tym można popłynąć. Ale w nieprzedłużaniu domen widzę sens. Dla 40zł oczywiście różnicy nie widać, ale jak masz w obrocie np. 4 miliony złotych to dzienne zyski z odsetek są już kwotą odczuwalną. Też jestem poirytowany tym, że moje domeny, na których są opcje mają datę ważności 2012-2013, a powinny mieć dużo dłuższą (pozdrowienia dla posiadaczy opcji) - ale rozumiem taką politykę i dostrzegam w niej sens z punktu widzenia ekonomii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Myślę, że w tej chwili każdy kto współpracuje z AM i przegląda to forum jest zaniepokojony.

 

Więc się mylisz bo ja nie czuję się zaniepokojony. Spokojnie czekam na poprawę sytuacji w AM bo jestem w 100% pewny że takowa na dniach nastąpi.

 

AM było, jest i będzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie jestem pomyślnej myśli co do przyszłości serwisu Aftermarket. Aktualna sytuacja to naturalny proces związany z tym, że serwisowi szło za dobrze, i teraz płaci za ten optymizm.

 

Widzę pozytywne strony: wzrośnie konkurencja pomiędzy serwisami co spowoduje dalszy wzrost rynku wtórnego, będzie mniej optymistycznych założeń związanych np. z zakładaniem opcji, czy oferowaniem każdemu chętnemu debetu na koncie.

 

I można też wyrazić nadzieję, że Michał zrozumie, że dobra komunikacja na tym forum to istotna sprawa dla serwisu. Żadne tam fejsbuki i inne wynalazki, inaczej wykorzysta to konkurencja, prosta sprawa. Poza tym serwis skupi się na tym co szło mu najlepiej i doceni stałych klientów. Będzie mniej ryzykownych działań, a priorytetem stanie się bezpieczne i stabilne działanie serwisu.

 

Także spokojnie trzymam domeny w Aftermarket, gdyż jestem przekonany, że jest to sytuacja przejściowa. Jeżeli coś uważam za niezbędne do zmiany, to poprawę komunikacji, docenienie stałych klientów, postawienie na stabilizację, m.in wprowadzenie nowego panelu dopiero wtedy, jak naprawdę będzie dobrze działał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tyle że popatrzcie, w regulaminie wszystko napisane jest - czas wypłaty, tak? Skoro widzisz ze jest sytuacja iz trwa to do 2 tyg, to zlec wyplate w polowie miesiaca a nie na jego koniec. :(

 

Zleciłem 17 marca i co z tego ? jutro będzie 15 dzień roboczy.

Wczoraj w innym wątku napisałem, skontaktuje się z UOKiK i tak też zrobiłem, oczywiście póki co nie podałem nazwy rejestratora.

Czekam na odpowiedź z UOKiK.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spokojnie czekam na poprawę sytuacji w AM bo jestem w 100% pewny że takowa na dniach nastąpi.

 

To jeszcze potrwa całą wiosnę i całe lato...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I oczywiscie nie pomysleliscie ze siejac panike do czego niektorzy sa stworzeni pogarszacie sytuacje? Jakby w bankach kazdy poprosil o pieniazki to tez by ich braklo - zreszta chyba ktos juz o tym tutaj wspomnial.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I oczywiscie nie pomysleliscie ze siejac panike do czego niektorzy sa stworzeni pogarszacie sytuacje? Jakby w bankach kazdy poprosil o pieniazki to tez by ich braklo - zreszta chyba ktos juz o tym tutaj wspomnial.

Wiesz, to jest tak jak z komornikiem. Specjaliści doradzają, żeby najpierw iść na ugode, próbować dogadać się z dłużnikiem.

Ale prawda jest taka, że kto pierwszy dostanie sądowy nakaz spłaty i odda sprawę do komornika, ten ma największą szansę odzyskać kase.

 

Na początku każdy dłużnik próbuje jeszcze jakoś wyjść z dołka, pożycza od znajomych, próbuje zatuszować sprawę przed rodziną/klientami itp,

Ale gdy widzi że "pies jest pogrzebany" i nie uniknie licytacji, robi się "nieczuły" na wezwania wierzycieli, zmienia miejsce zameiszkania, próbuje "ukryć" majątek przed komornikiem, itp.

I Ci którzy próbowali iść na ugodę, dawali więcej czasu zostają z niczym.

 

Gdyby AM nie żyło na nasz kredyt, nie było by tego problemu. Niemniej jednak jeśli AM nie jest trupem i tylko "przeinwestowali", na pewno znajdzie się ktoś kto ich dokapitalizuje.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

panikujecie... wszystko pewnie niedługo wróci do normy.

 

nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - premium zyska na sile, dropped odrobinę osłabnie z powodu nagonki na forum - może premium obniży ceny czego dropped nie puści bokiem? :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czas pokaże jak się sytuacja rozwinie.

Jednak oczekiwanie na wypłatę powyżej regulaminowych 10 dni jest sytuacją nie do zaakceptowania i należy ją bardzo mocno napiętnować!

Pozdrawiam,

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czas pokaże jak się sytuacja rozwinie.

Jednak oczekiwanie na wypłatę powyżej regulaminowych 10 dni jest sytuacją nie do zaakceptowania i należy ją bardzo mocno napiętnować!

Pozdrawiam,

Ores

 

Dotyczy 10 dni roboczych czyli 2 tygodnie kalendarzowe. Ja dostałem wypłatę w 10 dniu (roboczym) więc było ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dotyczy 10 dni roboczych czyli 2 tygodnie kalendarzowe. Ja dostałem wypłatę w 10 dniu (roboczym) więc było ok.

 

a ja mam 15 dzień roboczy i nie mam. Dziś dostałem wiadomość:

Witam,

 

W związku z sytuacją, iż wypłata nie została jeszcze zaksięgowana na Pańskim rachunku bankowym, podjęliśmy interwencję bezpośrednio w banku, który obsługuje nasz rachunek. Przepraszamy za zwłokę z odpowiedzią w dniu dzisiejszym, jednak przez cały czas oczekiwaliśmy na odpowiedź od działu księgowego, który prowadzi sprawę. Właśnie otrzymałem informację, iż niestety, lecz nie udało się w dniu dzisiejszym ustalić przyczyny zaistniałego problemu.

 

Gdy tylko otrzymamy jakąkolwiek informację w tej sprawie, to zostanie Pan o tym poinformowany.

 

Zapewniamy również, iż pieniądze zlecone do wypłaty przez Pana ze swojego konta w AfterMarket.pl znajdą się na Pańskim rachunku bankowym. Przepraszamy zarazem, iż cała sytuacja trwa tak długi okres czasu.

 

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Jakub xxx

 

Najkrócej pisząc można to podsumować "informujemy, że nic nie wiemy" :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×