Jump to content
Ores

Dropped.pl-początek końca?

Recommended Posts

@dozlecen ile czasu czekasz na wypłatę? Wklej proszę screenshot'y ze swojego panelu.

 

Z tego, co pisze wyszłoby na to, że czeka półtora miesiąca na kilkadziesiąt tys. zł, sam bym też chętnie zobaczył taki screenshot, szczególnie, że @dozlecen zarejestrował się na di.pl i we wszystkich postach potępił Aftermarket.pl (zero postów w ogóle na inny temat) i w ogóle nie napisał, kogo reprezentuje tu na forum (bo jednak jak ktoś wypłaca xx.xxx to musi być jakimś większym inwestorem domenowym) ani nic.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czarny PR należy tępić w zarodku!

Nie popadajmy w skrajności. Problemy AM, bez względu na powody, są faktem.

Faktem jest także bezczelne okłamywanie, pisanie że przelewy zostały zlecone, co nie było prawdą.

 

Ja ostatecznie dostałem swoje pieniądze, ale na jeden z przelewów czekałem równe 20 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żadna to skrajność tępienie czarnego PR, ot naturalne działanie:> Dzisiaj bezpodstawnie oczerniają (być może) AM jutro Twoją firmę....Dlatego też tego typu działania powinny być natychmiast napiętnowane!

Pozdrawiam,

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żadna to skrajność tępienie czarnego PR, ot naturalne działanie:> Dzisiaj bezpodstawnie oczerniają (być może) AM jutro Twoją firmę....

Nie no Ty to chyba z bani % nie schodzisz. :blush:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roboczych? Tak by było formalnie.

roboczych było 14,

przelew zleciłem w środę, a dostałem we wtorek(za 3 tygodnie), po drodze nie było żadnych świąt.

 

drugi z przelewów dostałem 13 roboczego(19 dnia).

 

po drodze dostałem kilka ściem, ale już nie będe tego "roztrząsał"...:blush:

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli 4 i 3 dni po regulaminowym terminie. Czy przelewy zlecałeś w tym samym czasie?

Pozdrawiam

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites
Żadna to skrajność tępienie czarnego PR, ot naturalne działanie:> Dzisiaj bezpodstawnie oczerniają (być może) AM jutro Twoją firmę....Dlatego też tego typu działania powinny być natychmiast napiętnowane!

Pozdrawiam,

Ores

A ten temat to się sam napisał

 

Dawno się tak nie uśmiałem :blush:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dobrze, śmiech to zdrowie!

Należy zauważyć, że w tytule tematu jest znak zapytania. Temat powinien być merytoryczny, a dyskusja bazująca tylko i wyłącznie na faktach. Dlatego tez proszę moderatorów o usunięcie zbędnych postów pozbawionych merytorycznej treści.

Pozdrawiam

Ores

Edited by Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dobrze, śmiech to zdrowie!

Należy zauważyć, że w tytule tematu jest znak zapytania. Temat powinien być merytoryczny, a dyskusja bazująca tylko i wyłącznie na faktach. Dlatego tez proszę moderatorów o usunięcie zbędnych postów pozbawionych merytorycznej treści.

Pozdrawiam

Ores

A czemu moderatorom głowę chcesz przy świetach zawracać? Wystarczy że przy większości swoich wypowiedzi w tym temacie skorzystasz z funkcji Edytuj a potem to już wiesz co zrobić...^_^

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli 4 i 3 dni po regulaminowym terminie. Czy przelewy zlecałeś w tym samym czasie?

Pozdrawiam

Ores

jeden w środę, drugi w piątek trzy tygodnie temu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zachęcam do wyrażania opinii skierowanych personalnie na PW. a najlepiej prosto w oczy! Funkcja ignoruj jest bardzo przydatna.

"Merytoryczność" zawsze jest selektywna.

Wracając do tematu;

Jeżeli @horacy11 zlecił te dwa przelewy w odstępach jednego, dwóch dni, a @dozlecen nie przedstawi screnschot'ów ze swojego panelu myślę, że będzie można uznać, że opóźnienie w wypłatach miało miejsce z powodu kłopotów z PayPal. Oczywiście zupełnie inną kwestia jest fakt, iż AM dokonuje wypłat 10 dnia roboczego i to co się dzieje ze środkami w tym czasie. Jest to jednak w pełni zgodne z ich regulaminem (sic!).

Pozdrawiam,

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problemem Dropped jest nie tylko blokada w Paypal.

 

Giełda i aukcje sprawiają wrażenie pozostawionej samej sobie. Namówiłem znajomego który chciał poznać rynek aby zaczął od FirstMinute. Przysiedział sporo czasu nad spadami, znalazł kilkanaście sensownych domen, sprzedał 4 z czego trzy nie zostały opłacone. Teraz też widzę inne dziwne przypadki gdy w aukcjach jednego uzytkownika licytuje drugi z zerowym kontem. To chyba nie przypadek gdy dzieje sie to w 20-30 aukcjach. Wszystko jest ok? Nie sądzę, tym bardziej że takie same sytuacje były już miesiąc, czy dwa miesiące temu i tamci licytujacy maja aktualnie minusowe ratingi.

 

Druga sprawa to aukcje własne które występują w liczbie 5-6 tysięcy na 1500 pozostałych. Rozumiem, ze 4% od sprzedaży domeny za 100 to 4zł zarobku, lepiej sprzedać 2 na aukcji holenderskiej i mieć 60 zł zarobku. W takim razie trzeba jasno powiedzieć, że użytkownicy są po to aby: kupować na aukcjach serwisu, aukcjach domen przechwyconych oraz aby zamawiali promocje.

 

Trzecia sprawa to brak dopływu nowych klientów. Jak słyszę ma być reklama telewizyjna. Ok bede obserwował, chcociaż po zdjęciach z planu można sie bać.

Edit: trochę poszperałem na FB i wydaje się, że jednak coś z tych reklam TV moze być.

 

W moim przypadku czarę goryczy przelały odpowiedzi na tickety oraz sposób prowadzenia pseudoforum na FB. Szczególnie moment gdy pojawili sie klakierzy obrażający użytkowników. "Ludzie i parapety" - pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w Social Marketingu.

 

Będę obserowował rozwój wypadków, ale w sumie na Premium czuję się szanowany i dopieszczony. Dropped nie jest już w sumie mi potrzebny.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście zupełnie inną kwestia jest fakt, iż AM dokonuje wypłat 10 dnia roboczego i to co się dzieje ze środkami w tym czasie. Jest to jednak w pełni zgodne z ich regulaminem (sic!).

Pozdrawiam,

Ores

 

Masz racje pod warunkiem, że środki są faktycznie wypłacone w 10 dniu przez AM, u mnie środki miały były "wypłacone"(zaznaczone w panelu jako zrealizowane) w zeszłą niedziele i dotarły dopiero w piątek. Więc gdzie się podziewały przez 5 dni ? w banku ? nie..

Po interwencji u MP i jego zapewnieniu, że pieniądze będą na kocie w ciągu 4 godzin tak się stało. Można się domyśleć kiedy tak faktycznie zostały wysłane przez AM.

Mam nadzieję że to koniec nie miłych niespodzianek ze strony AM i teraz będzie już tylko lepiej ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Druga sprawa to aukcje własne które występują w liczbie 5-6 tysięcy na 1500 pozostałych. Rozumiem, ze 4% od sprzedaży domeny za 100 to 4zł zarobku, lepiej sprzedać 2 na aukcji holenderskiej i mieć 60 zł zarobku. W takim razie trzeba jasno powiedzieć, że użytkownicy są po to aby: kupować na aukcjach serwisu, aukcjach domen przechwyconych oraz aby zamawiali promocje.

 

Wielokrotnie na to zwracalem uwage, jedyna odpowiedz ze strony dropped to bylo to ze moge sobie promocje kupic jak mi sie nie podoba ^_^

 

Jednak ostatnio nieco sie polepszylo na gieldzie, obecnie mam tyle obserwujacych co jeszcze niedawno odwiedzin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może dla uzdrowienia sytuacji na 10 dni byśmy nie zlecali żadnych wypłat a w tym czasie Michał poukłada to co się rozlazło ze spokojem? jak mamy pójść z torbami to i tak pójdziemy...^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może dla uzdrowienia sytuacji na 10 dni byśmy nie zlecali żadnych wypłat a w tym czasie Michał poukłada to co się rozlazło ze spokojem? jak mamy pójść z torbami to i tak pójdziemy...;)

Wspominałem o tym pisząc że chaos jest tutaj niepotrzebny, nagłe zlecenia wypłat 'bo mi ukradną' jest nonsensem. Znając jednak mentalność ludzką, x ludzi zadeklaruje się, a spośród tych ludzi 0,8x zleci wypłatę, co by w razie czego mnie klęska nie dotknęła. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Myślę, że temat można już zamknąć. Wiele spraw się wyjaśniło.

Dropped.pl po prostu przechodzi intensywną, inwazyjną i czasochłonną "wiosenną rewitalizację":)

Miejmy nadzieję, że w ogólnym rozrachunku wszystkie wprowadzone zmiany będą korzystne dla użytkowników AM, szerze w to wierzę!

AM-wszystkiego dobrego.

 

Pozdrawiam

ORES

 

 

Jakie zamknąć sprawe?- to że w kazdym poście ich chwalisz, i pewnie masz z nimi wiele wspólnego nie znaczy że sprawy koniec. Ja ciągle nie dostałem wypłaty, mimo że jest długo po terminie.

 

Dla jasności. Nic przeciwko nim osobiście nie mam i uważałem ich panel za jeden z lepszych, dlatego trzymałem tam cześć moich domen, ale teraz co wyprawiają - woła o pomste do nieba... ( i nie tylko nieba)

Edited by dozlecen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja przygoda z AM jest nieco hobbystyczna co nie oznacza, że nie podchodzę w sposób rzetelny do domen. Chciałbym się ustosunkować do spraw odnośnie wypłat z AM. Jak dotąd nie zauważyłem, aby były jakieś zakłócenia, ale być może dlatego, że zlecałem przelewy bez prowizji więc na czasie mi nie zależało(domeny to moje dodatkowe zajęcie na zarobek). Jedyny problem jaki wystąpił u mnie był brak możliwości rejestracji i czasowej rejestracji domen. Powód był jakiś dziwny, bo niby brak środków, a na koncie środki jednak się znajdowały. Nie mniej jednak po zwróceniu się o pomoc do AM problem został rozwiązany na następny dzień. Jestem być może za krótko, aby w pełni móc się wypowiedzieć o AM, ale dla mnie jak na razie posługiwanie się ta platformą odpowiada ze względu na prostotę.

 

Dziękuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak z kolei chciałbym dowiedzieć się WTF is here: http://s1.img.pl/v/1204/128971transfer_am.png ?

 

Oczekuje na potwierdzenie przez e-mail od rejestratora. Obecny właściciel musi kliknąć w link, w e-mailu od operatora domeny. Dla domen .pl operatorem jest NASK. Wiadomość została wysłana na adres maverickdomainers@gmail.com

 

Transfer zlecony z aftermarket do premium, z kopiowaniem istniejących kontaktów. Chyba nie muszę wspominać, że maverickdomainers@gmail.com to nie mój adres e-mail. :lol: Co teraz mam zrobić?

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Transfer zlecony do premium, z kopiowaniem istniejących kontaktów. Co teraz mam zrobić?

 

Nic. Na tym mailu maverickdomainers@gmail.com jest automat, który powierdzi Tobie te transfery w przeciągu godziny do kilku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, skoro to automat, to poczekam godzinę na potwierdzenie transferu. Nie wiem skąd wziął się ten maverickdomainers@gmail.com, ale co najlepsze - na stronie http://beta.aftermarket.pl/dm_contacts.php przy żadnym kontakcie nie jest przypisany ten adres e-mail.

 

W jaki sposób możliwie najszybciej i przy najmniejszym nakładzie pracy przetransferować domeny z aftermarket do premium? Najlepiej bez klikania w potwierdzenie każdego transferu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×