Jump to content
kulas

telepolisa.pl od 10 PLN

Recommended Posts

Wczoraj na aukcję od 10 PLN trafiła domena

 

telepolisa.pl

 

http://www.aftermarket.pl/domena/telepolisa.pl

 

Zakończenie: 20.04.2012, godzina: 21:20:00

 

Aukcja Last Minute. Dodatkowo dla zwycięzcy możliwość zakupu liczby mnogiej w cenie kosztu przedłużenia domeny (50 PLN).

 

Link do wyceny i opini ;-)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniec aukcji za godzinę a w AM błąd :/

 

Fatal error: strftime(): Timezone database is corrupt - this should *never* happen! in /home/svn/production/config2.php on line 54

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koniec aukcji za godzinę a w AM błąd :/

 

Działa ;-)

 

Możecie śmiało licytować. Okazja dnia ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziękuj AM jak pójdzie za grosze.

Kilka razy próbowałem złożyć ofertę i za każdym razem po wpisaniu ceny i wciśnięciu "złóż ofertę" przenosiło mnie na stronę kontaktową jakiejś innej domeny. W d... mam taką zabawę. Pozdrawiam osoby z dropped.pl Więcej się bawił w składanie ofert nie będę.

 

Kontakt z właścicielem domeny

omoc dla tej strony » Za pomocą tego formularza możesz skontaktować się z właścicielem domeny zarejestrowanej w naszym serwisie.

 

Nazwa domeny:

idn.png

 

Twój adres email:

 

 

Twoje imię i nazwisko:

 

 

Twoja wiadomość:

 

 

Przepisz cyfry z obrazka:

 

 

Kopia tej wiadomości zostanie wysłana do ciebie.

 

EDIT:

Widzę, że nie powklejało się wszystko. W polu nazwa domeny znajduje się tekst bid.php . Nie wiem co to ma być ale ja się znać nie muszę. Licytować tak czy inaczej nie mogłem.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działa ;-)

 

Możecie śmiało licytować. Okazja dnia ;-)

Niestety, po zlozeniu oferty pojawiał się formularz kontaktowy. A oferta nie była widoczna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję Grzegorzowi sprzedaży. :blink:

 

EDIT:

Widzę, że domena w dropped.pl więc na miejscu kupującego szybko bym ją opłacił, poczekał na transfer i cieszył się z zakupu :) Ciekawe jak AM się z tego wytłumaczy później.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie spokój.

 

U mnie na wsi jest większy porządek pod sklepem.

 

Brawo dla AM i Kupującego, a kasa z aukcji pewnie będzie w czerwcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już jest jakaś tragifarsa i nie zmienią tego faktu wpisy klakierów nawet gdyby wyrobili 300% normy. Czego się nie tknąć w tym serwisie, kończy się to ostatnio roznoszącym się mniejszym lub większym smrodem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze, a czy mam jakąś szansę na anulowanie tej aukcji? Domena już przeszła na konto AM.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisałem ticket:

 

Dobry wieczór!

 

Z uwagi na problemy występujące w licytacji domeny telepolisa.pl z dnia dzisiejszego, proszę o anulowanie aukcji bądź ponowne jej wystawienie, o ile zagwarantujecie mi, że tym razem przebiegnie ona bez problemów i każdy licytujący będzie mógł złożyć swoją ofertę.

 

Z poważaniem,

Grzegorz Kulik

 

Bardzo proszę osoby, które chciały wziąć udział w licytacji, ale z powodu problemów ze strony AM nie mogły tego zrobić, o napisanie oficjalnego ticketa w tej sprawie.

 

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję Grzegorzowi sprzedaży. :blink:

 

EDIT:

Widzę, że domena w dropped.pl więc na miejscu kupującego szybko bym ją opłacił, poczekał na transfer i cieszył się z zakupu :) Ciekawe jak AM się z tego wytłumaczy później.

 

 

Domena już opłacona i trafiła na konto Kupującego. Odzyskanie domeny równe jest zeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisałem ticket:

 

 

 

Bardzo proszę osoby, które chciały wziąć udział w licytacji, ale z powodu problemów ze strony AM nie mogły tego zrobić, o napisanie oficjalnego ticketa w tej sprawie.

 

Dziękuję.

 

 

Domena już opłacona i trafiła na konto Kupującego. Odzyskanie domeny równe jest zeru.

 

 

Miałem kiedyś podobną sytuację. Również pisałem ticket w tej sprawie o anulowanie aukcji bądź jej ponowne wystawienie co okazało się niemożliwe. Rozwiązanie mojego problemu było o tyle łatwiejsze że chodziło wtedy o 2 aukcje domen 3-literowych i AM zwróciło mi różnicę z cen końcowych w aukcjach a średnią ceną za jaką sprzedawały się w owym czasie domeny 3-literowe. Tutaj mamy trudniejszą sytuację...

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdyby kupujący był w porządku to ta domena już byłaby u Ciebie na koncie za kwotę wylicytowaną bez pośrednictwa AM...

WIĘCEJ DOMEN CO, WIĘCEJ REKLAM, WIĘCEJ UDZIWNIEŃ I MOŻECIE PANOWIE Z AM ZAMYKAĆ BIZNES...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

to ja wygrałem wczorajszą aukcję a o całym zamieszaniu przeczytałem przed chwilą.

Licytacja u mnie odbywała się bez problemów (jak widać z historii aukcji), domenę od razu opłaciłem i przedłużyłem (przedłużenie nie nastąpiło do tej pory, pomimo, iż w systemie dropped jest domena pokazana jako opłacona do 2013 ;-)). Dostałem e-maile o wygraniu aukcji, przedłużeniu i e-mail z NASKu o zmianie abonenta.

Teraz loguje się na konto a tam pieniądze zwrócone, brak historii transakcji, brak domeny ;-oooo

Wygląda to jak jakaś kpina (problemy techniczne oraz takie załatwianie spraw). Chyba najwłaściwsze byłoby gdyby dropped załatwił tę sprawę (finansowo) z kulasem.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIE MA DOBREGO ROZWIAZANIA TEJ SPRAWY. KUPUJACEGO NIE POWINNY INTERESOWAC PROBLEMY TECHNICZNE. ZALICYTOWAL, KUPIL, OPLACIL I TYLE POWINNO GO TO INTERESOWAC. AUKCJA PRZYWROCONA ALE NADAL NIE MOZNA LICYTOWAC. ZNOW KIERUJE NA FORMULARZ KONTAKTOWY.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie no śmiech na sali. To co teraz AM odstawiło to jest już cios poniżej pasa i to jeszcze zadali go sami sobie. Gdyby szanowali własnych klientów to nie wybieraliby któremu wyrządzić szkodę tylko stratę zabraliby na siebie. Nie jest to wina kupującego że tanio kupił oraz nie jest to wina sprzedającego że za tyle poszła a jawna wina serwisu, który za chwile umyje łapki, zabierze prowizję od wyższej sprzedaży i przejdzie do zajęć codziennych czyli unikania odpowiedzialności za wszystko co się u nich dzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM już chyba olewa opinie jakie tu się pojawiają na forum, bo sposób załatwienia sprawy musiał tu się pojawić. Ale dzięki reklamom pojawią się nowi użytkownicy :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli pozostali użytkownicy znów nie mogą złożyć swojej oferty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnia oferta jest z 2012-04-21 13:39:28

 

Więc chyba ok?

Minutę po moim poście ;-)

 

Oby tym razem każdy zainteresowany złożył ofertę.

 

 

Pytanie do obserwujących: Dostaliście powiadomienie o tej ofercie z 13:39? Pytam, bo ja jako sprzedawca i obserwujący nie dostałem.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
NIE MA DOBREGO ROZWIAZANIA TEJ SPRAWY. KUPUJACEGO NIE POWINNY INTERESOWAC PROBLEMY TECHNICZNE. ZALICYTOWAL, KUPIL, OPLACIL I TYLE POWINNO GO TO INTERESOWAC. AUKCJA PRZYWROCONA ALE NADAL NIE MOZNA LICYTOWAC. ZNOW KIERUJE NA FORMULARZ KONTAKTOWY.

 

Pisałem to z telefonu więc przepraszam za wielkie litery. Na telefonie wyskakiwał mi formularz kontaktowy przy próbie złożenia oferty. Teraz na zwykłym kompie na FF znów wyskakuje mi formularz i nie mogę złożyć oferty. Więcej nie próbuję bo mi się nie chce nikogo prosić abym mógł licytować.

Pozdrawiam i miłego weekendu życzę. :blink:

 

EDIT:

Jaki sens ma przywracanie aukcji skoro nadal nie można brać w niej udziału?

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×