Jump to content
NASK

NASK obniża ceny za WLS/Opcje

Recommended Posts

Ale trzeba zauwazyc ze ktos juz moze wczesniej zalozyc opcje na nasza domene ;)

 

Wiec tak czy tak lepsze domeny bedzie trzeba przedluzac - chyba ze zrobimy to odpowiednio wczesnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy któryś z rejestratorów może mi napisać jakie będą mieli ceny opcji od 1 Lutego godz 00:01 ??

Głównie pytanie jest skierowane do A24, DT, Az.Pl oraz Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
...czyli razem 40 zł + narzuty rejestratora zamiast 60 zł + narzut rejestratora. Piękny sposób na wyprowadzenie domen od nielubianych rejestratorów bez zbędnych papierków. ;-)

To ominięcie obniżenia ceny przedluzeń w roku 2008 dla domeniarzy :P ponieważ "niedomeniarze" nie będą się w to bawić. A temat przedłużeń wróci w 2009.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie wiem. Myślę o 30 zł, ale nie gwarantuję że będzie to dokładnie o północy bo trzeba będzie testy oprogramowania przeprowadzić... Albo 31 zł, w tym SMS informujący o realizacji opcji :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozesz tez rowniez zaproponowac opcje+automatyczna rejestracje - przykladowo za 40zł-45zł ;D

 

To chyba oczywiste, że domena będzie się automatycznie rejestrować po realizacji opcji, jeśli na koncie będą środki? :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
To chyba oczywiste, że domena będzie się automatycznie rejestrować po realizacji opcji, jeśli na koncie będą środki? :-P

 

Ale wtedy wyjdzie 31zł+20zł za rejestracje :P

 

Mini pakiecik ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O cenie opcji oraz o dokładnej dacie zmiany cennika opcji w ACTIVE 24 poinformuję jutro. Obiecuję, że cena będzie konkurencyjna, co w połączeniu z niską ceną rejestracji .pl 9.90 zł netto da jedną z najlepszych na rynku cenę "przedłużenia" :P Postaramy się, żeby nowa cena opcji była dostępna od pierwszych minut faktycznej obniżki w NASK.

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy opcja dalej bedzie na 3 lata?

 

Tak, 30 zł to cena za trzy lata.

Share this post


Link to post
Share on other sites
O cenie opcji oraz o dokładnej dacie zmiany cennika opcji w ACTIVE 24 poinformuję jutro. Obiecuję, że cena będzie konkurencyjna, co w połączeniu z niską ceną rejestracji .pl 9.90 zł netto da jedną z najlepszych na rynku cenę "przedłużenia" :P Postaramy się, żeby nowa cena opcji była dostępna od pierwszych minut faktycznej obniżki w NASK.

A moze hurtowe zakladanie opcji?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A moze hurtowe zakladanie opcji?

 

Hmm - dobry pomysł. Zobaczę co da się w tym temacie zrobić.

 

--

Daniel Dryzek

http://active24.pl - .pl za 9.90 PLN! Bez opłat za AuthInfo, hurtowa rejestracja domen.

http://domenytanio.pl - domeny .pl tylko 9.00 PLN, przedłużenie ważności tylko 79 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. NASK nie zapomnial o niczym.

2. To nie jest promocja.

 

Skoro nask o niczym nie zapomniał, to wydaje mi się, że obniżka odnowień do poziomu <=30 to tylko kwestia dni, tygodni - uwzględniając podejmowanie przemyślanych decyzji w w/w instytucji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbardziej na tym skorzysta NASK. Tak naprawde, to trudno mi sie doszukac w tej decyzji korzysci dla samych domeniarzy... No i decyzja ta jest przyslowiowym gwozdziem do trumny dla modeli biznesowy niektorych Registrarow...

 

Grzesiek Bujnowski

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro nask o niczym nie zapomniał, to wydaje mi się, że obniżka odnowień do poziomu <=30 to tylko kwestia dni, tygodni - uwzględniając podejmowanie przemyślanych decyzji w w/w instytucji.

 

Podobnie myślę. Chyba że zapomniał ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro nask o niczym nie zapomniał, to wydaje mi się, że obniżka odnowień do poziomu <=30 to tylko kwestia dni, tygodni - uwzględniając podejmowanie przemyślanych decyzji w w/w instytucji.

 

w tym roku 30zl za odnowienie??? to chyba tylko marzenia.... moze w 2009

 

NASK wprowadzil u siebie takie niby "dropped" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również w Domeny.tv cena opcji zostanie obniżona wraz z pierwszymi sekundami nowego miesiąca do niewiele ponad 30 zł netto.

 

O ile pojedynczo opcje można u nas zakładać już od dawna to hurtowe zakładanie opcji będzie już niedługo możliwe przez nasze API. Swoją drogą ciekaw jestem czy już wkrótce kilku graczy nie wykupi opcji na wszystkie ciekawe kombinacje liter lub słów w domenach - w tej cenie jest to już możliwe. Z pewnością wpłynie to na poprawę wyniku finansowego NASK - zobaczymy czy domeniarzy też.

 

Pozdrawiam,

Michał

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie czy mozna jakos sprawdzic czy na okreslona domene jest juz zlozona opcja? Albo jak ktos bedzie chcial zlozyc opcje na swoja domene to czy bedzie mogl sprawdzic czy ktos wczessniej nie zlozyl na ta domene opcji? Tym samym czy skladajac opcje na swoja domene bedziemy wiedzieli na pewno, ze domena nie zostanie przejeta przez kogos innego?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie czy mozna jakos sprawdzic czy na okreslona domene jest juz zlozona opcja? Albo jak ktos bedzie chcial zlozyc opcje na swoja domene to czy bedzie mogl sprawdzic czy ktos wczessniej nie zlozyl na ta domene opcji?

 

W WHOIS jest informacja na temat opcji.

 

EDIT: Dropped.pl mnie ubiegł (a nie umiem usuwać postów). Swoją drogą, doszła do Ciebie PM / PW kilka dni temu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×