Jump to content
Sign in to follow this  
boski_wiatr

Przejęcie domeny przez rejestratora

Recommended Posts

Witam

Chciałbym sie dowiedzieć czy jest prawdopodobne, że registar, u którego zarezerwowałem domene, po terminie rezerwacji, mógł ją sobie zarezerwować.

Dzisiaj minął termin rezerwacji o godz. 12.00 jak ją chciałem znowu zarezerwować o godz. 13(czekam na przypływ gotówki) to sie okazało ze jest "zarezerwowana" a nie w trakcie rejestracji jak to przeeważnie pisze kiedy ja rezerwuje domene

pozdrawiam

Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niemożliwe. Potrzeba minimum 24h przed kolejną rezerwacją (po 14sto dniowej rezerwacji domena blokowana jest na 1-7 dni), a w 99% przypadkach jest to dużo dużo więcej. Pewnie jeszcze nie wygasła rezerwacja może da się jeszcze zarejestrować?

Jaki rejestrator?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i masz racje, chyba za szybko zpanikowałem, porównałem domeny, które mi wygasły pare dni temu i juz je można rejestrować, a domeny sprzed 5 dni są w postępowaniu wyjaśniającym.

Przepraszam, że zawracałem głowe niepotrzebnie, ale jestem dopiero początkujący w tym biznesie i wszystko co nowe to mnie zaskakuje i wole sie spytać i mieć pewność.

Pozdrawiam

Robert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Jeśli domena znajduje się obecnie w 7 dniowym okresie kiedy trwa tzw. "postępowanie wyjaśniające", możesz ją opłacić u swojego rejestratora. Przez te 7 dni jest ona "zablokowana" dla Ciebie

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×