Jump to content
Sign in to follow this  
Dropped.pl

Nowy panel AfterMarket.pl

Recommended Posts

Potwierdzam, nowy panel wolno działa. Dotychczas wielkim plusem AM był prostota i "lekkość" strony, minimum JS i Ajaxów.

Kazda stracona sekunda w oczekiwaniu na ładowanie strony może oznaczać domenowe być albo nie być...

Share this post


Link to post
Share on other sites

dla mnie nowy panel jest zdecydowanie zagmatwany, jest super nieczytelny, stary jest lepszy,

 

w nowym panelu nie mogę znaleźć swojej listy domen,

w starym był jeden przycisk z boku,

naciskałem i miałem wszystko pod ręką, a teraz jest gorzej.

 

zastanawiam się komu strzeliło do głowy, aby zmieniać coś, co było dobre,

Edited by oyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli domena na giełdzie ma ustawione minimum to od razu powinien być komunikat, że oferta jest zbyt niska. Teraz prowadzi do następnego kroku, zachęca do napisania wiadomości, jest checkbox o pozwoleniu na aukcję i jak ktoś potwierdzi złożenie oferty to dopiero się dowiaduje, że jest za niska. To jednak też nie wraca go do pierwszego kroku. Nie jest to dobre rozwiązanie..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze po każej zmianie ktoś musi narzekać. Kwestia przyzwyczajenia. Za miesiąc nikt nie będzie pamiętał starego designu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze po każej zmianie ktoś musi narzekać. Kwestia przyzwyczajenia. Za miesiąc nikt nie będzie pamiętał starego designu.

 

Ja ponarzekam, że panel nie działa poprawnie, ani w przeglądarce chrome, ani w safari (wyłączyłem wszystkie adblocki itd.). W obu przypadkach nie da się wylistować domen. Pasek ładowania zatrzymuje się na 4%.

 

Edit: przepraszam, pospieszyłem się z pochwałami. W ogóle nie działa nowy panel - w ff przy kliknięciu na domenę:

 

Błąd przetwarzania XML: niezdefiniowana jednostka

 

--------------------------------^

 

Czy jest jakaś informacja kiedy to zacznie działać normalnie? Usiłuje od wczoraj zmienić dns jednej z moich domen i robota stoi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wypraszam sobie :lol: Ja nie narzekam :P Staram sie rzeczowo wylapywac bledy, zeby obsluga mogla je szybciej usuwac ;) Chociaz link do "migawki konta" (przycisk saldo) dalej w AM dziala a w dropped nie, wiec nie wiem czy zagladaja do dwoch tematow, ktore juz niezaleznie od siebie na forum funkcjonuja ;)

Edited by mystical

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja sobie ponarzekam, ponieważ u mnie nowy panel dropped nie działa w ogóle. W tej chwili NIE MAM ŻADNEGO DOSTĘPU do swoich domen. :lol: Chętnie poużywam nowego panelu, ale niech działa chociaż jakieś minimum funkcji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jakiej przegladarki uzywasz?

ja mam najnowszego firefoxa, ponad 1000 domen i caly czas dziala,

 

ustaw sobie 30 domen na strone, moze to pomoze

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja sobie ponarzekam, ponieważ u mnie nowy panel dropped nie działa w ogóle. W tej chwili NIE MAM ŻADNEGO DOSTĘPU do swoich domen. :lol: Chętnie poużywam nowego panelu, ale niech działa chociaż jakieś minimum funkcji...

 

Może spróbuj tak jak wyżej radził kolega Grzesiek86 ;)

 

Mam podobny problem. Jedyne sensowne rozwiązanie na tę chwilę to: http://stary.aftermarket.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena minimalna ***** PLN nie została osiągnięta!

 

Sugerowałbym zamianę gwiazdek na "x" i oddzielenie spacją co trzeciego iksa. Np. "xx xxx" byłoby naprawdę bardzo czytelne. Te gwiazdki pie*niczą mi się w oczach :lol: (ewentualnie sama spacja by też pomogła).

Fakt faktem takie ceny minimalne nie zdarzają się zbyt często...

Edited by doggystyle4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy panel = totalny syf.

 

Nie chce wczytywać listy moich domen. To jak ja mam je przedłużać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
....... z przyjemnością przedstawiam nowy panel administracyjny naszego serwisu.

A jaką metodę odnawiania domen przyjęto w nowym panelu ?

 

Pytam bo mam wątpliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

informacje_domena_panel_AM.png

 

Ta część strony aukcji (screen) jest bardzo chaotyczna. Tekst nie został tutaj sformatowany w jakieś tabelki - poszczególne części rozjeżdżają się bez ładu i składu. Informacja o tym, że domena jest zarejestrowana w Aftermarket.pl miesza się z terminem zakończenia aukcji, ceną i aktualnie wygrywającą osobą.

 

Moim zdaniem to najważniejsze informacje dotyczące aukcji i trzeba je wyróżnić, żeby bez problemu po wejściu na stronę aukcji można było od razu powiedzieć kiedy kończy się aukcja i jaka jest obecnie cena. Pozostałe informacje ładnie podane. Przejrzysty podział na zakładki ze szczegółowymi informacjami o domenie, złożonych ofertach itd.

 

Problemem w nowym panelu faktycznie jest bardzo długie wczytywanie się Listy moich domen. Trzeba coś z tym zrobić, bo praca przy obecnym tempie jest bardzo niekomfortowa.

 

Ogólnie wrażenia z nowego panelu pozytywne, jednak trzeba w niego włożyć jeszcze sporo pracy, żeby dopracować wszystkie detale. Diabeł bowiem tkwi w szczegółach. Najlepiej gdybyście zaprosili kilku swoich Klientów i poprosili ich o pokazanie jak korzystają z panelu, co im przeszkadza, jakie zmiany proponują itd.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zakładce "Moja lista domen" mam również cudze domeny, co więcej wygląda na to że mogę je wystawiać na sprzedaż (wygląda bo nie próbowałem).

Śmieszno i straszno :lol:

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę przedłużyć żadnej domeny - pojawia się komunikat: "Nie można wykonać operacji (Command use error - 2002)"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod IE oraz operą panel działa tragicznie.

Nie mam dostępu do listy domen, wiele zakładek się nie otwiera, pola wyboru tylko częściowo się rozwijają.

 

Dobrze, że jest stary.aftermarket.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja mam problemy z działaniem szybkich wpłat. Wpłacone pieniądze z mbanku nie pojawiają się tak szybko jak przeważnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Działa wam stary panel?

 

Nie mogę się połączyć a w nowym po ciężkim tygodniu pracy nie mogę się odnaleźć.

Jaki jest ten dokładny link do starego panelu?

 

stary.aftermarket.pl?

 

Help

Share this post


Link to post
Share on other sites
Działa wam stary panel?

 

Nie mogę się połączyć a w nowym po ciężkim tygodniu pracy nie mogę się odnaleźć.

Jaki jest ten dokładny link do starego panelu?

 

stary.aftermarket.pl?

 

Help

 

Tak - http://stary.aftermarket.pl

 

Jeśli nie masz żadnych problemów z połączeniem internetowym to powinno śmigać.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×