Jump to content
Sign in to follow this  
Dropped.pl

Nowy panel AfterMarket.pl

Recommended Posts

Moje pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne, strony wygląda czyściej, świeżej.

Jestem takiego samego zdania.

 

I wielkie dzieki za wprowadzenie funkcjonalnosci o ktorej krzyczalem dlugi czas -> sortowanie testów po ruchu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem takiego samego zdania.

 

I wielkie dzieki za wprowadzenie funkcjonalnosci o ktorej krzyczalem dlugi czas -> sortowanie testów po ruchu :lol:

 

Też trochę zmienię obraz panelu i dorzucę listę rzeczy, które moim zdaniem są fajnym usprawnieniem:

- rozbudowane filtry na liście domen (szczególnie domeny z ofertami / bez ofert, filtrowanie po dacie wygaśnięcia, ruchu, zarobkach, cenie kupna czy czymkolwiek innym - filtrów jest ogrom, to jest duże ułatwienie),

- domeny "zewnętrzne" czyli utrzymywane u innego rejestratora - jak się zaimportuje to są w końcu na normalnej liście i też można je filtrować wg rozbudowanych filtrów, tyle, że nie po wszystkim, bo części tych informacji AM nie będzie miało, przydatne, jeśli chce się domeny wystawić na kilku giełdach bez cen i w AM również.

- automatyczne łączenie IDN i non-IDN w ofertach i domen z myślnikiem i bez (w końcu),

- data wygaśnięcia domeny, na której jest założona opcja na liście opcji (wcześniej była tylko data wygaśnięcia opcji),

- łączna kwota (podsuma) z cen w aukcjach, na których się licytuje i wygrywa, może pomóc opanować się w ferworze walki, ;)

- lista wszystkich zdarzeń czyli wykonanych rzeczy w panelu (lepsze niż historia salda konta, można się więcej dowiedzieć z tego).

 

Reszta rzeczy kwestia przyzwyczajenia do zmiany. No i żeby poprawili listę domen, bo z drugiego komputera również miałem problem z jej wczytaniem (stanęło na 4%). A nawet i tak dość wolno się ładuje.

 

Aha - używam przeglądarki Firefox 11.0 pod Windows 7 i na takiej konfiguracji nie zauważyłem zgrzytów.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wchodzę dziś rano do AM,patrze: stan konta 423.23 PLN

Zdziwiłem się ,bo żadnej domeny nie wystawiłem na sprzedaż/aukcje a piw za dużo wczoraj wieczorem nie wypiłem

aftermarketsaldo.jpg

Sprawdzam historie operacji i widzę rejestracje swojej domeny na kwotę 423.23 PLN

WTF?

 

aftermarketwtf.jpg

Miesięczna statystyka konta:

aftermarketwtf2.jpg

 

Sprawdzam ponownie stan konta:

stankonta.jpg

 

Błąd AM czy też po kilku miesiącach należy opłacić ponownie domene com (za 423.23 PLN ) ?? :blink:

Edited by GreenDerX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy panel to totalna porażka ... pod Chrome 20% i tak zostaje, przy odświeżaniu potrafi zwiesić chromófkę na 1-2 minuty

 

Kompletne nieporozumienie...

 

Lepsze jest wrogiem dobrego - i to się sprawdziło w każdym procencie.

 

edit: przy okazji - skoro opłaciłem domeny kilka dni temu to przestańcie czekac do ostatniej sekundy na jej odnowienie - jeśli tak dalej będziecie postępowali wyniosę wszystkie domeny do innego rejestratora nawet kosztem tych kilku zeta - ryzyko utraty, moim zdaniem, znacznie się powiększyło a domen firmowych utracić nie mogę

Edited by thanatos

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kategorie domen na giełdzie zostały usunięte? Nigdzie nie mogę znaleźć gdzie się je ustawia?

 

Już o tym pisałem, ale nie nie otrzymałem żadnej odp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpisuje domeny do rejestracji. Gro z nich jest już zajęta, więc muszę kliknąć na nie, aby rozsunęła mi się opcja WHOIS. Jest to trochę męczące. Wcześniej whois było po prawej stronie i mogłem hurtowo klinąć następne 10 kart przegladarki z wyświetonymi Whois'ami.

 

To mój pierwszy minus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam taką propozycycję :

 

Proszę o wstawienie JEDNEJ rzeczy bardzo praktycznej :

 

"Przenieś WSZYSTKIE domeny z AF-Dropped do innego rejestratora

- NATYCHMIAST"

 

Po spędzeniu dużej ilości czasu przy transferowaniu

każdej domeny do innego rejestratora, taka funkcja jest bardzo przydatna.

Szczególnie w tej chwili.

 

Właśnie skończyłem czyszczenie 4 paneli swoich i znajomych.

Dlaczego ?

 

1. Aftermarket Dropped nie wypłaca pieniędzy za sprzedane domeny,.

2. Na wiadomości dot.w/w nie odpowiada ŻADEN pracownik.

3. Kontakty mailowe, telefoniczne przec Cypr, Facebook ,

forum DI.pl, TVN24, TVN CNBC, pośrednicy z forum nie przyniosły żadnych rezultatów.

4. Lista oczekujących "kasy" wydłuża się.

5. Nie chce przez "przypadek" sprzedać jakiejś domeny na AF i potem bawić sie w dedektywa "Gdzie jest przelew".

 

Kilku zablokowanych na forum DI.pl wściekło się.

Jeden chyba zadziałał zdecydowaniej.

 

Panie Dropped.pl, jeżeli chce Pan mieć nad czym pracować

przy poprawianiu usterek w Aftermarket Dropped to Pan łaskawie przekaże wy-płacącemu,

że ma kłopot.

 

Mnie nerwy też już puszczają.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam taką propozycycję :

 

Proszę o wstawienie JEDNEJ rzeczy bardzo praktycznej :

 

"Przenieś WSZYSTKIE domeny z AF-Dropped do innego rejestratora

- NATYCHMIAST"

Jest taka funkcja... "transfer hurtowy"

Więcej na ten temat - skorzystaj z "Szukaj" (na forum).

Ps.. Nie AF a AM :)

 

edit:

Od czasu problemów w AM.. na forum zrobił się niezły bałagan.

Praktycznie już żadne założone topiki dotyczące aftermarket-u..."nie trzymają" pierwotnego tematu.

(w sumie.. narzekania są rozsiane po całym forum i w każdym temacie.)

:blink:

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy panel ma poprawić funkcjonalność, ale trzeba jeszcze nad tym wspólnie popracować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nowy panel ma poprawić funkcjonalność, ale trzeba jeszcze nad tym wspólnie popracować.
... to znaczy kto?

Nowy panel oddany użytkownikom powinien działać... bez żadnego "wsparcia" raczej.

 

Generalnie po kilkudniowych testach... stwierdzam że, nie podoba mi się nowy panel. :blink:

(zniechęca mnie do zabawy w domeny w tej firmie)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

średnio podoba mi się to, że w liście moich domen na ostatnich pozycjach znajdują się grupy domen oraz aktualnie wystawione aukcje. A niestety na stronę n-1 w listę moich domen niestety wejść nie mogą. Kotek wita .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubie narzekać na zmiany bo czasem są konieczne ale to co jest teraz to jakaś masakra. Tylko 30 domen na liście, domeny wewnętrzne i jakieś zewnętrzne które w ogóle nie są moje, posortować po dacie wygasania nie można - jeden wielki bałagan, dziękuje ale ja wysiadam - premium.pl czeka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaka drogą można wyłaczyć powiadomienia o nowej ofercie w obserwowanej aukcji? W newsletterach i powiadomieniach tej opcji nie potrafię znaleźć.

 

Dziękuję za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaka drogą można wyłaczyć powiadomienia o nowej ofercie w obserwowanej aukcji? W newsletterach i powiadomieniach tej opcji nie potrafię znaleźć.

 

Dziękuję za pomoc.

 

Też nie mogłem znaleźć, więc dołączam się do pytania.

W ogóle dziwnie to działa, bo po złożeniu swojej oferty również dostaje się komunikat o treści:

 

Nowe oferta w obserwowanej aukcji domeny xxxxxx.pl

 

Tak jakby się tego nie wiedziało. ;) A w ogóle to jest strasznie mylące, bo w pierwszej chwili się myśli, że zostało się przelicytowanym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

podczas operacji grupą domen na gieldzie, mialem błąd:

 

Domena nie jest zarejestrowana na twoim koncie

 

tylko ze domeny te były i są na moim koncie

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

czemu nie działa link "Dodaj sprzedającego do listy obserwowanych" na stronie oferty sprzedaży domeny

 

poza tym ja nie chcę tego linku mieć u siebie. nie chce żeby ktoś mnie obserwował. jak to wyłączyć ?

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzie w nowym panelu jest zmiana nicka jako kupującego? Przeszukałem chyba wszystko i się nie doszukałem :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
podczas operacji grupą domen na gieldzie, mialem błąd:

tylko ze domeny te były i są na moim koncie

 

to ja mam lepiej mam na koncie nie swoje domeny i co więcej mogę je wystawiać i usuwać z giełdy :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
to ja mam lepiej mam na koncie nie swoje domeny i co więcej mogę je wystawiać i usuwać z giełdy :unsure:

A możesz ustawiać KT?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×