Jump to content
Sign in to follow this  
icered

strefakibica*pl

Recommended Posts

Co sądzicie o tej domenie i jak ją wyceniacie? W ostatnim czasie mam o nią dużo zapytań (co oczywiście mnie nie dziwi).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo fajna domena :lol: Wyceny się jednaj nie podejmę.

 

 

Pozdrawiam

 

Podzielam zdanie. Trudno wycenić, ale raczej warta niemało...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna domena. Myślę, że teraz jest najlepszy czas na jej sprzedaż, bo po Euro zainteresowanie może mocno zmaleć.

Nie wiem jednak ile może być warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koniec euro nie powinien spowodować spadku wartości moim zdaniem. bardzo dobra domena na sklep z gadżetami sportowymi, czy to bardziej ogólny czy np danego klubu. zresztą niekoniecznie zwiazanego z piłką nozną

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena i faktycznie po euro nie bedzie znacznego spadku wartosci, jednak teraz jest dobry moment by ja sprzedac, choc moze juz troche za pozno, bo do euro zbyt malo czasu by zbudowac jakis serwis.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo fajna.

Za mniej niż srednie XXX bym nie puścił

 

WioskaEuro#pl

 

To albo bardzo fajna albo 500zł :lol:

 

Dodałbym jeszcze jednego iXa do wyceny wyżej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To albo bardzo fajna albo 500zł :lol:

 

Dodałbym jeszcze jednego iXa do wyceny wyżej.

 

A jaki horyzont czasowy doggystyle4 według ciebie jest prawdopodobny, żeby te 5K osiągnąć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaki horyzont czasowy doggystyle4 według ciebie jest prawdopodobny, żeby te 5K osiągnąć?

 

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie. Taki jak dla każdej domeny, która jest dla nas wartościowa. za 500zł takich domen się nie oddaje. wydaje mi się, że kwota 3k byłaby odpowiednia za tą domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaki horyzont czasowy doggystyle4 według ciebie jest prawdopodobny, żeby te 5K osiągnąć?

Wydawałoby się, że teraz jest odpowiedni moment na ewentualną sprzedaż, jednak podobnie jak networker uważam, że po Euro też jest szansa na dobrą sprzedaż.

Spójrzmy na sekrety Google: >>>

Widać, że przed 2011 rokiem nikt nie używał takich fraz w wyszukiwaniach i z jednej strony jest obawa, że to tylko trend. Uważam jednak, że Strefa Kibica pozostanie w świadomości Polaków i będzie idealna na brand. Może trochę przesadzę, ale zrobiłbym takie równanie: sklepkibica.pl = strefakibica.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

i mnie domena się bardzo podoba, myślę że warto dłużej ją potrzymać dla większego zysku, wyceniam na średnie xxxx dla zdecydowanego KK

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie się domena podoba myśle że jak ktoś by się zgłosił to zaproponował bym 2.5k :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Im dłużej się zastanawiam, tym bardziej dochodzę do wniosku, że nie doceniłem tej domeny. Jest bardzo marketingowa i ma w sobie ten niespotykany magnetyzm. Nie znam dokładnie wielkości rynku kibiców, ale mogę sobie wyobrazić jego ogrom. Myślę, że ostatecznie nabywca przełknąłby cenę 20K, czując prawdziwy potencjał tej domeny, a w takim przypadku sprzedający mógłby być zadowolony i bez żalu pozbyć się domeny ze swojego portfolio. Pozostaje kwestia: kto mógłby być takim nabywcą? Ale w przypadku tej domeny raczej nie trzeba na siłę szukać nabywcy. IMHO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×