Jump to content
szogun

[Aukcja DI.pl] Pakiet oferujący zagospodarowanie domen - ostatnia tego typu aukcja na DI.pl

Recommended Posts

Witajcie,

 

To już trzecia edycja aukcji, w której można wygrać interesujący pakiet oferujący zagospodarowanie domen. I z powodu zlecen juz ostatnia. :blink:

 

 

Tym razem można wygrać pakiet zawierający: 6 stron tematycznych, 2 fora dyskusyjne, 6 minisite + autorska grafika pod portfolio domen – wdrożenie i kodowanie poza pakietem – za dopłata. Szacowany koszt pakietu to ~1800 PLN.

Czyli doskonały pakiet usług, który różnorodnie zagospodaruje Twoje domeny. Przypominam, ze treść przy wykonaniu jest brana pod uwagę – nie oddaje pustych realizacji z samym wykonaniem. Poza tym z chęcią służę pomocą w administrowaniu lub tez w ewentualnych pytaniach z natury technicznej.

 

 

Co do stron tematycznych – mogą one oczywiście zawierać dodatkowe komponenty takie jak np. sklep internetowy. Tylko, ze proszę wtedy brać pod uwagę, ze wykonanie będzie „kosztować” po oszacowaniu 2 strony tematyczne. Jestem w posiadaniu wielu autorskich skryptow, wiec jeśli masz jakieś inne plany wobec swojej domeny – spytaj na PW.

 

Pakietu nie trzeba realizować od razu – nie ma terminu wygaśnięcia, mogę wykonywać część zleceń w ratach – a nie na jeden raz. Wszystko zależy od Ciebie, pod telefonem jestem prawie cały czas.

 

Cena startowa: 400 PLN

Minimalne przebicie: 50PLN

Czas zakończenia aukcji - 25/04/2012 23:00 – ostatnie ewentualne podbicia przedłużają czas aukcji o 10 minut. W razie zainteresowania – zachęcam do składania ofert od razu, forum to nie Premium czy AM nie przypomni nam o kończących się aukcjach :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Godzina do końca. Zapraszam :(

 

Cena startowa aktualnie wynosi 28zl za jedna zagospodarowana domenę. Przypominam - to ostatnia tego typu aukcja.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×