Jump to content
Dropped.pl

Wypłaty i sytuacja finansowa AfterMarket

Recommended Posts

Przelew wyslany przed weekendem do NASK nie zostal jeszcze zaksiegowany :)

 

W weekend bylo o wiele wiecej (porownujac do innych weekendow) operacji niż planowaliśmy - stąd takowa sytuacja ktora za chwile powinna juz byc wyprostowana.

 

Przepraszamy za chwilowa przerwe.

Wyprostowana to ona podobno już była parę postów wyżej. Zerknij tam sobie celem przypomnienia. Przepraszanie, to coś co Wam najlepiej wychodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę naychmiast wypłacić moje pieniądze, inaczej powiadomie odpowiednie organy !!!

 

ticket nr: 1068522123

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])"

 

Miałem jakiś czas temu podobny błąd, ale po zgłoszeniu do AM szybko się z tym uwinęli. Co do wypłat muszę przyznać, ze zlecałem kilka razy wypłaty na średnio-wysokie xxx i dochodziły do 10 dni. Także ja jestem usatysfakcjonowany, ale nie napawa to optymizmem co piszecie, bo zastanawiam się kiedy mnie dopadnie "klątwa AM":/ Wrrrr.... Obym nie musiał się przekonać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

szczerze nie chcę mieć konta w takim burdelu i proszę o usunięcie mojego konta do którego linkuję ze stopki, powód ? .... bak słów, a nie piszę ticketa bo i tak macie je w du.....

 

Pozdrawiam Anita

 

Poniżej znajduje się rating użytkownika EVO. Rating pozwala zorientować się, na ile rzetelny jest użytkownik sprzedający domenę.

 

Rating jest obliczany na podstawie liczby sprzedanych domen w ostatnich 6 miesiącach.

 

Rating sprzedawcy: (185)

Użytkownik AfterMarket.pl od: 2009-12-20

Liczba domen sprzedanych na giełdzie: 185

Transakcje z niedotrzymanymi warunkami sprzedaży: 0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Dropped.pl dalej odnawia domeny w momencie wygaśnięcia?

Wygasa mi domena, doładowałem środki, zlecam odnowienie, ale wyskakuję błąd o braku środków.

Dajcie linka gdzie mogę otworzyć ticket, bo nie mogę nigdzie znaleźć. Dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])"

 

Miałem jakiś czas temu podobny błąd, ale po zgłoszeniu do AM szybko się z tym uwinęli. Co do wypłat muszę przyznać, ze zlecałem kilka razy wypłaty na średnio-wysokie xxx i dochodziły do 10 dni. Także ja jestem usatysfakcjonowany, ale nie napawa to optymizmem co piszecie, bo zastanawiam się kiedy mnie dopadnie "klątwa AM":/ Wrrrr.... Obym nie musiał się przekonać.

 

nadal nie mozma przedluzac domen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosze o przedluzenie (juz dawno przeze mnie oplaconej) domeny mazury24*pl

W innym wypadku zglosze Dropped na milicje (MO) :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziekuje za pozytywne zalatwienie mojej prosby .

Poinformowalem pan posla "osiem kul" Niesiolowskiego, ze juz nie musi do was jechac :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orientuje się ktoś czy dziś wyszedł jakiś przelew z dropped do klienta? Ktoś wie kiedy AM realizuje wypłaty? (kiedyś był to wtorek i czwartek) a teraz jak jest?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

wypłat jak nie było tak nie ma. Czekam od 6 maja i czekam. Zaczynam się niepokoić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje dwie wypłaty z Afetermarket dziś wpłynęły na konto (2,500 i 4,000).

Prawie w terminie: jedna po 14 dniach roboczych, druga po 11... :)

Chyba kryzys zażegnany...

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM za nieprawidłowo przeprowadzoną aukcję domeny telepolisa.pl, która poszła za grosze proponuje mi 500 PLN rekompensaty.

 

Nie chce takich pieniędzy, wolę domenę tym bardziej, że człowiek złożył mi bardzo dobrą propozycję odkupienia w przypadku mojego odzyskania.

 

Lubię AM, jest mi tam "dobrze" i wygodnie, dlatego mam nadzieję, że tą sprawę załatwią tak, bym mógł tam zostać bez udawania, że wszytko jest w porządku.

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM za nieprawidłowo przeprowadzoną aukcję domeny telepolisa.pl, która poszła za grosze proponuje mi 500 PLN rekompensaty.

 

Nie chce takich pieniędzy, wolę domenę tym bardziej, że człowiek złożył mi bardzo dobrą propozycję odkupienia w przypadku mojego odzyskania.

 

Lubię AM, jest mi tam "dobrze" i wygodnie, dlatego mam nadzieję, że tą sprawę załatwią tak, bym mógł tam zostać bez udawania, że wszytko jest w porządku.

 

Też wolałbym domenę

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM za nieprawidłowo przeprowadzoną aukcję domeny telepolisa.pl, która poszła za grosze proponuje mi 500 PLN rekompensaty.

Targuj się, może dadzą więcej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja od 2012-05-15, a suma tylko czterocyfrowa. Miało być podobno lepiej z wypłatami, a tymczasem nadal są duże opóźnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×