Jump to content
Dropped.pl

Wypłaty i sytuacja finansowa AfterMarket

Recommended Posts

Powoli się coś rusza. Otrzymałem dziś zaległy przelew z AM na średnie XXXX.

 

Domeny nie można jednak przetransferować do innego, kiedy jest ona w stanie wygaśnięcia.

Można przetransferować taką domenę, ale koniecznie z jednoczesnym przedłużeniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze warto sie zastanowic zeby domeny z biznesem trzymac tam gdzie masz dedyka?

 

Akurat firmy, z których korzystam w tych sprawach, nie zajmują się domenami (no, może poza OVH - ale oni z kolei mają paskudny interfejs i nie mogę się przemóc). Oczywiście przez zeszły miesiąc podjąłem wiele kroków, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Wcześniej po prostu nie przyszło mi do głowy, że registrar może coś "zepsuć" w opłaconej, przedłużonej domenie (nawet jak registrar upada, to przecież domena z NASKu nie znika). Wszystkie rzeczy rozumiem i łatwo mogę wybaczyć (np. utrata płynności przez kłopoty z Paypalem), ale byłem za głupi - nie przewidziałem, że Dropped będzie mi kłamać w panelu nt. daty wygaśnięcia domeny! Teraz oczywiście sprawdzam wszystko wcześniej (chociaż taka utrata zaufania kosztuje - mój czas).

 

Można przetransferować taką domenę, ale koniecznie z jednoczesnym przedłużeniem.

 

No akurat w tym przypadku nie można było - błąd: "Domena jest w trakcie transferu, nie można jej obecnie transferować."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od świąt Wielkanocnych i tamtych zawirowań minęło juz trochę czasu. Jak sie ma sytuacja teraz? Chyba dalej nieciekawie, bo właśnie sprawdziłem whois niedawno zakupioną na LM, opłacona i przedłużoną kilka dni temu domenę maczuga.pl i od kilku godzin jest w stanie: "po zakończeniu okresu rozliczeniowego".

Znowu brak kasy na koncie NASK?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od świąt Wielkanocnych i tamtych zawirowań minęło juz trochę czasu. Jak sie ma sytuacja teraz? Chyba dalej nieciekawie, bo właśnie sprawdziłem whois niedawno zakupioną na LM, opłacona i przedłużoną kilka dni temu domenę maczuga.pl i od kilku godzin jest w stanie: "po zakończeniu okresu rozliczeniowego".

Znowu brak kasy na koncie NASK?

warto przez ticketa poprosić o zmianę systemu odnowień na stary :unsure: jakiś czas temu poprosiłem, teraz automatycznie przedłużyło domenę w AM jak i zmiana uaktualniona we whois.

Share this post


Link to post
Share on other sites
warto przez ticketa poprosić o zmianę systemu odnowień na stary :unsure: jakiś czas temu poprosiłem, teraz automatycznie przedłużyło domenę w AM jak i zmiana uaktualniona we whois.

 

Jeden z użytkowników forum, mimo zmiany systemu, miał problemy z odnowieniem domeny. Działo się to samo, co przy nowym systemie- w AM domenę przedłużało, w NASK już nie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisałem w innym wątku o wypłacie z AM, która się przeterminowała. Niniejszym wypada poinformować, że wypłata trafiła na moje konto.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
rozumiem rozczarowanie..

moze warto sie zastanowic zeby domeny z biznesem trzymac tam gdzie masz dedyka?

 

 

a to jest wlasnie ogromny blad trzymac domene w tej samej firmie co sie ma hosting.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nia 8 maj 2012 o 11:25 "AfterMarket.pl" <kontakt@dropped.pl> napisał(a):

 

> Drogi użytkowniku,

>

> Zgodnie z naszym zawiadomienie o zmianie cennika, od dzisiaj pobieramy w naszym serwisie opłaty za wystawianie na sprzedaż domen zewnętrznych:

>

> http://blog.dropped.pl/2012/zmiany-w-cenni...l-od-7-05-2012/

>

> Ponieważ na Twoim koncie znajdują się takie domeny, pobraliśmy opłatę za ich wystawienie w wysokości 3 groszy od domeny. Opłata ta będzie od dzisiaj pobierana raz dziennie o północy.

>

> Zachęcamy Cię jednocześnie do przeniesienia obsługi Twoich domen do naszego serwisu, co nie tylko zapewni ich bezpłatne wystawianie na sprzedaż, ale też wpłynie pozytywnie na zaufanie kupujących oraz znacząco zwiększy liczbę otrzymywanych ofert sprzedaży.

>

> Z pozdrowieniami,

> Michał Pleban

> AfterMarket.pl

 

Tylko że ja nie mam żadnych domen zewnętrznych wystawionych na AM, owszem po zalogowaniu w zakładce "Moja lista domen" mam listę domen ale nie moich (a w zasadzie takich co kiedyś były moje jedne sprzedałem, inne spadły) ;)

 

Edit:

Eureka mogę usuwać nie swoje domeny z giełdy :unsure: Przed chwilą usunąłem nie moje domeny z giełdy bo zaczęli mi pobierać za nie opłaty.

Edited by promedica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do konca mialem nadzieje ze jednak zrezygnuja z tego najbardziej debilnego pomyslu na rynku domenowym od wprowadzenia przez sedo wymogu ustawienia ceny kup teraz, ale jednak po dzisiejszym mailu widzimy ze jednak nie zrezygnowali. Moze zrezygnuja jednak z tego jak gielda bedzie juz na skraju upadku i jednak beda ostatnia deska ratunku chcieli klientow u siebie spowrotem.

 

A skoro wspomnialem o sedo, to patrzac na poziom domen aktualnie akceptowany na ich aukcje premium sadze ze ta firma tez sie ma kiepsko.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na Sedo jest wymóg KupTeraz?

 

Jesli sie chce sprzedac domene bez minimalnej prowizji 50usd/euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli sie chce sprzedac domene bez minimalnej prowizji 50usd/euro.

czyzby cos sie zmieniło, bo ja widze ze 10%

 

Gdy domena jest wystawiona na sprzedaŜ jako „kup teraz” i jednocześnie zaparkowana, to prowizja wynosi tylko 10%. Oferty mogą być oddane od 60,- EUR/USD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... maczuga.pl i od kilku godzin jest w stanie: "po zakończeniu okresu rozliczeniowego".

Minęła już ponad doba odkąd domena jest w stanie wygaśnięcia pomimo pobrania opłaty. DNSy się już w większości odświerzyły i "Dupa blada".

Tych j...ch tiketów już mi się nie chce pisać. tylek.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
tiketów już mi się nie chce pisać

 

Słusznie, bo i tak jedyne co otrzymasz to po kilku dniach odpowiedź "przepraszamy za zaistniałą sytuację" itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyzby cos sie zmieniło, bo ja widze ze 10%

 

Bylo 10% bez minimum nawet jak nie miales ceny kup teraz ustawionej. Kiedys dalo sie tam dac oferte 60 dolarow na dobra domene i ja kupic bo sprzedajacy moze akurat potrzebowal pieniedzy. Tak samo ze strony sprzedajacych, miales wszystkie domeny wystawione za daj oferte i bywali kupujacy ktorzy od razu 1 oferta to bylo 500 dolarow za domene ktora bys sprzedal spokojnie za 60, a teraz jestes zmuszany do ustalania cen kup teraz i ustawisz 60 dolarow na taka domene a mogla sie historia powtorzyc i bys dostal za nia 500.

Kiedys bylo warto przegladac oferty i je skladac, dalo sie kupic dobra domene, teraz to jest poprostu smieciowisko domen z zawyzonymi cenami kup teraz.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam na wyplate od 25.4.2012.

 

Po wprowadzeniu oplat za zewnetrzne domeny na gieldzie rozwazalem mozliwosc przeniesienia ich do AM, ale przy takiej sytuacji poki co najpierw poczekam az pieniadze beda wyplacone i zdejme domeny zewnetrzne z gieldy Aftermarket.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kiedy będzie dostępna opcja wypłaty ekspresowej ?

 

Raczej pytal bym kiedy bedzie dostepna opcja wyplaty zwyklej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

post-10765-1336504761_thumb.png

 

To jeszcze nic 13.04 Drugiej wypłaty już nie robię szkoda gadać obracają pieniędzmi :/

Na email już nie odpisują

O rekompensacie nawet nie wspominali...

Za ten czas obrócił bym te pieniążki kilka krotni szkoda gadać...;/

Edited by tdomeny

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekam na wyplate od 25.4.2012.

 

Ja od 19.4 i nawet nie została zlecona więc na razie o swojej zapomnij

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekam na wyplate od 25.4.2012.

 

to i tak dobrze :unsure: , bo ja:

wypl.jpg

 

Ale nawet jednego ticketa nie napisałem w tej sprawię, bo to i tak by nic nie dało a tylko bym się denerwował ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja otrzymałem drugą połowę wypłaty zleconej w dniu 05.04.12r. wczoraj, także jeszcze sobie zapewne poczekacie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×