Jump to content
Dropped.pl

Wypłaty i sytuacja finansowa AfterMarket

Recommended Posts

Też chciałbym dostać na prawie miesiąc jakieś średnie XX.XXX do "poobracania" sobie nimi bez żadnych kosztów takiej pożyczki...

Share this post


Link to post
Share on other sites
napisałem o tej rekompensacie.Jestem ciekawy co odpiszą.

 

Nic nie odpiszą :unsure: Pracownicy AM nie odpowiadają na takie pytania i na żadne inne związane z finansami. A to pewnie na polecenie szefa... (czyt. M.P)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi chyba prezent imieninowy zrobili bo na wyplacie wiszacej od 11.04 jest juz ptaszek, zobaczymy co bedzie po pierwszej sesji :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
Też chciałbym dostać na prawie miesiąc jakieś średnie XX.XXX do "poobracania" sobie nimi bez żadnych kosztów takiej pożyczki...

 

I co byś z nimi zrobił przez miesiąc? :unsure:

 

Coś się rusza z wypłatami widzę. Ja czekam na dwie, zlecone 19 kwietnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eureka mogę usuwać nie swoje domeny z giełdy :unsure: Przed chwilą usunąłem nie moje domeny z giełdy bo zaczęli mi pobierać za nie opłaty.

Też właśnie usunąłem kilkanaście staroci (również wygasłych)

 

136975 domen na gieldzie.

Patrz wyżej ;) Podejrzewam, że tego typu domeny zewnętrzne mogły być liczone w tysiącach - może dlatego AM wprowadził opłaty - by to wszystko uporządkować (?)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też właśnie usunąłem kilkanaście staroci (również wygasłych)

 

 

Patrz wyżej :unsure: Podejrzewam, że tego typu domeny zewnętrzne mogły być liczone w tysiącach - może dlatego AM wprowadził opłaty - by to wszystko uporządkować (?)

 

A niby na jakiej zasadzie dziala od wielu lat sedo.com? Oni w ogole tam nie maja domen wewnetrznych, AM mialo wprowadzone kary dla uzytkownikow ktorzy nie przetransferowali domen dla uzytkownikow, bylo to 10% sumy za ktora sie domena sprzedala, czyli jesli miales za 1000 wystawiona zewnetrzna i ktos ja kupil to musialas zaplacic 100zl. To chyba bylo na reke uzytkownikowi by nie mial na koncie domen ktore wygasly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

136647 ... 300 domen uciekło z giełdy w ciągu 11 godzin...

Edited by app

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
No już przykładowo jakaś lokata na 1-msc.

 

No to byście się obaj obłowili po same uszy :blush: Tak się mają wasze posty do tematu jak wypowiedź JK do rocznicy katastrofy Smoleńskiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to byście się obaj obłowili po same uszy :blush: Tak się mają wasze posty do tematu jak wypowiedź JK do rocznicy katastrofy Smoleńskiej.

Za to Twój wniósł wiele do tematu

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja chciałbym tylko poinformować, ze nie każdy z klientów przebywa na tym forum.... O płynności finansowej dowiedziałem się właśnie teraz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z takimi pieniędzmi można by wiele zrobić, chociażby zainwestować. A tak pieniądze są zablokowane, i nie mamy dostępu do WŁASNYCH pieniędzy, co jest niedopuszczalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może nie chodzi o kłopoty finansowe AM, tylko o weryfikację Waszych wypłat ?

 

Jakiś czas temu przy sprzedaży domeny via Escrow, system pomylił się i w rezultacie otrzymałem podwójną zapłatę.

W historii operacji w tabeli "sprzedaż" również widniała informacja o pomyślnie zakończonej transakcji Escrow, problem w tym, że podwójnie - druga kilka sekund później dla tej samej domeny.

Kwota nie była zbyt wysoka - niskie x.xxx ale w wyniku błędu zrobiło się z tego średnie x.xxx.

Nie wiem czy takie błędy zdarzały się już wcześniej, ale jeśli tak, to może tutaj leży problem.

Codziennie na AM przeprowadzanych jest sporo transakcji, chociaż nie sądzę, żeby tego typu pomyłki zdarzały się zbyt często raczej też nie zagrażałyby stabilności finansowej całego serwisu.

 

Miałem tego nie pisać, bo to pewnie kropla w morzu, ale męczycie ten temat już któryś dzień i może warto ich zrozumieć... w końcu mają 40000 klientów i jeśli wypłaty wcześniej zlecane były z automatu to może teraz są przeprowadzane manualnie ?

 

//Dla dociekliwych, sprawę oczywiście wcześniej zgłosiłem :blush:

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może nie chodzi o kłopoty finansowe AM, tylko o weryfikację Waszych wypłat ?

 

No przeciez w 1 poscie tego tematu pan Dropped.pl sie przyznal ze maja klopoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No przeciez w 1 poscie tego tematu pan Dropped.pl sie przyznal ze maja klopoty.

Oj no tak tylko napisałem :blush:

 

W 1 poście mowa była o pieniądzach na zasilenie konta NASK, a na to idzie przecież ułamek wszystkich wpłat, bo AM to przede wszystkim giełda domen, a cesja nie kosztuje nic.

Nie wiem gdzie AM trzyma $, ale nie sądzisz chyba, że kierują wszystkie pieniądze na zablokowany PayPal, a przecież serwis cały czas zarabia i codziennie ktoś, coś wpłaca.

Edited by Gaudzinski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o opcję szybkiej wypłaty:

 

Niestety w najbliższym czasie nie przewidujemy możliwości uruchomienia opcji szybkiej wypłaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darek w tej chwili kontaktuje się osobiście z każdą osobą, która posiada zaległą wypłatę, wraz z indywidualną informacją kiedy wypłata zotanie zlecona.

 

chyba chodzi na piechotę od domu do domu i do mnie jeszcze nie dotarł

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba chodzi na piechotę od domu do domu i do mnie jeszcze nie dotarł

:blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja dostałem zaległą wypłatę z 17.04. I miłą wiadomość:

 

Rekompensata zostanie Państwu przyznana w ciągu około 24-36h.

 

Sytuacja z opóźnionymi wypłatami powoli się normuje i zmierzamy do tego by wypłaty były realizowane w czasie określonym w regulaminie. Nie jestem jednak w stanie określić kiedy dokładnie sytuacja zostanie całkowicie unormowana.

 

edit:

Rekompensata została wypłacona :blush:

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja dostałem zaległą wypłatę z 17.04. I miłą wiadomość:

 

 

 

edit:

Rekompensata została wypłacona :)

 

Czyli poszła kolejna transza wypłat + rekompensata - zgodnie z zapowiedzią Michała. Co prawda nadal czekam na wypłatę z 19.04 ale krok po kroku i sytuacja się unormuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czyli poszła kolejna transza wypłat + rekompensata - zgodnie z zapowiedzią Michała. Co prawda nadal czekam na wypłatę z 19.04 ale krok po kroku i sytuacja się unormuje...

 

To do moich wypłat z 1 i 2 maja jeszcze daleko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×