Jump to content
Dropped.pl

Wypłaty i sytuacja finansowa AfterMarket

Recommended Posts

ja dostałem zaległą wypłatę z 17.04. I miłą wiadomość:

 

 

 

edit:

Rekompensata została wypłacona :)

po jaki czas po wypłacie otrzymałeś wiadomość ? ja dzisiaj otrzymałem wypłatę ale wiadomości brak

Share this post


Link to post
Share on other sites

tez mam zlecona wyplate na niskie xxxx od 04.05 i mam nadzieję , ze nie bede musial znowy czekać 3 tygodni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
po jaki czas po wypłacie otrzymałeś wiadomość ? ja dzisiaj otrzymałem wypłatę ale wiadomości brak

 

Dostałem wiadomość w środę odnośne finansów, że już sytuacja wraca do normy i w środę wieczorem wypłata w panelu zmieniła status na zrealizowaną, w czwartek miałem rani pieniądze na koncie a wieczorem rekompensatę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem wiadomość w środę odnośne finansów, że już sytuacja wraca do normy i w środę wieczorem wypłata w panelu zmieniła status na zrealizowaną, w czwartek miałem rani pieniądze na koncie a wieczorem rekompensatę.

Dzięki za info.

 

Czyli chyba rekompensata była zaplanowana tylko dla tych upominających się przez tickety o wypłaty nie dla wszystkich :) Bo ja dzisiaj na zapytanie o rekompensatę zostałem spytany ile czekałem na przelew (jakby tego nie wiedzieli ) oraz to , że rekompensaty będą na koniec maja..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki za info.

 

Czyli chyba rekompensata była zaplanowana tylko dla tych upominających się przez tickety o wypłaty nie dla wszystkich :) Bo ja dzisiaj na zapytanie o rekompensatę zostałem spytany ile czekałem na przelew (jakby tego nie wiedzieli ) oraz to , że rekompensaty będą na koniec maja..

 

Ja o wypłatę się nie upinałem, a co do rekompensat to zostaną wypłaconę każdemu tylko z czasem, ja też całości nie otrzymałem. Nie wiedzą dokładnie ile czekałeś, bo w panelu może być co innego niż w rzeczywistości było - np ja wpanelu miałem że pieniądze wyszły w niedzielę, a w rzeczywistości dopiero 5 dni później. Daletgo pytają ile czekałeś ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na początku zacytuje mój dzisiejszy post w innym temacie:

 

W najbliższym czasie wszystkie problemy z wypłatami zostaną całkowicie wyeliminowane - i wypłaty powinny wychodzić 1/2 w tygodniu tak jak to było kiedyś.

 

Co do wypłat błyskawicznych - chcemy je przywrócić tak szybko jak się to tylko da( być może już po weekendzie ) - jesteśmy na etapie rozmów z BlueCash (mieliśmy z nimi troszkę problemów technicznych ) - dopiero jak one zostaną wyjaśnione do końca przywrócimy takową możliwość.

 

Pozdrawiam !

 

--

 

Co do rekompensaty - tak jak powiedzieliśmy - gdy tylko sprawy z płatnościami dla naszych klientów zostaną wyprostowane - wszyscy, którzy z naszej winy nie otrzymali od nas wypłat na czas dostana od nas rekompensatę - postaramy się aby stało się to jeszcze w tym miesiącu :-)

 

Wplaty na konto NASK zostały już ustabilizowane i nie powinny się już zdarzać żadne odstępstwa i błędy "braku środków" - system nasz został przebudowany w taki sposób aby nawet przy sytuacji kryzysowej żadna domena nie miała prawa uciec czy też domena odnowiona - nie została odnowiona.

 

Rozumiemy też, że duża część domainerów straciła do nas zaufanie przez powtarzające się błędy i awarie - ostatni czas był dla nas bardzo pracowity - dużo rzeczy zmieniliśmy, wprowadziliśmy powtórne zabezpieczenia, dużo rzeczy zostało przepisane, dużo też zrozumieliśmy - najbliższy czas poświecimy głównie na odbudowę naszego dobrego wizerunku w tym oczywiście zaufania do nas :-)

 

Pozdrawiam !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam zapytanie rzutujące na terminowość/nieterminowość wypłat... Czy 1.05 i 3.05 mamy traktować jako dni robocze, czy dni wolne od pracy?

W Polsce oczywiście są to dni wolne od pracy, natomiast na Cyprze i w USA są to chyba normalne dni robocze (03.05 na pewno) :)

Jak się do tego odnieść, macie jakieś pomysły?

Edited by CzarnyElo

Share this post


Link to post
Share on other sites
system nasz został przebudowany w taki sposób aby nawet przy sytuacji kryzysowej żadna domena nie miała prawa uciec czy też domena odnowiona - nie została odnowiona.

Jeżeli jednak zgubicie domenę to jakiej wysokości zadośćuczynienie przewidujecie dla poszkodowanego klienta i czy zostanie to zapisane w regulaminie serwisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli jednak zgubicie domenę

 

Dla mnie jest to całkowicie niewyobrażalne...

Mimo wszystko takie sytuacja / sytuacje miały miejsce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mnie zastanawia, po co ten button "Rzetelna firma" na stronie głównej? :)

 

Informujemy, iż firma

 

Michau Enterprises Limited

 

Nikozja

 

NIP: CY10245422H

 

 

 

przystąpiła do Programu Rzetelna Firma, jednak na chwilę obecną nie spełnia warunków uczestnictwa w programie.

 

W celu uzyskania wyjaśnień proszę skontaktować się z ww. firmą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie ich wypisali z programu bo nie uregulowali miesięcznej opłaty albo AM zaczęło posiadać jakieś zadłużenia.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma kontaktowala sie z nami pod zlym adresem mail - sadze ze w pon/wtorek status zostanie przywrocony - sprawa jest juz wyjasniona :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To do moich wypłat z 1 i 2 maja jeszcze daleko ;)

 

Właśnie zauważyłem, że przy moich wypłatach pojawił się dziś zielony "ptaszek" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzetelna firma to zwykły katalog firm z opłatą miesięczną. Dziwi mnie, że ludzie się na to nabierają.

 

@bartxx86: graty

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie zauważyłem, że przy moich wypłatach pojawił się dziś zielony "ptaszek" ;)

 

To gratulacje ;) Można wiedzieć mniej więcej jakie to kwoty bo moje wypłaty z 29.04 i 30.04 jeszcze nie są zielone ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To gratulacje ;) Można wiedzieć mniej więcej jakie to kwoty bo moje wypłaty z 29.04 i 30.04 jeszcze nie są zielone ? ;)

 

Dziś już pieniądze były na koncie ;)

 

Niskie i średnie XXX.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na początku zacytuje mój dzisiejszy post w innym temacie:

 

W najbliższym czasie wszystkie problemy z wypłatami zostaną całkowicie wyeliminowane - i wypłaty powinny wychodzić 1/2 w tygodniu tak jak to było kiedyś.

 

Co do wypłat błyskawicznych - chcemy je przywrócić tak szybko jak się to tylko da( być może już po weekendzie ) - jesteśmy na etapie rozmów z BlueCash (mieliśmy z nimi troszkę problemów technicznych ) - dopiero jak one zostaną wyjaśnione do końca przywrócimy takową możliwość.

 

Pozdrawiam !

 

--

 

Co do rekompensaty - tak jak powiedzieliśmy - gdy tylko sprawy z płatnościami dla naszych klientów zostaną wyprostowane - wszyscy, którzy z naszej winy nie otrzymali od nas wypłat na czas dostana od nas rekompensatę - postaramy się aby stało się to jeszcze w tym miesiącu :-)

 

Wplaty na konto NASK zostały już ustabilizowane i nie powinny się już zdarzać żadne odstępstwa i błędy "braku środków" - system nasz został przebudowany w taki sposób aby nawet przy sytuacji kryzysowej żadna domena nie miała prawa uciec czy też domena odnowiona - nie została odnowiona.

 

Rozumiemy też, że duża część domainerów straciła do nas zaufanie przez powtarzające się błędy i awarie - ostatni czas był dla nas bardzo pracowity - dużo rzeczy zmieniliśmy, wprowadziliśmy powtórne zabezpieczenia, dużo rzeczy zostało przepisane, dużo też zrozumieliśmy - najbliższy czas poświecimy głównie na odbudowę naszego dobrego wizerunku w tym oczywiście zaufania do nas :-)

 

Pozdrawiam !

To gdzie ta poprawa sytuacji i stabilizacja? Bo na pewno nie u Was skoro nadal brak środków na rejestracje i przedłużenie domen ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zlecilem do wyplaty 1450EUR 25.4.2012 i do tej pory pieniadze nie zostaly wyplacone. Interwencja w supporcie nie przyniosla poza NIEZREALIZOWANA zapowiedzia kontaktu ZADNYCH skutkow.

 

Cztery tygodnie to juz lekka przesada.

Edited by Alexis

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak wam pisałem że Dropped jest niczym statek z dziurą w rufie to się śmialiście ;) . To teraz płaczcie na pokładzie tego titanica ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak wam pisałem że Dropped jest niczym statek z dziurą w rufie to się śmialiście ;) . To teraz płaczcie na pokładzie tego titanica :):P

Bo my jak orkiestra z Titanica - Gramy do końca ;)

#

Titanic.pl

Edited by Marusa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie można wykonać operacji (Niewystarczająca ilość środków na koncie prepaid - 2308[ 12001])

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
DD

 

Przelew wyslany przed weekendem do NASK nie zostal jeszcze zaksiegowany :)

 

W weekend bylo o wiele wiecej (porownujac do innych weekendow) operacji niż planowaliśmy - stąd takowa sytuacja ktora za chwile powinna juz byc wyprostowana.

 

Przepraszamy za chwilowa przerwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy próbie transferu domeny .eu:

 

"Nie można wykonać operacji (Billing failure [2104] Not enough money for this transaction)".

 

Pozdrawiam,

Ores

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×