Jump to content
Dropped.pl

Wypłaty i sytuacja finansowa AfterMarket

Recommended Posts

Maja opoznienia ale pieniedzy nikomu nie ukradli z tego co wiem wiec uważałbym na słowa.

nie musze uważać na słowa, kiedy ktoś ma mój porfel w swojej kieszeni i niechce go oddać to jest kradzież, przywłaszczenie, nielegalne obracanie moimi pieniędzmi bez mojej zgody. Jakoś mijają kolejne tygodnie i nadal nic, to aftermarket ma moją kasę a nie ja ich. Skoro są niewypłacalni to firma upada, a właściciel musi spłacać wiezytelności i długi, proste. Nie muszę uważaćna słowa bo znam kodeks karny. To aftermarket musi udowodnić że ich nie ukradł i wytłumaczyć się dlaczgo ich nie oddaje. Tak to działa w prokuraturze. Poczytaj czasem coś poza komiksami zamiast zwracac komuś uwagę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nic nie działa, aftermarket upada, kasy nie dostaniecie, to znaczy napiszą wam ze trochę się opóźni, jakiś rok albo ... jak upadną to będzie list gończy, pewnie nie spałcą was do końca życia, czas się przenieść gdzie indziej, puki jeszcze się da.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staramy się jak najszybciej wyprostować sytuację związaną z opóźnionymi przelewami, tak czy inaczej wszystkie zostaną wysłane na pewno - wszystkie opóźnione tak jak również kiedyś otrzymają rekompensaty za czas oczekiwania. Na szczescie czas oczekiwania skraca się, a nie stoi w miejscu tak jak to jeszcze niedawno miało miejsce. Wiemy jak to wygląda w oczach naszych użytkowników, i będziemy starali się zaufanie krok po kroku odbudowywac :-)

 

Pozwolę sobie w te skracanie oczekiwania nie wierzyć. Jakieś klika tygodni temu dostałem wypłatę po blisko miesiącu oczekiwania, dziś wisi mi niezrealizowana wypłata (i to niewysoka, ledwie xxx - bo ograniczyłem sprzedaż na AM do minimum) z dnia 31.05, nie wyjdzie zatem szybciej niż 25.06 - czyli nadal coś ok. miesiąca, o ile oczywiście wyjdzie przed 30.06 ;) Chyba iż taka istotna jest poprawa z np 28 dni opóźnień na 26, o ile taka nastąpiła?... ;)

Irytuje mnie to maksymalnie bo do czasu tych opóźnień (i bardzo niekorzystnych zmian w cenniku) lubiłem am. Nie trawię jednak gdy ktoś traktuje mnie jak idiotę, a w dodatku robi sobie co chce z moimi pieniędzmi bez mojej zgody. Do tego bezczelnie przyznając się na forum iż znajomym pieniądze wypłaca szybciej... no commment.

Teraz słucham bajek, bodajże koło połowy kwietnia czytałem iż problemy są przejściowe i w ciągu miesiąca wszystko się ustabilizuje (podobno problem dotyczył brakujących 370 tyś. na wypłaty). Jakiś miesiąc temu czytałem znów iż podobno jest już lepiej, problemem jest brak już tylko 130 tyś. i w ciągu 2 tygodni wszystko będzie ok. Minął miesiąc i żadnej, podkreślam żadnej poprawy nie widzę - a trochę widząc i słysząc w blokadę paypal po prostu nie wierzę.

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajcie spokój AM/Dropped, nie chcą działać to ich wybór.

 

Są inni rejestratorzy i giełdy więc nie ma przymusu aby tam zostać. W tej chwili rynek jest podzielony miedzy byłego monopolistę który generuje smród wokół obrotu domenami i pretendentów którzy chętnie służyliby pomocą i rozwijali rynek.

Pozostawanie w takim rozkroku to jest psucie rynku o którym tu wielu tak chętnie pisało.

 

Umarł król, niech żyje król. Spokojnego weekendu dla użytkowników AM. Pozdrawiam.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

AM to już chyba przeszłość... za rok zupełnie powinno się pozmieniać... a gdyby np. Premium.pl obniżył opłaty dla użytkowników z domenami 200+ to już w ogóle...

Share this post


Link to post
Share on other sites

czyli co ja matka niemowlaka mam zrobić???, starciłam prace w banku bo urodziłam dziecko, oczywiście wróciłam ... na miesiąc... i mnie "zredukowali" no cóż życie, a teraz aftermarket zalega mi ponad 4500 zł, 3 miesiące, skurwy..yny, właściciel ma wille z basenem i kilka aut, a ja pożyczam jak głupia po 20 zł i mówię że oddam za tydzień, bo napisali mi że wypłacą za tydzień, mineły 2 miesiące od "wypłaty za tydzień", do tego właściciel każe bezczelnie kłamać pracownikom i robią to bez mrugnięcia okiem, kolejne mendy i kłamcy, tak sie pogubili w kłamaniu że trzeciego miesiąca dostawałam te same maile co pierwszego, czyli teraz w czwartym miesiącu oczekiwania nakłamią mi to co w drugim miesiącu (tak wynikałoby z logiki). A pieniędzy nie zobaczę pewnie przez rok. A ja głupia świecę oczami przed ludzmi którzy pożyczyli choć sami mają mało. Wieczorami tylko płaczę jak nikt nie słyszy. Och jaki ładny wpis od dropped.pl "Staramy się jak najszybciej wyprostować sytuację związaną z opóźnionymi przelewami" och jaka dyplomacja, zaufanie chcesz odbudować? to sprzedaj willę i oddaj złodzieju pieniądze, bo moje dziecko nie ma co jeść, mąż na rencie inwalidzkiej, a ty rozbijasz sie drogimi autami z panienkami po najdroższych restauracjach a te teksty z "wyprostowaniem sytuacji" wsadź sobie w d..., kłamiesz i plujesz tym ludziom w twarz, podobno ma być jakiś reportarz o aftermarket w którejś tv, ktoś cie jednak znalazł i nagrał, chętnie wypowiem się w tv o waszej działalności, lawinie kłamstw i obiecanek. mój mail tylko dla tv goya80@op.pl innym dziękuję za maile zwłaszcza firmie aftermarket, zabraniam do mnie pisać swoje bezczelne kłamstwa, które możesz dzieciom wciskać, a nie kobiecie po ekonomii z małym dzieckiem, która utrzymuje rodzinę, wiesz gówniarzu co to znaczy? pojęcia nie masz infomatyku od 7 boleści, założyłeś firmę a nawet liczyć nie umiesz, wróć do podstawówki biznesmenie. Szpanowanie kasą i wyrzucanie jej na lewo i prawo zasze tak się kończy. To nawet nie twoje pieniądze złodzieju, jesteś tylko pośrednikiem, defraudujesz pieniądze obcych ludzi, prokurator powinien cie za dupsko wziąć to byś się nauczył życia. A za miesiąc tudzież 2 tygodnie znowu Wam dropped.pl sprzda kit że sytuacja się poprawia i prostuje i tak dalej i tak dalej...... kłamstwa bez końca od lat. Mam nadzieję że sąd zamknie tego ....... :angry: ., sprzeda jego firmę i spłaci nas. A chętnych na kupno jego firmy pewnie będzie kilku, wystarczy że sprawa się rozniesie.

Edited by goya80
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj zastanowilo mnie jak to się dzieje że jest kasa na kontach szybkich przelewów a nie ma jej dla ludzi ktorzy czekają od tygodni na swoje pieniądze.

Uderzyłem z tematem do Bluecash z zapytaniem ile wynosi prowizja od błyskawicznych wypłat z kont serwisu na konto klienta. Oczywiście dla nowo otwartej usługi. Wymieniliśmy pare maili, odbyłem miła rozmowę telefoniczną i okazuje się że te przelewy nie kosztują więcej niż:

 

https://bluecash.pl/info/cennik

 

Wnioski wyciągnijcie sami, bo ja jak zacznę wyciągać to okaże się że komus znowu zacznie się chcieć rzygać...a kto się juz porzygał temu życzę szybkiego powrotu do zdrowia

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poczytaj czasem coś poza komiksami zamiast zwracac komuś uwagę. :)

 

A gdybyś Ty czytał coś oprócz komiksów to byś wiedział, że płakanie na forum Ci nic nie da :] Wasze wszystkie żale powoli robią się trochę nudne i według mnie moderatorzy powinni zadziałać coś w tej sprawie - jest jeden wątek i tam niech każdy sobie pisze o sytuacji finansowej AM, a na chwilę obecną jest 10 wątków i wszędzie żale. Ja również czekam na pieniądze ale NIE PŁACZĘ każdym wątku gdzie tylko jest napisane AM tylko czekam cierpliwie, bo wiem że je dostanę.

 

o to jednak ten wątek ;) ale to nie zmienia niczego.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goya. Ciezko mi uwierzyc w twoj post gdyz z tego co wiem az tak zalegle wyplaty AM zrealizowal juz dawno. Moim zdaniem jest to prowokacja. Nie przedstawilas zadnych dowodow. Dowodem moze byc chociazby zrzut ekranu z historii wyplat. Mozesz oczywiscie zacieniowac numer konta. Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z telefonu. Tym bardziej Twoja data rejestracji mowi sama za siebie.

Edited by piastun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czekam na wypłatę środków z dnia 20.05.2012...

To już ponad miesiąc czasu, a więc nic nie ulega poprawie, wręcz odwrotnie - pogarsza się :/

Czy ktoś z Was czeka jeszcze ponad miesiąc czasu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I co jako moderator powinienem zrobić z takimi prowokacjami? Usunę post i zostanę posądzony o cenzurę i klakierstwo ma korzyść AM ;/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

I co jako moderator powinienem zrobić z takimi prowokacjami? Usunę post i zostanę posądzony o cenzurę i klakierstwo ma korzyść AM ;/

 

proponuję poprosić użytkownika o dowody w formie screenów na PW. do momentu okazania screenów ocenzurować, aby niepotrzebnie nie robić AM antyreklamy. To tylko taka sugestia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja czekam na wypłatę środków z dnia 20.05.2012...

To już ponad miesiąc czasu, a więc nic nie ulega poprawie, wręcz odwrotnie - pogarsza się :/

Czy ktoś z Was czeka jeszcze ponad miesiąc czasu?

Tak. Ja od 15.05.2012.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CZy ktoś może potwierdzić, że wypłaty błyskawiczne działają? Chciałbym uniknąć sytuacji, gdy anuluję wypłatęśrodków zleconą 28 maja, a tu wypłata błyskawiczna nie zadziała i czekanie zacznie się od nowa.

[/color]

 

Ja od 3 dni wypłacam kasę szybkimi płatnościami. :Powoli anuluję wcześniejsze wypłaty zaczynając oczywiście od najnowszych :) Jeśli znów nie działaja to kicha. Miałem nadzieję, że jutro znów 950 zł wypłacę. :) Przedwczoraj, wczoraj i dzisiaj rano na pewno działały.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie śledzę tej sytuacji na bieżąco ale zastanawiam się kiedy powstanie związek zawodowy ... inwestorów domen ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna grupa użytkowników dopytywała - dziś wreszcie udało się nam dojśc do porozumienia z BlueCash i wyplaty tzw. blyskawiczne znow wrocily do serwisu. :-)

 

to się na długo dogadaliście :)

Błyskawiczna wypłata (w tej chwili niedostępna)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. Ja od 15.05.2012.

 

Chyba trzeba będzie zabierać zabawki i uciekać. :unsure:

 

Ja czekam dopiero 18dni, więc na to wygląda że jeszcze sobie poczekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętacie promocję z początku roku "Happy hours", każde zasilenie konta przez paypal było premiowane 5% bonusem.

Moge się założyć, że już wtedy mieli problemy z płynnością i był to sposób by ją chwilowo poprawić.

Edited by horacy11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewna grupa użytkowników dopytywała - dziś wreszcie udało się nam dojśc do porozumienia z BlueCash i wyplaty tzw. blyskawiczne znow wrocily do serwisu. :-)

 

Wczoraj anulowałem płatność zgłoszoną na kilka grubych tyś. zł (zgłoszenie z 04.06.2012r) żeby skorzystać z 'szybkiej wypłaty'. Próbna wypłata na 5 zł zadziałała błyskawicznie stąd postanowiłem 'wypłacić chociaż część kasy). Ale potem okazało się, że limit ustalony został na 65 zł ! Chciaż informacja na stronie mówi o możliwości wypłaty 1000 zł (jednego tysiąca złotych). Czy to nie jest wprowadzanie w błąd mające na celu niewłaściwe zadysponowanie mieniem?

 

Pierwsze 60 zł (bo odjęto prowizję 5 zł, czyli 8%!) przeszło w ciągu kilku minut, drugie 60 zł idzie od wczoraj od godz. 19.00. I do teraz nie doszło.

 

Nigdy do tej pory nie sprzedawałem domen z AM, unikałem escrow ale tym razem tak chciał kupujący.

 

A teraz kilka słów ogólnego komentarza. W ostatnich dniach poczytałem posty na formach i okazuje się, że ta firma ma bardzo poważne problemy finansowe już od początku tego roku.

 

Panowie liderzy rynku domenowego: przecież swoimi komentarzami typu: 'ja też czekam cierpliwie na pieniądze już kilkadziesiąt dni', 'nie ma co biadolić i publicznie się żalić- wszyscy czekamy', 'to są problemy przejściowe', itd, przyczyniacie się do wprowadzania w błąd całej rzeszy ludzi i narażacie ich na niedogodności i straty finansowe. Kreujecie się na 'liderów biznesu domenowego' a sami w ten sposób psujecie sobie rynek, zaniżacie standardy i jeszcze utwierdzacie innych w tym, że wszystko jest w porządku, że inaczej być nie może. Dlaczego?

 

Przedstawione na tym forum działania są na pograniczu (o ile nie wypełniają definicj) nadużycia finansowego, malwersacji, dysponowania cudzym majątkiem wbrew woli powierzającego. Dlaczego nie nazywacie rzeczy po imieniu? Ktoś bezprawnie dysponuje moimi pieniędzmi i na dodatek regularnie wprowadza mnie w błąd i czerpie z tego korzyści.

 

Panowie liderzy!

 

Przecież w 80-90% przypadkach sprawa w ogóle nie dotyczy 'PŁATNOŚCI' jako takich, bo ta firma nie 'płaci za wykonane dla niej usługi czy prace'. A w Polsce standardowo obowiązuje 14-dniowy termin płatności.

 

Tu chodzi o transakcje ESCROW!!! Usługę szczególnego zaufania! Usługę parabankową, gdzie stronie trzeciej powierzane są środki pieniężne w celu zabezpieczenia transakcji!

 

Panowie liderzy rynku domenowego! Zaczadziło Was? Rozum Wam odjęło czy powody są inne? 10 dni roboczych (ok. 14 dni) na realizację transakcji ESCROW? I Wy się na to zgadzacie od wielu miesięcy, bo Wasz kolega Michał wpisał tak sobie do regulaminu? Wy jesteście LIDERAMI TEGO BIZNESU? Biznesmenami? Tak kreujecie RYNEK DOMEN, WYSOKIE STANDARDY?

 

Panowie liderzy, ta sytuacja w każdym wymiarze świadczy o Was jak najgorzej! I jako pierwsi poniesiecie straty z tytułu Waszych zaniedbań i praktyk legitymowania tego typu działań. W ten sposób podcinacie gałąź na której sami siedzicie!

Edited by projektor

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdybyś Ty czytał coś oprócz komiksów to byś wiedział, że płakanie na forum Ci nic nie da :] Wasze wszystkie żale powoli robią się trochę nudne i według mnie moderatorzy powinni zadziałać coś w tej sprawie - jest jeden wątek i tam niech każdy sobie pisze o sytuacji finansowej AM, a na chwilę obecną jest 10 wątków i wszędzie żale. Ja również czekam na pieniądze ale NIE PŁACZĘ każdym wątku gdzie tylko jest napisane AM tylko czekam cierpliwie, bo wiem że je dostanę.

 

o to jednak ten wątek ;) ale to nie zmienia niczego.

hehehhee Zabaco to nie było do Ciebie, ty nawet forum nie czytasz, to rozmowa z Sodeko, raczej wymiana zdań, po drugie tu nikt nie płacze, tylko wszyscy są wkurzeni bo nie dostają kasy i mówią co myślą, (nawet szybkie wypłaty raz działają raz nie, albo czeka sie pare dni) masz szmal to sobie możesz czekać, niektórzy nie mają, może Ty wpłacisz im na konto? Jesteś adwokatem AM? Chcesz żeby ludzie milczeli? totalitaryzm? jak ktoś coś powie to trzeba mu zamknąć usta? bo jedna Partia AM się nie myli i zawsze ma racje?. Skoro masz czas, to napisz do AM że masz czas i poczekasz 2 lata, i żeby Twoją kasę wypłacili komuś innemu, napewno się ucieszą, aaaaa skoro to jest nudne to co Ty tu wogóle robisz? idź do kina, wyrwij laskę, obejżyj mecz, poczytaj książkę, pojeździj autem, ale ty wchodzisz żeby na temat długów AM powiedzieć że temat jest nudny.... to po co tu wchodzisz, ja nigdy nie robię tego co mnie nudzi. pozdro

 

A co do apze, witam moderatora, piszesz o usuwaniu postów na na temacie o Sytuacji Finansowej AM? To gdzie ludzie mają pisać?, mówisz o jakiejś prowokacji??? Sam AM pisze "dyplomatycznie" o swojej sytuacji - czyli jest kiepska, teraz znowu chcą żeby ludzie wpłacali pieniądze na 2% u nich, czyli wesoło nie jest, (oni te pieniądze zaczną wypłacać a część wpłacą na 8%) to stara metoda, więc nie rozumiem stwiedzenia o usuwaniu postów czy prowokacji, nikt tu niczego nie wymyśla dla zabawy, a AM nie zaprzecza że zalega, więc co chcesz usuwać???

 

 

i FreeS chcesz dowodów? napisz do AM może ci powiedzą że zalegają, po drugie poczytaj same wypowiedzi AM, nie zaprzeczają, mówią że postarają się to naprawić i odzyskać zaufanie. A dowody każdy może ci wysłać, AM raczej wolałoby żeby ludzie tu nie wklejali zakładki "Historia wypłat" z szarą ikonką zegarka, datą, kwotą i numerem konta. To tyle o dowodach, czekanie na 600 zł jest tak samo ważne jak dla innych na 4000 zł, lub więcej, bo mogą coś z tymi pieniędzmi zrobić a tak nic nie mogą, są zablokowani.

 

Jedynym rozsądnym gościem jak widzę z postów jest haden, co wie to pisze i nikomu ust nie zamyka. Respect.

Edited by beirero

Share this post


Link to post
Share on other sites

była mowa o udowodnieniu tego co pisze goya80 - 2 miesięcznego czasu oczekiwania. Pomimo że AM spóźnia się z wypłatą(tego nie neguję) to taki czas oczekiwania jest wg mnie niemożliwy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodnie z sugestiami użytkowników forum zamykam ten temat. Ponieważ autor zdublował już istniejący, a użytkownicy mieli dość czasu na komentowanie tej wypowiedzi.

 

Zapraszam tutaj:

http://di.pl/topic/8...ie-aftermarket/

 

gdzie dyskusja jest starsza.

 

Proszę (mimo, że to dla mnie oczywiste) o nie dublowanie ponownie tematu i wszelkie uwagi związany z kondycją finansową oraz zaległościami umieszczać pod wskazanym linkiem. Mam nadzieję, że ułatwi to też odnajdywanie informacji osobom z zewnątrz, o co także niektóre osoby zabiegały.

 

 

Oświadczenie właściciela AfterMarket.pl/Dropped.pl w sprawie sytuacji finansowej:

 

http://di.pl/topic/83836-wyplaty-i-sytuacja-finansowa-aftermarket/

 

Inne dotychczas rozwinięte wątki:

http://di.pl/topic/80030-wyplata-z-droppedpl/

http://di.pl/topic/84760-zglosilem-droppedpl-na-policje/

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×