Jump to content
Sign in to follow this  
apze

Dlaczego właściwie nie chcecie, by Misztal odwiedził forum "Pozycjonowanie i Optymalizacja"?

Recommended Posts

"...zarejestrowałem domenę ze znanym imieniem i nazwiskiem osoby publicznej. w celu odsprzedaży tej domeny z zyskiem". To wyjaśnia motywy. Ciekawa jest też dyskusja na forum, która pełniej odkrywa powody (w sumie nietrudno się domyśleć), dla których rejestruje się takie domeny. Ważne jest nie tylko to, co tam ktoś sobie wykombinuje w charakterze "legendy", ale to, jak było naprawdę. Prawnicy coraz lepiej potrafią argumentować i fakt, że nazwisko pełnomocnika procesowego czy samego zainteresowanego pisze się ze spacjami (czy inaczej) w czasie dyskusji na ogólnodostępnym forum, nie znaczy, że on nie trafi na taką dyskusję.
...

 

Przy okazji tekstu Tym razem aukcja domeny z nazwiskiem Hanny Gronkiewicz-Waltz nawiązałem do domeny gilowska.pl. Okazuje się, że tekst wzbudził dyskusję na forum "Domeny Internetowe". A w jednym z postów czytam "Hehe raczej nie boję, cieszę się że ktoś wspomniał znowu o gilowska.pl ;) Mam jeszcze 2 inne domeny mam nadzieję że sprawa nabierze rozgłosu z pozostałymi" (jak cytujecie, to z poszanowaniem praw autorskich, proszę). Ktoś inny komentuje: "mam 4 znane nazwiska - z ruchu na nich nie wyżyję. Jedyna możliwość na zarobek to sprzedaż w odpowiednim momencie vide malysz.pl".

 

Calosc po adresem

http://prawo.vagla.pl/node/7130

 

Zapraszam.

 

ps http://www.di.pl/index.php?showtopic=720&hl

Share this post


Link to post
Share on other sites
... (jak cytujecie, to z poszanowaniem praw autorskich, proszę) ...

W zasadzie to co miał na myśli poeta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W stopce Vagla.pl jest napisane:

 

"Zgodnie z art. 25 ust. 1 pkt. 1 ) lit. B ) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzegam, że dalsze rozpowszechnianie artykułów publikowanych w niniejszym serwisie jest zabronione."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×