Jump to content
Sign in to follow this  
DD

pokoj.pl is queued up for registration

Recommended Posts

Dawno nie widziałem takiego komunikatu, gdzie domena jest zarezerwowana w NASK :) I w dodatku jest to dość ciekawa domena. Była opcja /arbitraż czy ktoś "z palca" sobie tę domenę zarejestrował w NASK? ;):)

 

DOMAIN NAME: pokoj.pl is queued up for registration

 

created: 2012.04.30 00:20:11

last modified: 2012.04.30 00:20:11

expiration date: 2012.05.14 00:20:11

 

REGISTRAR:

NASK

ul. Wąwozowa 18

02-796 Warszawa

Polska/Poland

+48.22 3808300

info@dns.pl

EDIT: Pewnie to sam NASK ją zarezerwował dla siebie / gminy Pokój.. http://www.gminapokoj.pl

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Można opcję bezpośrednio w NASK zakładać?

Edited by Anubis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli rejestrujący nie przedstawi dokumentów uzasadniających rejestrację (nazwa gminy) to domena wróci do puli wolnych. Nadal będzie zablokowana w systemie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli rejestrujący nie przedstawi dokumentów uzasadniających rejestrację (nazwa gminy) to domena wróci do puli wolnych. Nadal będzie zablokowana w systemie.

 

Dokładnie. Nask rezerwuje domenę i należy dosłać im dokumenty do jej zarejestrowania. Też kiedyś dla zabawy zarezerwowałem jakąś. Pokoj.pl albo ropa.pl już nie pamiętam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sobie właśnie zarezerwowałem ropa.pl created: 2012.05.07 17:09:52

 

Ale co z tego? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sobie właśnie zarezerwowałem ropa.pl created: 2012.05.07 17:09:52

 

Ale co z tego? :)

 

To teraz idź do wójta gminy Ropa, postaw pół litra i poproś o podpisanie zgody na rejestrację domeny.

W przypadku gminy Piatek (Piatek.pl) to zadziałało.

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sobie właśnie zarezerwowałem ropa.pl created: 2012.05.07 17:09:52

 

Ale co z tego? :)

Masz 2 tyg. żeby spreparować papiery :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dawno nie widziałem takiego komunikatu, gdzie domena jest zarezerwowana w NASK :) I w dodatku jest to dość ciekawa domena. Była opcja /arbitraż czy ktoś "z palca" sobie tę domenę zarejestrował w NASK? ;):)

 

 

EDIT: Pewnie to sam NASK ją zarezerwował dla siebie / gminy Pokój.. http://www.gminapokoj.pl

 

DD

 

To moja sprawka:). Najpierw zarezerwowałem, a potem doczytałem na forum o tej domenie, bo już ta sprawa gdzies się przewinęła. Niestety jedyne czym się mogę wykazać, to to że pragnę pokoju na świecie ;), ale to chyba za mało..

Share this post


Link to post
Share on other sites
To teraz idź do wójta gminy Ropa, postaw pół litra i poproś o podpisanie zgody na rejestrację domeny.

W przypadku gminy Piatek (Piatek.pl) to zadziałało.

No i co dalej? Można ją potem dowolnie sprzedać, czy gmina musi ją sprzedać/używać? Jakoś nie bardzo czaję o co tu chodzi...

Przecież dla gminy to by była żyła złota, yyy ropy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To moja sprawka:). Najpierw zarezerwowałem, a potem doczytałem na forum o tej domenie, bo już ta sprawa gdzies się przewinęła. Niestety jedyne czym się mogę wykazać, to to że pragnę pokoju na świecie :unsure:, ale to chyba za mało..

 

W wyborach miss mógłbyś z tym wygrać, ale w tej sytuacji masz rację, że to za mało ;)

 

To teraz idź do wójta gminy Ropa, postaw pół litra i poproś o podpisanie zgody na rejestrację domeny.

W przypadku gminy Piatek (Piatek.pl) to zadziałało.

 

A co w ogóle było pod tą domeną? Aktualnie widnieje jedynie to:

 

The service you requested is temporarily unavailable

 

The service may be unavailable because the server has reached the limit of the number of requests it is willing to serve in parallel. This number depends on the type of request you were submitting. If the document you requested was a dynamic document it may be that the application generating these documents is currently not running.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczytałem. Ciekawa lektura. Osobiście mi się wydaje, że grzybki marynowane są lepsze niż kiszone ogórki, ale nie w tym rzecz.

 

Wpadłem na pomysł, żeby mnie te CBA nie ścigało (za łapówki), ani US (za darowizny), to zrobię akcję typy "mienie porzucene" (tak jak po wojnie była). Pojadę do wójta z rydzami w occie i porzucę mienie, nie chcąc nic w zamian, tak po prostu. Wójt będzie dzwięczny i mnie wynagrodzi dokumentacyją. I popłynie ropa... po prostu dreamland.xxx, albo zielonalatryna.pl - alternatywne tłumaczenia.

 

Pozdrawiam i dziękuję za występy. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×