Jump to content
Domenion.pl

Home.pl przechwytuje domeny?

Recommended Posts

Witam

 

obserwowałem domenę aquajet.pl, która właśnie wygasła dzisiaj 2012.05.07 14:39:02

Zleciłem przechwycenie w Dropped, niestety bez powodzenia.

 

Domena aquajet.pl została zarezerwowana przez Home.pl

NAZWA DOMENY: aquajet.pl oczekuje w kolejce na rejestrację

utworzona: 2012.05.07 14:39:03

ostatnia modyfikacja: 2012.05.07 14:39:03

wygasa: 2012.05.21 14:39:03

REJESTRATOR: Home Business Services Sp. z o.o.

pl. Rodła 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.914325555

+48.801445555

info@home.pl

 

Czy Home.pl już przechwytuję domeny usługowo czy robi to na własny użytek? Nic o tym jeszcze nie słyszałem, będę wdzięczny za Wasze komentarze.

 

Domenion.pl

 

P.S. Panowie z Home.pl, domena Businesshop.eu jest do wzięcia - chyba pasuje do Businesshop.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może to partner premium.pl :unsure:

 

Ale sekunda po to mogło być jakieś API.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może to partner premium.pl ;)

 

Ale sekunda po to mogło być jakieś API.

 

Wątpię żeby to było API - zleciłem jednocześnie przechwycenie aquajet.pl w innym serwisie, jednak skutecznie złapało Home.pl

 

Z tego co wiem Home jest jakoś powiązany z Premium, więc może to było złapane na zlecenie Premium? Napiszcie, czy ktoś z was zlecał przechwycenie aquajet.pl?

 

Ok, zobaczymy co będzie się działo dalej :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ww. firma jest partnerem premium.pl, domena została przechwycona na zamówienie użytkownika. Polecam kontakt przez formularz po przekazaniu (gdy już w whois będzie widoczne premium.pl jako rejestrator w bazie whois). No i oczywiście polecam przechwytywanie w premium.pl, gdzie możemy pochwalić się bezapelacyjnie najlepszą skutecznością. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ww. firma jest partnerem premium.pl, domena została przechwycona na zamówienie użytkownika. Polecam kontakt przez formularz po przekazaniu (gdy już w whois będzie widoczne premium.pl jako rejestrator w bazie whois). No i oczywiście polecam przechwytywanie w premium.pl, gdzie możemy pochwalić się bezapelacyjnie najlepszą skutecznością. ;)

 

Witam,

 

dzięki za info, szkoda że nie zleciłem w Premium :unsure:

 

Czym potwierdzacie najlepszą skuteczność? Gdyby nie te ceny rejestracji/odnowień w Premium... więc korzystam na głównie z AM/AZ. Dostanę może dobry cennik hurtowy w Premium? Proszę o wiadomość na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

dzięki za info, szkoda że nie zleciłem w Premium :unsure:

 

Czym potwierdzacie najlepszą skuteczność? Gdyby nie te ceny rejestracji/odnowień w Premium... więc korzystam na głównie z AM/AZ. Dostanę może dobry cennik hurtowy w Premium? Proszę o wiadomość na PW.

 

Spośród domen, które zostały zamówione przez naszych użytkowników przecwyciliśmy:

w ciągu ostatnich 24h - 70%

w ciągu ostatnich 7 dni - 63%

w ciągu ostatnich 30 dni - 58%

to są żywe statystyki z panelu admina

skuteczność dropped i az dla tych zamówień wynosiła po kilkanaście procent, do tego trzeba doliczyć (odliczyć?) kilka procent odnowionych domen (a więc nie przechwyconych przez nikogo)

jasne jest, że każdy łapacz ma własne statystyki, jednak wystarczy sobie porównać sprzedaże na aukcjach (które akurat są publikowane), żeby zobaczyć gdzie lądują te najlepsze domeny. ;-)

no a najlepiej samemu dodać domeny i porównać :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pb, a skad wiesz ze te domeny sa takze dodawane do przechwycenia w innych serwisach a nie tylko w premium? bo z domen ktore ja zlecam nawet sie nie zblizacie do tych 58% :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedawno dodałem 11 domen do przechwycenia równolegle w serwisach Premium, Dropped i AZ.

2 z nich zostały odnowione przed przechwyceniem, 5 przechwyciło AZ, 4 przechwycił Dropped a Premium - 0

to tak a propo skuteczności poszczególnych firm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze, że ja również w ostatnim czasie odnotowuję najwyższą skuteczność w AZ.pl. Nie będę podawał statystyk, ponieważ blisko połowa domen jest przechwytywana LITE, czego Premium nie oferuje, więc pozostaje AM i AZ. Mam nadzieję, że doczekam się tej opcji w Premium w przyszłości :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedawno dodałem 11 domen do przechwycenia równolegle w serwisach Premium, Dropped i AZ.

2 z nich zostały odnowione przed przechwyceniem, 5 przechwyciło AZ, 4 przechwycił Dropped a Premium - 0

to tak a propo skuteczności poszczególnych firm

 

Potwierdzam, skuteczność AZ - W ciągu ostatniego m-ca trzy domeny dodałem równolegle do AZ, dropped i premium. Wszystkie przechwycił AZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z około 10 domen ostatnio dodanych do przechwycenia w AM, AZ i Premium - 8 przechwyciło Premium :) z tego jest 6 aukcji więc chyba aż takich nindż nie daję do przechwycenia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vardess @lalart @doggystyle4 @CzarnyElo @zabaco

 

każda domena jest indywidualna i nie da się powiedzieć która jest lub nie jest dodana u konkurencji, która ma u kogo ile zamówień itd. - a nade wszystko, prócz zaawansowanej techniki, w grę przy łapaniu wchodzi jeszcze cały szereg czynników niezależnych i pewna doza szczęścia. tak jak w multi lotku, na 10 dodanych liczb można trafić 0, można trafić 10, ale średnio wychodzi 5. podobnie kilka osób może dodać 10 domen w trzech serwisach, jednemu premium złapie 10, innemu 0, a jeszcze innemu 5.

 

przy tej okazji podam statystyki z ostatnich 24h:

- domeny z jednym zamówieniem w premium - złapanych 67%

- domeny z 2+ zamówieniami - które trafiają na aukcję - złapanych 17, niezłapanych 6 - czyli skuteczność 74%

ta pierwsza liczba może przecież być zupełnie losowa, ale ta druga chyba o czymś świadczy - jeśli domena ma w premium kilka zamówień, to prawdopodobieństwo że jest też zamówiona w innych serwisach rośnie logarytmicznie ;-)

a przy tym te wyniki można łatwo zweryfikować w poszczególnych serwisach zaglądając na listę aukcji domen przechwyconych :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ww. firma jest partnerem premium.pl, domena została przechwycona na zamówienie użytkownika. Polecam kontakt przez formularz po przekazaniu (gdy już w whois będzie widoczne premium.pl jako rejestrator w bazie whois). No i oczywiście polecam przechwytywanie w premium.pl, gdzie możemy pochwalić się bezapelacyjnie najlepszą skutecznością. :unsure:

Niby Home jest partnerem premium tylko czy partnerem na zasadzie użytkownika jak każdy inny czy jako partner biznesowy i ma większe względy ?

Bo jeśli ktoś jeszcze zlecił przejęcie tej domeny w premium a jej nie mógł licytować tylko od razu trafiła ona do Home.pl to byłaby to nie uczciwa praktyka Premium .pl .

W końcu wszyscy powinni być na równo traktowani.

Może ktoś z premium wyjaśni czy był jeszcze ktoś chętny na przechwycenie tej domeny ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×