Jump to content
CzarnyElo

Skrzynka e-mail, gdzie?

Recommended Posts

...a jak się w tym bezpłatnym zarejestrować? :blush:

Podałeś link ale... hmmm

Chyba faktycznie wprowadzili ostatnio wersję bezpłatną. Na 90% jakiś czas temu skasowali bezpłatną i zostawili tylko płatną, ale mogę się oczywiście mylić.

 

Tak czy siak, to miło, że jest wersja bezpłatna do 10 użytkowników. Chyba tutaj można założyć tę wersję:

https://www.google.com/a/cpanel/standard/new3?hl=pl

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
...a jak się w tym bezpłatnym zarejestrować? :wacko:

Podałeś link ale... hmmm

 

Get Started :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba faktycznie wprowadzili ostatnio wersję bezpłatną. Na 90% jakiś czas temu skasowali bezpłatną i zostawili tylko płatną, ale mogę się oczywiście mylić.

 

Wersja bezpłatna była i jest cały czas, tylko parę lat temu poukrywali wszystkie linki do niej. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wersja bezpłatna była i jest cały czas, tylko parę lat temu poukrywali wszystkie linki do niej. ;-)

No właśnie ja dlatego znalazłem tylko Gapps dla firm i pomyślałem, że jest tylko płatne rozwiązanie... Skubańcy :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekonaliście mnie do Google Apps ale gdy próbuję zweryfikować domenę po przez :Dodaj rekord DNS do konfiguracji swojej domeny wyskakuje mi: weryfikacja dla zasobu http:// .pl/ przy użyciu metody Zapis DNS nie powiodła się (mniej niż minutę temu). Napotkaliśmy błąd podczas wyszukiwania rekordu weryfikacyjnego DNS TXT.

 

Proszę pomóżcie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ze Google posępiło darmowej wersji, to zapytuje Was, czy znacie darmowy odpowiednik, gdzie mozna podpiac wlasna domene? Live! od MS (domains.live.com) znam, aczkolwiek nie ma niestety catch-all, wiec nie bardzo sie nadaje.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako ze Google posępiło darmowej wersji, to zapytuje Was, czy znacie darmowy odpowiednik, gdzie mozna podpiac wlasna domene? Live! od MS (domains.live.com) znam, aczkolwiek nie ma niestety catch-all, wiec nie bardzo sie nadaje.

 

zoho.com - kiedyś testowałem jako alternatywę dla gapps i było nawet ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest ktoś w stanie podać linka do darmowej wersji Google Apps ?

 

Już od ładnych paru miesięcy nie można założyć darmowego konta w google apps.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

Google app to koszt 4 euro/miesiąc od jednej poczty.

Kilku członków rodziny np: 5 osób, to już... dedyka można za to wykupić :blush:

 

No chyba, że się mylę.. i te 4 euro to koszt za "podpięcie domeny" a ilość kont nieograniczona?

(nie orientuję się w tym temacie... proszę mnie poprawić gdyby coś)

czy moge poprosic o podpowiedz na to wyboldowane ? :)

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem, czy po zakupie będzie można powiązać inną domenę i zmienić niektóre dane? Może ktoś podpowiedzieć z posiadaczy? Kurczę, handlują kontami Adsense, więc Apps to chyba mniejszy problem? ;) Czekam na oferty na PW :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie nie wiem, czy po zakupie będzie można powiązać inną domenę i zmienić niektóre dane? Może ktoś podpowiedzieć z posiadaczy? Kurczę, handlują kontami Adsense, więc Apps to chyba mniejszy problem? ;) Czekam na oferty na PW :P

 

z tego co pamietam to nie da sie zmienic glownej domeny na inna, ale sie pobaw (info via PW) - tylko nie szalej jako admin

 

edit:

da sie dodac kolejna domene gdzie użytkownikami i grupami w swojej powiązanej domenie możesz zarządzać niezależnie od domeny podstawowej wiec to obadaj (USTAWIENIA DOMENY --> NAZWA DOMENY --> DODAJ DOMENE)

 

konto ma 10 licencji i jest bezplatne tzn subskrypcja jest bezpłatna. Rozliczenia nie są wymagane.
Edited by limo
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Orayo

Witam!

 

Niedawno przechwyciłem swoje nazwisko.pl :ph34r: Chcę stworzyć dla kilku członków rodziny i dla siebie skrzynki pocztowe imie@nazwisko.pl, przy okazji potrzebuję też hostingu, także sprawa jest prosta... :P

 

Mam hosting w home.pl, ale panel poczty i jego obsługa jakoś mi tam nie leży... Ktoś z Was korzysta z poczty w home.pl? Gdzie możecie polecić wykupienie hostingu i przy okazji podziałanie z tymi skrzynkami? Może ktoś z Was posiadający hostingi gdzie indziej mógłby dać wejście testowe na PW u innych rejestratorów jak wygląda panel poczty? Proszę o pomoc w wyborze ;)

 

Pozdrawiam!

 

Takie rzeczy można zrobić na Gmailu z tego co się orjentuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby nie zakładać nowego tematu:

 

Jakieś nowe porządne serwisy oferujące skrzynki pocztowe o dużej pojemności i wielu aliasach?

 

Mogą to być serwisy typu poczta.wp.pl, żeby była możliwość podpięcia dużej liczby domen. Oczywiście mogą być również płatne skrzynki

 

oczta.wp.pl Pro - można dodać tylko 5 aliasów, w dodatku często maile nie dochodzą, zwłaszcza między @wp.pl, a @o2.pl czy @interia.pl

 

ProKonto.pl należące do o2.pl - więcej możliwości, bezpłatne, ale zawsze są problemy z logowaniem - loguje za drugim razem i dosyć wolno działa

 

Google Gmail odpada - limitowane załączniki do 25 MB = porażka + chcę tylko pocztę, a nie kombajn wtreniający wszędzie funkcje społecznosciowe i w końcu nie wiadomo, co gdzie trafia i z czym jest powiązane.

 

Skrzynki w poczcie AZ.pl, Home.pl czy NetArt.pl - za drogie, niby tanio za pierwsyz rok, ale za odnowienie usługi koszą jak za porządny hosting.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla tych co mają gmail.

[...]

 

Lufthansa dzięki. Właśnie się dowiedziałem, że moje wyciekło.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×