Jump to content
Silkroad

AfterMarket / Dropped - padł ?

Recommended Posts

Hmmm, a u mnie dalej nie chodzi.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Jestem teraz w Chinach i od pierwszego zalogowania się do sieci nie ładują mi się serwisy związane z dropped (dropped, aftermarket, kopalnia i wszystkie serwisy na "white label"). Co więcej nie mogę zalogować się do poczty, która jest na hostingu aftermarketowym.

Help. :)

 

Witaj, nie wiem czy dalej jesteś w Chinach, ale być może ktoś inny skorzysta...

 

Też bywam w krajach "demokratycznych" więc od lat korzystam z płatnego proxy:

"JonDo – the IP changer" https://anonymous-proxy-servers.net/en/jondo.html

+wtyczka do FF "JonDoFox" https://anonymous-proxy-servers.net/en/jondofox.html

 

Jest to profesjonalny tzn. płatny Anonimizer, a polecam z tego powodu że jest to legalna firma z siedzibą w Deutschland gdzie rząd niestety też lubi zadglądać w d*** swoim obywatelom - myślę że wiedzą jak temu zaradzić.

 

Płacić im możesz też anonimowo przez kody "paysafecard", do kupienia w wielu sklepach na zasadzie doładowania telefonu, lub też na allegro. JonDo ma też wersję darmową (chodzi ale bardzo wolno), jak się rejestrujesz po raz pierwszy masz kod na darmowy test Premium Services:

Get your free JonDonym test code for Premium services https://shop.anonymous-proxy-servers.net/bin/testcoupon?lang=en

 

Do mniej krytycznych zastosowań (sprawdzanie stron www z różnych zagranicznych IP) używam darmowy Tor: https://www.torproject.org/

Tor jest jest wolny ale darmowy, nie polecam Tor'a do logowania się do bankowości, panelu klienta rejestratorów oraz innych wrażliwych zastosowań z jednego powodu - jest to projekt otwarty do którego może się dołączyć DOSŁOWNIE każdy jednym kliknięciem myszy po zainstalowaniu Tora na swoim komputerze. Ruch jest kierowany przez losowo wybrane komputery użytkowników które pełnia funkcję darmowych serwerów proxy - nigdy nie wiadomo czy ktoś nie filtruje tego ruchu w swoich celach.

 

Jak wszyscy wiemy tego typu narzędzia są bardzo pomocne w pracy domainera. Jeżeli korzystacie z innych serwisów tego typu, zarówno darmowych jak i komercyjnych, dopisujcie je tutaj, koniecznie z krótkim komentarzem.

 

Pozdrawiam,

Domenion.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sytuacja nie zmieniła się w Hong Kongu, a tutaj chyba ograniczeń nie ma.

Hmmm, a u mnie dalej nie chodzi.

Ktoś ma jakiś pomysł?

Jestem teraz w Chinach i od pierwszego zalogowania się do sieci nie ładują mi się serwisy związane z dropped (dropped, aftermarket, kopalnia i wszystkie serwisy na "white label"). Co więcej nie mogę zalogować się do poczty, która jest na hostingu aftermarketowym.

Help. :)

 

@ SELES: jakoś mi chodzi po głowie twój post, myślałem nad tym przez chwilę i mam nową teorię dlaczego "nie ładują mi się serwisy związane z dropped (dropped, aftermarket, kopalnia i wszystkie serwisy na "white label").

 

Wiesz że Google oraz serwisy parkingowe banują IP Tor'a? Myślę że Michau też stosuje podobną metodę - nigdy nie udało mi się wyświetlić strony zaparkowanej na DNS Aftermarket.pl [ns1.aftermarket.pl] [ns2.aftermarket.pl] przy pomocy Tora. Prawdopodobnie AM też stosuję jakąś czarną listę na której są m.in. Chiny oraz HK.

 

Proponuję napisz ticket do AM w tej sprawie - ciekawy jestem czy mam rację :D Nie sądzę żeby Aftermarket.pl był na czarnej liście Chin, tym bardziej Hong Kongu, raczej jest odwrotnie.

Edited by Domenion.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy ktoś poza mną przestał otrzymywać newslettery (oznaczenia chęci otrzymywania w panelu są - bez zmian)?

Przykładowo ostatnią wiadomość nt. aktywności obserwowanego sprzedawcy (a jest ich kilku) mam z 23 stycznia br.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przykładowo ostatnią wiadomość nt. aktywności obserwowanego sprzedawcy (a jest ich kilku) mam z 23 stycznia br.

 

U mnie to samo, z tym że newslettery o domenach przechwyconych i najciekawszych aukcjach dnia przychodzą codziennie bez zakłóceń, brakuje tylko tych o aktywności sprzedawców.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up - dzięki za info. nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie po tym wczorajszym wpisie, zaczęły wpadać ww. newslettery :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up - dzięki za info. nie wiem, jak u Ciebie, ale u mnie po tym wczorajszym wpisie, zaczęły wpadać ww. newslettery :)

 

U mnie również, szkoda że przychodzą newslettery z domenami których aukcje już się zakończyły... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ramach rekompensaty za brak e-maili AM postanowił wysyłać po parę smsów ( na domenę ) z infem o kończących się aukcjach...

:)

Tak, że dzięki temu, ilość przekazanych informacji / tydzień, jest zgodna z oczekiwaniami użytkowników i planami AM...

:) :) :)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wczoraj są problemy z dropped.

W nocy nie działał serwis, nie zmieniły się na mojej domynie serwery DNS a dzisiaj przy pórbie wysłania maila na kontakt@ticketserver.pl otrzymuje komunuikat:

 

Delivery to the following recipient failed permanently:

kontakt@ticketserver.pl

Technical details of permanent failure:
DNS Error: Domain name not found

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę otworzyć strony Dropped.pl: https://www.dropped.pl/login.php

 

Odpowiedź serwera:

Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/svn/production//f473abffdf2c722d593723216cfcca82/SeoPilotClient.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/svn/production/config.php on line 106

 

Problem zauważyłem dziś ok. 18:30, przed tym przez cały dzień nie było problemu.

 

Działa wam Dropped?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niedziela, 9.06 g 21:44 Nie działa rejestracja domen .eu

 

Prawdopodobnie "znany z przezorności" rejestrator AfterMarket nie uzupełnił worka z kasą w .EU Registry :ph34r:

 

Co śmieszne, dzisiaj Jubileusz Imprezy..

 

Równo rok temu - też w niedzielę 10 czerwca 2012 r. był ten sam problem -_- Zarejestrowałem wówczas domenę pewnego miasta w ovh, ...już w poniedziałek 1 czerwca..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Połączenie z serwerem EURid zostało przywrócone. Miłośników teorii sposkowych na temat naszego serwisu pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne sprawy się dzieją w AM...

 

Sprawdziłem hurtowo kilkanaście domen do testów. Wszystkie dostępne do rejestracji. Po zatwierdzeniu okazuje się, że jednak nie wszystkie były dostępne - po spr. whois okazało się, że jedna z nich zarejestrowana w 2003 r. Po ponownym sprawdzeniu dostępności - ta sama sytuacja - wszystkie wolne :) No to próbujemy raz jeszcze - z ciekawości co się stanie, bo logiczne, że nie zarejestruję zajętych domen. Tu niestety okazało się, że domeny są zarejestrowane, ale co ciekawe jedna z nich miała status:

Nie można wykonać operacji (Command use error - 2002)

Sprawdzam whois - zarezerwowana minutę wcześniej...

Po sprawdzeniu skrzynki pocztowej okazuje się, że domena została przeze mnie zarejestrowana, ale w moim panelu jej nie ma...

Po prostu MEKSYK JAKIŚ :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Administratorzy serwera pracują od wczoraj nad tym problemem, który wynika z problemów ze stabilnością Apache. Postaramy się jak najszyciej to naprawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie nie wyskakuje kotek, ale wszystko muli niemiłosiernie...

Po każdym kliknięciu np. moja lista domen można śmiało iść sobie zrobić herbatę i zdążyć wrócić :/

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po zmianie Waszego wyglądu w aukcji przechwycenia domeny zostałem skreślony i mam nie wiedzieć czemu ujemny status!

 

Proszę o wyjaśnienie tej sprawy, gdyż aukcja kończy się jutro. Jeśli byłaby potrzebna nazwa domeny to wyślę na priv. Mój nick z AM: saledomain.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety posuwają sie nawet do tego ze nie informują iż z jakąś operacja którą chcecie wykonać na koncie pobierana jest opłata.

 

 

Witam
Proszę o skasowanie na moim koncie minusowego salda Jak również usunięcie nicka ponieważ nie zostałem wczesniej poinformowany o tym iż zmiana nicka wiąże się z opłatą.
Nick przy sprzedaży domen (jeśli pusty, zostanie użyty nick do kupna): i niema zadnej informacji że jesli chcę zmienić nick mam za to płacić!!!. Wprowadzacie ludzi w błąd nie informując ich o tym iż za daną operację pobierana jest opłata.

Krzysiek 2013-07-02 16:06:28
I to jeszcze 5.94 EUR 25 zł za ustalenie nicka przeciez to parodia powinna być informacja przy mozliwości ustalenia nicka że jest to operacja płatna i to jeszcze tyle płatna.

 

Oczywiście zero odpowiedzi a co ciekawsze to nie było na koncie pieniędzy i zafundowali debet na koncie

 

Radze uważać co robicie na koncie bo może się okazać iż opłata za zmianę np: adresu email będzie płatna pewnie też tyle I to jeszcze 5.94 EUR 25 zł albo i wiecej.

 

Nie spodziewałbym się nawet że serwis proszący, przy zakładaniu konta o pomoc w uwiadygodnieniu serwisu i wyeliminowaniu oszustw poprzez potwierdzenia konta przez mumer telefonu sam oszukuje uzytkowników.

 

 

Witam,

Uprzejmie informuję, że opłata za ustalenie nicka została usunięta. Musiał wystąpić jakiś problem techniczny, sprawdzimy to. Pierwsza zmiana nicka z domyślnego, nadawanego przez system, jest bezpłatna.

 

O 20:23 a od 16:23 nie było odpowiedzi

 

Proszę reakcja dopiero po opisaniu sytuacji na forum na reakcję poprzez formularz kontaktowy raczej niema co liczyć. Z tego wynika iż pracownicy czściej bywają na forum niż zajmują się sprawami które są opisywane i przesyłane poprzez formularz.

Edited by krzysiekmat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opłaty za zmianę nicka zostały wprowadzone wczoraj, zgodnie z komunikatem który był wysyłany do wszystkich użytkownikó wcześniej. Opłata dotyczy kolejnej zmiany nicka, po wybraniu przez użytkownika swojego pierwszego nicka. W takim wypadku informacja o pobraniu opłaty jest zawsze wyświetlana zaraz nad przyciskiem "Zmień nick", tak więc każdy użytkownik jest o tym informowany.

 

Z Twojego postu rozumiem, że opłata została pobrana z Twojego konta już przy pierwszej zmianie nicka i komunikat o opłacie nie był wyświetlany. Jeśli tak, to jest to błąd techniczny, za który przepraszamy - tak jak wspominałem, funkcja ta została wprowadzona dopiero wczoraj i możliwe że zdarzył się przy tej okazji taki błąd (choć nie powinien), będzie on dzisiaj naprawiony.

 

Piszesz, że odpowiedź na Twoje zgłoszenie trwała 4 godziny - tego typu zgłoszenie wymaga sprawdzenia przez programistę dlaczego błąd wystąpił, a rzeczywiście wczoraj programiści mieli sporo pracy przy różnych poprawkach do wprowadzonych nowych funkcji. Czy odpowiedź od programisty w 4 godziny (w dodatku wieczorem), który w tym czasie zanalizuje błąd w systemie i pozna jego przyczyny to dużo czy mało, pozostawiam do oceny czytelnikom.

 

Tak jak wspomniałem, błąd nie powinien się zdarzyć, został naprawiony na Twoim koncie i będzie dzisiaj usunięty z systemu, a za jego wystąpienie przepraszam. Czy jest uzasadnione nazywanie każdego, kto się pomylił, z góry i bezapelacyjnie oszustem, pozostawiam również innym do oceny. Życzę Ci, abyś nigdy w życiu w żadnej sprawie się nie pomylił :)

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

No niestety posuwają sie nawet do tego ze nie informują iż z jakąś operacja którą chcecie wykonać na koncie pobierana jest opłata.

 

 

 

Oczywiście zero odpowiedzi a co ciekawsze to nie było na koncie pieniędzy i zafundowali debet na koncie

 

Radze uważać co robicie na koncie bo może się okazać iż opłata za zmianę np: adresu email będzie płatna pewnie też tyle I to jeszcze 5.94 EUR 25 zł albo i wiecej.

 

 

Errare humanum est ;) Troszkę adrenaliny się przyda organizmowi. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×