Jump to content
Silkroad

AfterMarket / Dropped - padł ?

Recommended Posts

2 minutes ago, Jarek17 said:

racja, mój błąd, jeszcze się nie przebudziłem jak widać...

 

Ja myślę, że problem tak niewyobrażalny w kontekście zaufania do operatora, że ciężko uwierzyć że domeny nie zostały sprzedane/ukryte filtrami/wstaw jakikolwiek racjonalny powód.

 

Ja po tylu latach z AM mam od 13-go w głowie jedno wielkie WTF?! I tak jak domen tu raczej nie trzymam, tylko kupuję ... to dla tych .sk od kilku lat było dobre miejsce ze względu na cenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i kicha, Aftermarket nadal milczy via Ticket, FB Messenger czy tu na forum.

 

Zero wiadomości o postępach w rozwiązywaniu problemu, zero informacji o przyczynach problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drobny update, po wystawieniu kolejnego ticketa, domeny pojawiły się w moim panelu.

 

 

Nadal nie są znane przyczyny zaistnienia sytuacji. Dział techniczny podobno nadal analizuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 15.11.2017 o 11:06, arekp napisał:

 

Nope. Domeny własne, nie na sprzedaż :) We whois nadal jestem widoczny.

 

 

Jeśli komuś to pomoże w weryfikacji swojego stanu posiadania, mówimy o domenach .sk.

 

Operację widać w historii konta -> https://www.aftermarket.pl/dm_expired.php?type=1

 

 

Jesteś pewien, że to były twoje domeny? Z ciekawości zajrzałem pod ten link i widzę tam setki wytransferowanych domen, które nie były moje. Może miałem je w AM 10 lat temu, ale od tamtej pory już parę razy wygasały i/lub zmieniały właściciela. Np. transfer domeny d........pl z 2017-10-21 21:01:01 - faktycznie, widzę, że ktoś ją wtedy przeniósł do premium.pl (nie ja i nie z mojego konta AM), ale ja ją miałem ostatnio w 2010, kiedy to sprzedałem na aukcji w premium.pl i od tamtej pory miała już pięciu różnych właścicieli, a nawet w 2015 wygasła i została ponownie przechwycona... Więc może tych domen .sk też już nie miałeś, może ich nie odnowiłeś np. rok temu, potem ktoś inny zarejestrował, a teraz wytransferował?

Edited by pb

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/22/2017 at 12:20 PM, pb said:

Więc może tych domen .sk też już nie miałeś, może ich nie odnowiłeś np. rok temu, potem ktoś inny zarejestrował, a teraz wytransferował?

 

Oczywiście, nie były moje. Do tego jestem podłą osobą, wstałem któregoś dnia rano i postanowiłem publicznie opisać wymyśloną historię, oczerniając serwis bezpodstawnie.

 

Ludzie, ile Wy macie lat?

 

 

A tak na poważnie, ja w swojej historii konta widzę tylko akcje związane z moimi domenami. Skoro Ty widzisz operację z 2017 roku na domenie której nie masz od 7 lat, to tylko potwierdza jak wielki burdel AM ma w systemie i jak bardzo tego nie ogarnia.

 

 

PS z AM nadal cisza, mieli niby wyjaśniać, ale do dziś nie wrócili z niczym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, arekp napisał:

Oczywiście, nie były moje. Do tego jestem podłą osobą, wstałem któregoś dnia rano i postanowiłem publicznie opisać wymyśloną historię, oczerniając serwis bezpodstawnie.

 

Nic nie imputuję, pomyślałem po prostu, że to może być wyjaśnienie, dlaczego nagle widzisz domeny w wytransferowanych skoro nie zlecałeś transferu, bo innego sensownego wytłumaczenia szczerze mówiąc nie widzę. Pisząc post nie zwróciłem uwagi, że domeny wróciły na twoje konto (nie zauważyłem, że jest jeszcze jedna strona postów), w przeciwnym razie nie sugerowałbym takiej możliwości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozumiem. Tak czy siak, z racji braku innych "poszkodowanych" nadal próbuję dowiedzieć się od AM co zaszło, że wytransferowano domeny z mojego konta (dane we WHOIS były nadal na mnie), a ja tego nie musiałem w żaden sposób zatwierdzić, ani nie dostałem żadnego powiadomienia o tym fakcie - co więcej, w historii logowania na konto były tylko moje IP i w czasie kiedy faktycznie logowałem się na konto (robię to rzadko).

 

Nadal uważam, że ta sytuacja jest większym problemem dla pozostałych niż dla mnie. W AM kupuję i wytransferowuję, także łatwo mi zauważyć takie anomalia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możecie rezerwować domeny na AM? 

U mnie przy wynikach dostępności domen pokazuje ciągle błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 minut temu, epson napisał:

Możecie rezerwować domeny na AM? 

U mnie przy wynikach dostępności domen pokazuje ciągle błąd.

 

Padla calkiem mozliwosc rezerwowania i rejestrowania.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domyślam się, że wielu długoletnich użytkowników przyzwyczaiło się do niedogodności systemu AM lub też wyszukują domen u innych.

Odkąd korzystam z AM (11.18) notorycznie pojawiają się błędy wyszukiwania np. w domenach *.com.

Mankament do przełknięcia.

i nadal lub tylko dzisiaj nie działa również w *.pl.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam! Właśnie chciałem zarejestrować kilka domen .co.uk. Doładowałem konto, wszedłem w rejestrację i każda domena wyskakuje mi unavailable. Wiem, że są wolne. Nawet gdy wpiszę hjhdkshjgdjkdfh.co.uk lub .com, to i tak dostaję wiadomość, że są niedostępne... Ehhhh....

Share this post


Link to post
Share on other sites

whois nie działa mi od wczoraj, może ktoś sprawdzić czy u niego działa? :) przeładowuje stronę po wpisaniu captcha i tak w kółko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy u innych uzytkownikow rowniez wystepuja problemy z dzialaniem menu na urzadzeniach mobilnych? Nie telefonie od wczoraj nie dziala menu zarowno w wersji mobilnej jak i w wersji  "na komputer". Przegladarka chrome. @Dropped.pl co popsuliscie? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, smogwawelski napisał:

Czy u innych uzytkownikow rowniez wystepuja problemy z dzialaniem menu na urzadzeniach mobilnych? Nie telefonie od wczoraj nie dziala menu zarowno w wersji mobilnej jak i w wersji  "na komputer". Przegladarka chrome. @Dropped.pl co popsuliscie? :P

 

Hej!

 

Podeslij wiecej info nt telefonu/przegladarki na PW :) Wczoraj nie bylo nic wprowadzane na produkcje pod tym katem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, mishel napisał:

Nie działa dziś rejestracja domen - coś wiadomo w sprawie?

 

Coś faktycznie spieprzone bo wolną domenę wyświetlało tylko do przechwycenia. W między czasie ktoś ją regnął i po temacie :( 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×