Skocz do zawartości
Silkroad

AfterMarket / Dropped - padł ?

Promowane odpowiedzi

2 minutes ago, Jarek17 said:

racja, mój błąd, jeszcze się nie przebudziłem jak widać...

Ja myślę, że problem tak niewyobrażalny w kontekście zaufania do operatora, że ciężko uwierzyć że domeny nie zostały sprzedane/ukryte filtrami/wstaw jakikolwiek racjonalny powód.

Ja po tylu latach z AM mam od 13-go w głowie jedno wielkie WTF?! I tak jak domen tu raczej nie trzymam, tylko kupuję ... to dla tych .sk od kilku lat było dobre miejsce ze względu na cenę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i kicha, Aftermarket nadal milczy via Ticket, FB Messenger czy tu na forum.

Zero wiadomości o postępach w rozwiązywaniu problemu, zero informacji o przyczynach problemu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Drobny update, po wystawieniu kolejnego ticketa, domeny pojawiły się w moim panelu.

Nadal nie są znane przyczyny zaistnienia sytuacji. Dział techniczny podobno nadal analizuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dnia 15.11.2017 o 11:06, arekp napisał:

Nope. Domeny własne, nie na sprzedaż :) We whois nadal jestem widoczny.

Jeśli komuś to pomoże w weryfikacji swojego stanu posiadania, mówimy o domenach .sk.

Operację widać w historii konta -> https://www.aftermarket.pl/dm_expired.php?type=1

Jesteś pewien, że to były twoje domeny? Z ciekawości zajrzałem pod ten link i widzę tam setki wytransferowanych domen, które nie były moje. Może miałem je w AM 10 lat temu, ale od tamtej pory już parę razy wygasały i/lub zmieniały właściciela. Np. transfer domeny d........pl z 2017-10-21 21:01:01 - faktycznie, widzę, że ktoś ją wtedy przeniósł do premium.pl (nie ja i nie z mojego konta AM), ale ja ją miałem ostatnio w 2010, kiedy to sprzedałem na aukcji w premium.pl i od tamtej pory miała już pięciu różnych właścicieli, a nawet w 2015 wygasła i została ponownie przechwycona... Więc może tych domen .sk też już nie miałeś, może ich nie odnowiłeś np. rok temu, potem ktoś inny zarejestrował, a teraz wytransferował?

Edytowane przez pb

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
On 11/22/2017 at 12:20 PM, pb said:

Więc może tych domen .sk też już nie miałeś, może ich nie odnowiłeś np. rok temu, potem ktoś inny zarejestrował, a teraz wytransferował?

Oczywiście, nie były moje. Do tego jestem podłą osobą, wstałem któregoś dnia rano i postanowiłem publicznie opisać wymyśloną historię, oczerniając serwis bezpodstawnie.

Ludzie, ile Wy macie lat?

A tak na poważnie, ja w swojej historii konta widzę tylko akcje związane z moimi domenami. Skoro Ty widzisz operację z 2017 roku na domenie której nie masz od 7 lat, to tylko potwierdza jak wielki burdel AM ma w systemie i jak bardzo tego nie ogarnia.

PS z AM nadal cisza, mieli niby wyjaśniać, ale do dziś nie wrócili z niczym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
9 godzin temu, arekp napisał:

Oczywiście, nie były moje. Do tego jestem podłą osobą, wstałem któregoś dnia rano i postanowiłem publicznie opisać wymyśloną historię, oczerniając serwis bezpodstawnie.

Nic nie imputuję, pomyślałem po prostu, że to może być wyjaśnienie, dlaczego nagle widzisz domeny w wytransferowanych skoro nie zlecałeś transferu, bo innego sensownego wytłumaczenia szczerze mówiąc nie widzę. Pisząc post nie zwróciłem uwagi, że domeny wróciły na twoje konto (nie zauważyłem, że jest jeszcze jedna strona postów), w przeciwnym razie nie sugerowałbym takiej możliwości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozumiem. Tak czy siak, z racji braku innych "poszkodowanych" nadal próbuję dowiedzieć się od AM co zaszło, że wytransferowano domeny z mojego konta (dane we WHOIS były nadal na mnie), a ja tego nie musiałem w żaden sposób zatwierdzić, ani nie dostałem żadnego powiadomienia o tym fakcie - co więcej, w historii logowania na konto były tylko moje IP i w czasie kiedy faktycznie logowałem się na konto (robię to rzadko).

Nadal uważam, że ta sytuacja jest większym problemem dla pozostałych niż dla mnie. W AM kupuję i wytransferowuję, także łatwo mi zauważyć takie anomalia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta