Jump to content
Sign in to follow this  
jaro01

Namedrive

Recommended Posts

Witam

Może ktoś mi pomoże i wie dlaczego nie mogę dostać potwierdzenia konta na adres poczty w wp.

Czekam od rana i nic

Dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

wp jest znane z idiotycznego filtra antyspamowego, który wycina wiele nie-spamowych wiadomości. Może to o to chodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też tak miałem i bym się nie doczekał chyba gdybym sam do nich nie napisał. Tobie radzę to samo- napisz do nich, bo inaczej się nie doczekasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wp jest znane z idiotycznego filtra antyspamowego, który wycina wiele nie-spamowych wiadomości. Może to o to chodzi.

Dokładnie tak. Rozmawiałem z supportem. Niestety wiadomości z Namedrive na pocztę WP nie dochodzą.

Musiałem zmienić maila na onet, po zmianie już wszystko jest ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy jesli mam domene na parkingu moge ja jednoczesnie wystawic do sprzedazy ??? czy musze ja zdjac aby to uczynic?

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy jesli mam domene na parkingu moge ja jednoczesnie wystawic do sprzedazy ??? czy musze ja zdjac aby to uczynic?

mozesz wystawic jednoczesnie na sprzedaz

W przypadku ND znajdziesz taka mozliwosc w zakladce Ustawienia ---> ustawienia sprzedazy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie tak. Rozmawiałem z supportem. Niestety wiadomości z Namedrive na pocztę WP nie dochodzą.

Musiałem zmienić maila na onet, po zmianie już wszystko jest ok ;)

 

Dochodzą, tylko z początku mogą lądować w spamie(sprawdź tam czy nie masz potwierdzenia rejestracji), ale tam jest funkcja "zgłoś nie spam" - wystarczy zaznaczyć wiadomość, zę to nie spam i wtedy już raczej z danego adresu email nie wpada do spamu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dochodzą, tylko z początku mogą lądować w spamie(sprawdź tam czy nie masz potwierdzenia rejestracji), ale tam jest funkcja "zgłoś nie spam" - wystarczy zaznaczyć wiadomość, zę to nie spam i wtedy już raczej z danego adresu email nie wpada do spamu

lepiej zmienic na gmaila, dochodzi w kilka sekund. Mi akurat wogole nie doszła wiadomość

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale chodzi mi o sprzedaz poza ND np allegro

 

Możesz. ND nie pośredniczy w transakcji, jest o tyle fajny że możesz zamieścić na stronie parkingu link przez który mozna sie z toba skontaktowac i ND nie ma nic do tego, czyli np. nie pobiera prowizji. Jak będziesz jednak wystawiał aukcje to nie linkuj do domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dochodzą, tylko z początku mogą lądować w spamie(sprawdź tam czy nie masz potwierdzenia rejestracji), ale tam jest funkcja "zgłoś nie spam" - wystarczy zaznaczyć wiadomość, zę to nie spam i wtedy już raczej z danego adresu email nie wpada do spamu

R U sure about that?

Bo jak coś to zmieniam z powrotem na maila z WP.

Share this post


Link to post
Share on other sites
lepiej zmienic na gmaila, dochodzi w kilka sekund. Mi akurat wogole nie doszła wiadomość

 

 

Potwierdzam <_<.

Miałem problem z pocztą w "Interii".

Support ND, zasugerował mi, że gmail jest o.k., i faktycznie ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×