Jump to content
Billy

Zgłosiłem Dropped.pl na Policję

Recommended Posts

Dokładnie. Jeśli autor tematu ma więcej niż 18 lat to tylko ubolewać nad odpowiedzialnością i ponoszeniem konsekwencji za swoje słowa przez te osobę.

 

Każdy by zrozumiał chwile ponioslosci, frustracji ze względu na brak wypłat , ale argumentacja i poziom tłumaczenia autora jest po prostu dziecinny.

 

piszesz jak by wszyscy na tym forum byli świętymi i pisali prawdę od A do Z. pewnie czytałeś ten temat już po edycji więc czemu doszukujesz się tego co było przed edycją. Temat wątku powinien być zmieniony na czas przyszły a nie przeszły. Ale to nie ja go zmieniałem.

Edited by Billy

Share this post


Link to post
Share on other sites
I w takim przypadku kupujący ma prawo do roszczen wobec Dropped, a Dropped wobec sprzedającego.

 

Tak, gdyby nie drobny szczegół - to kompletna bzdura. Ale ciągnąc tą abstrackję - w takim przypadku dropped nie musiało by nic nikomu dalej sprzedawać. Gdyby np spodobała im się domena i cena - no to zostawiamy ją sobie a kupującemu zwracamy pieniądze :P

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites

To kto się dokłada do paczki żywnościowej dla naszego głodującego kolegi? To proszę o deklaracje jakiegoś wolno psującego się jadła żeby Mu na dłużej starczyło bo jeden Bóg wie kiedy mu Dropped odda kase. Billy, co lubisz ? bo chcemy trafić w Twój gust żeby się nie zmarnowało.

Ode mnie dodatkowo dostaniesz dwa lizaki i paczkę dobrych cukierków plus jakąś maskotkę na pocieszenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kto się dokłada do paczki żywnościowej dla naszego głodującego kolegi? To proszę o deklaracje jakiegoś wolno psującego się jadła żeby Mu na dłużej starczyło bo jeden Bóg wie kiedy mu Dropped odda kase. Billy, co lubisz ? bo chcemy trafić w Twój gust żeby się nie zmarnowało.

Ode mnie dodatkowo dostaniesz dwa lizaki i paczkę dobrych cukierków plus jakąś maskotkę na pocieszenie.

 

widzę po twoich postach że nie zależy ci na terminowych wypłatach, więc napisz od razu do dropped że nie potrzebujesz tych pieniędzy.

Edited by Billy

Share this post


Link to post
Share on other sites
piszesz jak by wszyscy na tym forum byli świętymi i pisali prawdę od A do Z. pewnie czytałeś ten temat już po edycji więc czemu doszukujesz się tego co było przed edycją. Temat wątku powinien być zmieniony na czas przyszły a nie przeszły. Ale to nie ja go zmieniałem.

 

Czytałem temat przed edycja, ale ze względu na całkowicie inne znaczenie tematu w tamtej chwili nie brałem udziału w dyskusji. Poza tym, dlaczego wciąż próbujesz negować sytuacje panująca w Dropped skoro po edycji [doszedłeś do innego wniosku] i napisałeś "jak w temacie, wypłaty są jak najbardziej terminowe i w ogóle wszystko działa zawsze", czy w takim razie nie powinieneś przeprosić Dropped i podziękować za owocna współprace?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytałem temat przed edycja, ale ze względu na całkowicie inne znaczenie tematu w tamtej chwili nie brałem udziału w dyskusji. Poza tym, dlaczego wciąż próbujesz negować sytuacje panująca w Dropped skoro po edycji [doszedłeś do innego wniosku] i napisałeś "jak w temacie, wypłaty są jak najbardziej terminowe i w ogóle wszystko działa zawsze", czy w takim razie nie powinieneś przeprosić Dropped i podziękować za owocna współprace?

 

istnieje coś takiego jak aluzja

Share this post


Link to post
Share on other sites
istnieje coś takiego jak aluzja

Aluzja to aluzja a kłamstwo to kłamstwo. I podeślij mi na PW adres gdzie paczke wysłać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aluzja to aluzja a kłamstwo to kłamstwo. I podeślij mi na PW adres gdzie paczke wysłać.

 

ojejku oszukałem ciebie, straszne. Wyślij paczke do dropped na cypr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ojejku oszukałem ciebie, straszne. Wyślij paczke do dropped na cypr.

Dobre :P

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
ojejku oszukałem ciebie, straszne. Wyślij paczke do dropped na cypr.

Znaczy głodny nie jesteś tylko zakłamany. Szkoda.

A jeszcze większa szkoda, że Twój kłamliwy post przyniósł więcej szkód niż pożytku. Mam nadzieje że zdajesz sobie z tego sprawę chociaż w Twoim przypadku mogę się mylić.

 

edit.

nie tylko mnie, wszystkich

Edited by Marusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

To że, @Billy napisał kłamliwego posta wcale nie musi oznaczać, że w AM już jest dobrze.

(za takie coś... to teraz "Policja u Billy'ego" powinna być :P )

 

Lincz na autorze to jedno.. a wypłacanie pieniędzy to drugie.

Tu chodzi o kasę.. (prawie) wszystko dla niej robimy... i jak jest coś nie tak ... to tracimy głowę i zamiast rozsądku... poddajemy się emocjom. A z tego raczej nic dobrego nie wynika.

 

I to nie jest "fantasy"... bo, nigdy tak naprawdę nie ufamy/nie wierzymy żadnej "firmie"" która, przechowuje

(obraca) nasze pieniądze (firma.. to tylko słowo.. pod którym kryją się ludzie.. i których raczej nigdy w życiu na oczy nie zobaczymy)

I jak są problemy z pieniędzmi... to trzeba o nie walczyć wszystkimi dostępnymi środkami/metodami (niestety).

 

 

Billy za karę idzie do kąta! :P

 

(ale tu się "fantasy" porobiło... zamiennik już mamy "Billy kłamał".. AM znowu bohaterem)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znaczy głodny nie jesteś tylko zakłamany. Szkoda.

A jeszcze większa szkoda, że Twój kłamliwy post przyniósł więcej szkód niż pożytku. Mam nadzieje że zdajesz sobie z tego sprawę chociaż w Twoim przypadku mogę się mylić.

 

po pierwsze to go edytowałem i tytuł po mojej edycji wyglądał tak "dropped.pl to super firma"

 

a po drugie im więcej ludzi będzie dążyć do wyjaśnienia tej sytuacji tym lepiej. A dzięki temu wątku dużo osób bierze udział w dyskusji na temat niewypłacalności dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kto się dokłada do paczki żywnościowej dla naszego głodującego kolegi? To proszę o deklaracje jakiegoś wolno psującego się jadła żeby Mu na dłużej starczyło bo jeden Bóg wie kiedy mu Dropped odda kase. Billy, co lubisz ? bo chcemy trafić w Twój gust żeby się nie zmarnowało.

Ode mnie dodatkowo dostaniesz dwa lizaki i paczkę dobrych cukierków plus jakąś maskotkę na pocieszenie.

Ty tak z własnej inicjatywy? czy masz z tego jakieś profity?

(niezłe zamieszanie robisz)

 

 

 

Przepraszam za OT

Share this post


Link to post
Share on other sites
po pierwsze to go edytowałem i tytuł po mojej edycji wyglądał tak "dropped.pl to super firma"

 

a po drugie im więcej ludzi będzie dążyć do wyjaśnienia tej sytuacji tym lepiej. A dzięki temu wątku dużo osób bierze udział w dyskusji na temat niewypłacalności dropped.

Kuźwa, Ty dalej czegoś nie rozumiesz.

Jak chcesz cokolwiek zrobić to rób, a nie pisz że zrobiłeś jak nie zrobiłeś. Będac klientką/em, po przeczytaniu tego co napisałes w pierwszym poscie, a co jak zauważyłeś Google zindeksowało, nie kupiłabym w Dropped żadnej domeny. Chcesz działać to myśl, zamiast pomóc zaszkodziłeś gdyż odpływ klientów wcale sytuacji Dropped nie poprawi, ani innych, ani Twojej, ani mojej.

 

 

Ty tak z własnej inicjatywy? czy masz z tego jakieś profity?

(niezłe zamieszanie robisz)

 

 

 

Przepraszam za OT

 

Chcę tylko wesprzeć głodnego kolegę bo coś nadmieniał o głodzie. Miłosierna jestem, i tyle :P

Edited by Marusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, zwłaszcza w systemach argentyńskich na odpływie klientów firmy ponoszą niepowetowaną szkodę :P idę o zakład iż prowizja z tytułu transakcji na dropped to drobny ułamek procenta ich przychodów, za to wpłaty kupujących od nas na giełdzie i wykorzystywanie naszych pieniędzy do innych celów jest dla tej firmy jak kroplówka utrzymująca przy życiu. Bo gdyby AM tych środków nie potrzebowało na inne cele to chyba wypłacało by je w terminie...

 

Ale z w miare rzeczowej rozmowy czy jest sens zgłaszania tego na policje jak ktoś sie nie może doprosić wypłaty, udało Ci się Marusa zrobić przepychankę rodem z piaskownicy. O ile emocje Billego można zrozumieć, w końcu chodzi o jego pieniądze - to jak zauważył epson Twoje motywy są cokolwiek hmm 'tajemnicze' :P

Taka mała dygresja

 

edycja - tylko literówki

Edited by vardess

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kuźwa, Ty dalej czegoś nie rozumiesz.

Jak chcesz cokolwiek zrobić to rób, a nie pisz że zrobiłeś jak nie zrobiłeś. Będac klientką/em, po przeczytaniu tego co napisałes w pierwszym poscie, a co jak zauważyłeś Google zindeksowało, nie kupiłbym w Dropped żadnej domeny. Chcesz działać to myśl, zamiast pomóc zaszkodziłeś gdyż odpływ klientów wcale sytuacji Dropped nie poprawi, ani innych, ani Twojej, ani mojej.

 

niereagowanie na brak wypłat tym bardziej niczego nie naprawi.

 

jak ci zależy napisz do administratora żeby zmienił tytuł na taki na jaki ja zmieniłem. Albo najlepiej usunąć cały temat proponuje. osobiście jestem za.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja właściwie w sprawie tematu nie wdając się w głupie i niepotrzebne dyskusje użytkowników :

 

Co na to policja? jak wyglądają postępy w tej sprawie ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja właściwie w sprawie tematu nie wdając się w głupie i niepotrzebne dyskusje użytkowników :

 

Co na to policja? jak wyglądają postępy w tej sprawie ?

 

1. nie zgłosiłem sprawy na policje, tak mi się wymcknęło :P dlatego szybko edytowałem post

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak, zwłaszcza w systemach argentyńskich na odpływie klientów firmy ponoszą niepowetowaną szkodę :P idę o zakład iż prowizja z tytułu transakcji na dropped to drobny ułamek procenta ich przychodów, za to wpłaty kupujących od nas na giełdzie i wykorzystywanie naszych pieniędzy do innych celów jest dla tej firmy jak kroplówka utzymująca przy życiu. Bo gdyby AM tych środków nie potrzebowało na inne cele to chyba wypłacało by je w terminie...

 

Ale z w miare rzeczowej rzomowy czy jest sens zgłaszania tego na policje jak ktoś sie nie może doprosić wypłaty, udało Ci się Marusa zrobić przepychankę rodem z piaskownicy. O ile emocje Billego można zrozumieć, w końcu chodzi o jego pieniądze - to jak zauważył epson Twoje motywy są cokolwiek hmm 'tajemnicze' :P

Taka mała dygresja

Poczytaj moje posty na temat Dropped a potem pisz cokolwiek na ten temat. Tyle, kończe swój udział w tym poscie bo nie do wszystkich trafia mój przekaz jak widać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
dzięki polmajk - i tyle zamieszania o nic.

 

Jednak wielka kpina :P i ośmieszenie autora tematu :P

 

dziękuje za ośmieszenie przez ciebie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poczytaj moje posty na temat Dropped a potem pisz cokolwiek na ten temat. Tyle, kończe swój udział w tym poscie bo nie do wszystkich trafia mój przekaz jak widać :P

 

Ano masz rację, nie trafia do mnie przekaz płynący z wysyłania paczek i pyskówki jak w przedszkolu. Ale doceniam twój chyba największy wkład w tą dyskusje - postanowienie o jej niekontynuowaniu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ano masz rację, nie trafia do mnie przekaz płynący z wysyłania paczek i pyskówki jak w przedszkolu. Ale doceniam twój chyba największy wkład w tą dyskusje - postanowienie o jej niekontynuowaniu :P

 

Vardess nie przejmuj się to kobieta. W ogóle od kiedy kobiety sprzedają domeny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vardess nie przejmuj się to kobieta. W ogóle od kiedy kobiety sprzedają domeny :P

 

Zdecydowanie do tych operacji potrzebny jest Twój zaawansowany samczy umysł :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vardess nie przejmuj się to kobieta. W ogóle od kiedy kobiety sprzedają domeny :P

 

Strasznie niski poziom reprezentujesz...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×