Jump to content
Billy

Zgłosiłem Dropped.pl na Policję

Recommended Posts

ok, przepraszam może tu same panie są. z całym szacunkiem do kobiet. lecz Pani Marusa wydaje się bardzo drażniąca i kłótliwa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vardess nie przejmuj się to kobieta. W ogóle od kiedy kobiety sprzedają domeny :P

 

Nie zdobędziesz poklasku w ten sposób :P jak już pisałem, założenie mocno naciąganego tematu pod wpływem emocji mogę zrozumieć, ale tego co teraz piszesz to chyba nawet rozumieć nie chcę

 

OT szogun sprawdź pw, byłbym wdzięczny za odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak nawiasem mówiąc - niczego nie sugeruje, ale wygląda to na sprawna przeprowadzona akcje marketingowa przez Dropped od dawien dawna :P

 

Pozyskanie czarnego PR w tych okolicznościach i w ten sposób to dobra promocja. Prowokacja Billy'ego po 3 latach nieobecności na forum i zadziorna dyskusja stawia znaki zapytania... :P

 

@vardess

 

Odpisałem na PW i na maila.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zdobędziesz poklasku w ten sposób :P jak już pisałem, założenie mocno naciąganego tematu pod wpływem emocji mogę zrozumieć, ale tego co teraz piszesz to chyba nawet rozumieć nie chcę

 

OT szogun sprawdź pw, byłbym wdzięczny za odpowiedź

 

niestety ale mam złe doświadczenie z kobietami na tym forum. są bardzo dokuczliwe, chociażby taka jedna, nie pamiętam jej imienia... coś związane z proszkiem do prania

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak nawiasem mówiąc - niczego nie sugeruje, ale wygląda to na sprawna przeprowadzona akcje marketingowa przez Dropped od dawien dawna :P

 

tak, jestem pracownikiem dropped.pl :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok, przepraszam może tu same panie są. z całym szacunkiem do kobiet. lecz Pani Marusa wydaje się bardzo drażniąca i kłótliwa.

Nie Pani a Panna to raz, dwa, ma to czego Tobie zabrakło przy zakładaniu tego wątku, ale nie pytaj co, bo mógłbyś poczuć się obrażony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

proponuje zamknąć ten temat, a najlepiej usunąć. Ja już się z Państwem żegnam, nie mam czasu na na dalsze dyskusje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
proponuje zamknąć ten temat, a najlepiej usunąć. Ja już się z Państwem żegnam, nie mam czasu na na dalsze dyskusje.

Stary, nie pękaj.. za oczernianie i kłamstwa 3 lata tylko grożą (żart oczywiście.. chyba))

Przed następnym założeniem tematu dobrze się zastanów.. przed ewentualnymi konsekwencjami jakie mogą Cię spotkać.

I daruj sobie uwagi na temat kobiet...

 

Jestem również ZA zamknięciem tego tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stary, nie pękaj.. za oczernianie i kłamstwa 3 lata tylko grożą (żart oczywiście.. chyba))

 

czyli każdy powinien siedzieć w więzieniu, ok temat do zamknięcia

 

p.s. nie rób z tego państwa korei północnej

Edited by Billy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vardess nie przejmuj się to kobieta. W ogóle od kiedy kobiety sprzedają domeny :P

Takie lekko przykre jest takie podejście. Jeśli się z tego nie wyleczysz to masz duże szanse zostać starym kawalerem a nie ma co ukrywać, że to ciężkie życie. Przeważnie dużo krótsze, ze zwiększoną szansą na wystąpienie problemów alkoholowych itd...

Ten trop może też być pomocny w ustaleniu Twojego wieku. Tego typu "zachowania" powszechnie zachodzą między 6 a 10 rokiem życia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pójdę dalej, nie zamykać a usunąć. Wiedza kto jest fantasta nie jest nam potrzebna a sytuacja dropped jest od dawna znana.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pójdę dalej, nie zamykać a usunąć. Wiedza kto jest fantasta nie jest nam potrzebna a sytuacja dropped jest od dawna znana.

 

racja, jestem za usunięciem, kto jest za proszę pisać

Share this post


Link to post
Share on other sites
czyli każdy powinien siedzieć w więzieniu, ok temat do zamknięcia

Tak... razem z ekipą dropped :P

(@Marusa by Wam prowiant donosiła)

 

Przepraszam za OTa

To był już mój ostatni w tym wątku.

 

edit:

Jakie usunięcie tematu?

Zamknąć i tyle (na 3 lata :P )

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat odnośnie sytuacji finansowej Dropped.pl znajduje się tutaj:

http://www.di.pl/index.php?showtopic=83836

 

Jeżeli w nim także pojawią się wątki dotyczące przedszkola, kłamstwa, informacje o głodujących dzieciach czy amputacji, autoarzy takich wypowiedzi neizwiązanych z tematem otrzymają 3 dni odpoczynku od forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×