Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Nie wiem czy to tylko u mnie, czy ogólny problem, ale nigdy nie ładują mi się do końca strony forum. Pozornie wszystko jest, ale ciągle mam "Waiting for di.pl" i kółeczko się kręci. Przedwczoraj tego nie było, od wczoraj cały czas jest ten problem.

 

U mnie pod Chrome wszystko OK :-)

 

Edit: No może poza tym, że czasem po napisaniu posta muszę odświeżyć stronę aby go dopiero zobaczyć.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka razy miałem tak, że po zalogowaniu wyskakiwała informacja "nie masz uprawnień...... "dalej nie pamiętam :) ale byłem zalogowany.

 

Potem po wybraniu "wyświetl nową zawartość" oraz "nowe posty od ostatniej wizyty" miałem info: brak nowych postów .

 

Dziś muliło przy logowaniu, komunikatu o braku uprawnień nie było ale nowych postów od ostatniej wizyty też nie.

Dlatego wybrałem z ostatnich 24h i jakoś ogarniam.

 

 

Edit:

 

Zalogowałem się ale i tak miałem taki komunikat

 

Nie masz uprawnień do tego!

 

[#10193]

Wystąpił błąd podczas próby logowania. Spróbuj ponownie.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy Wam też szwankuje dziś di.pl? Aktualnie leży czat, na który nie da się wejść. Dokładniej to wejść się może da, ale cały czas wisi komunikat "Ładowanie czatu..."

 

Natomiast podczas próby wyszukiwania na forum wyskakuje komunikat:

 

Request Entity Too Large

 

The requested resource

/index.php

does not allow request data with POST requests, or the amount of data provided in the request exceeds the capacity limit.

 

:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie szwankuje oznaczanie tematów jako przeczytane. Praktycznie w 50% jak przeczytam nowe posty w danym temacie nie zostanie on oznaczony jako przeczytany...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak się teraz dodaje dany dział do ignorowanych? Ew. dany wątek? Nie mogę znaleźć. :-/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopisałem do TODO, jednak następny update pewnie za 4 lata :D

Możesz zignorować najwyżej użytkownika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

możemy zrobić zbiórkę po złotówce, na pewno znajdzie się dwudziestu paru chętnych ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ok 2 dni forum muli. Raz strony wczytuja sie szybko, po czym wczytuja sie baaaardzo dlugo, a jeszcze innym razem wcale i komunikat: Połączenie zostało zresetowane po stronie serwera. Dzieje sie tak obojetnie od pory doby. Z poczatku myslalem, ze to mi net swiruje, ale wszystkie inne strony dzialaja plynnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od ok 2 dni forum muli. Raz strony wczytuja sie szybko, po czym wczytuja sie baaaardzo dlugo, a jeszcze innym razem wcale i komunikat: Połączenie zostało zresetowane po stronie serwera. Dzieje sie tak obojetnie od pory doby. Z poczatku myslalem, ze to mi net swiruje, ale wszystkie inne strony dzialaja plynnie.

 

Potwierdzam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oby tylko forum nie zostalo zhackowane :unsure: Mam nadzieje, ze to tylko blad w kodzie, albo aktualizacja modulow php spowodowala tego typu problemy. Cos za dlugo to trwa,spamu coraz wiecej na forum, a samo przegladanie to mordega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodaliśmy możliwość ignorowania tematów.

W danym temacie wystarczy kliknąć "ignoruj ten temat". Lista ignorowanych tematów znajduje się w ustawieniach konta -> Ignorowane Tematy

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zainstalowaliśmy Tapatalk, może ktoś sprawdzić czy działa dobrze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×