Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Zainstalowaliśmy Tapatalk, może ktoś sprawdzić czy działa dobrze?

 

Niestety nie widze w spisie tapatalk forum di.pl :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ni ma - ani pod di.pl - ani pod domeny ani nic analogicznego .... :(

 

Jak wchodzisz na forum z poziomu przeglądarki, to tak wyskakuje popup ze jest mozliwosc dzialania Tapatalk'iem lecz to kieruje tylko do AppStore/Google Play.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu dostając e-mail o nowej odpowiedzi treść forumowej odpowiedzi w e-mailu ma chyba błędne kodowanie. Z poziomu przeglądarki nie mogę sobie z tym poradzić.

 

ZO1S7.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

"<br />

<b>Notice</b>: Missing data in /homez.478/country/www/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php 41 in <b>/homez.478/country/www/admin/applications/core/modules_public/ajax/editor.php</b> on line <b>41</b><br />"

Błąd wyskakuje przy zmianie trybu edycji.

 

Przykładowo

ą ;

to w ISO ą - mail wysyłany jest w UTF-8, rozwiązaniem jest chyba przeinstalowanie tłumaczenia forum na pełne UTF.

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dłuższego czasu (jeśli nie od początku nowej wersji forum) źle działa zliczanie 90 dni, gdy chce się wystawić domenę polską w dziale "Handel i Ogłoszenia". Jakoś to mi bardzo nie przeszkadzało, gdy chciałem wystawić informację o sprzedaży domeny a poprzedni temat była założony np. 93 dni wcześniej (a automat mimo wszystko mnie nie przepuszczał, otrzymywałem informację "Błąd, domena wystawiona mniej niż 90 dni temu), ale wczoraj chciałem dać info o sprzedaży domeny NajlepszaTelewizja.pl i pomimo, że ostatni post o chęci sprzedaży tej domeny jest z 16 sierpnia 2012 (czyli grubo powyżej 90 dni wstecz), to i tak automat mnie nie przepuszcza (!)

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dłuższego czasu (jeśli nie od początku nowej wersji forum) źle działa zliczanie 90 dni, gdy chce się wystawić domenę polską w dziale "Handel i Ogłoszenia". Jakoś to mi bardzo nie przeszkadzało, gdy chciałem wystawić informację o sprzedaży domeny a poprzedni temat była założony np. 93 dni wcześniej (a automat mimo wszystko mnie nie przepuszczał, otrzymywałem informację "Błąd, domena wystawiona mniej niż 90 dni temu), ale wczoraj chciałem dać info o sprzedaży domeny NajlepszaTelewizja.pl i pomimo, że ostatni post o chęci sprzedaży tej domeny jest z 16 sierpnia 2012 (czyli grubo powyżej 90 dni wstecz), to i tak automat mnie nie przepuszcza (!)

 

Sebastian

alpine5

 

W takiej sytuacji dodawałem przed nazwą domeny "www." i na ogół dawało radę :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj wystawiłeś Davanti.pl i nie minęło 24h, może dlatego skrypt Cię nie puszcza - jeden temat na 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj wystawiłeś Davanti.pl i nie minęło 24h, może dlatego skrypt Cię nie puszcza - jeden temat na 24h.

Nie, to było kilka minut przed, zanim wystawiłem Davanti.pl (po nieudanej próbie z NajlepszaTelewizja.pl chciałem jeszcze wystawić jedną domenę, która ostatni raz była wystawiana ponad 90 dni temu,nie pamiętam teraz o jaką dokładnie chodziło i też mi jej "nie przepuściło", dopiero Davanti.pl poszło bez problemu).

 

Sebastian

alpine5

Edited by alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal występuje problem z dodawaniem do działu Handel i Ogłoszenia domen, które wcześniej były dawane do wyceny.

 

Wystąpiły błędy podczas dodawania domen: domena dodana mniej niż 90 dni temu.

Edited by bartxx86
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadal występuje problem z dodawaniem do działu Handel i Ogłoszenia domen, które wcześniej były dawane do wyceny.

 

[/background][/size][/font][/color]

Potwierdzam, przykład choćby mojej domeny MotoDiscount.pl (nigdy nie była jeszcze w dziale "sprzedam", a miałem problem, żeby dodać ją przedwczoraj do tematu na sprzedaż).

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mario czy ty musisz odkopywać temat sprzed 5 lat tylko po to aby poinformować nas o tym, że nie znasz regulaminu forum? :)

Domenę można wystawić na sprzedaż raz na 90 dni. Ta domena została już wystawiona w dziale domeny polskie i zmiana kategorii nie pomoże w niczym. Musisz poczekać 90 dni.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×