Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Dziś ktoś pyta o wycenę jako "-ukryty-na-24h-", a pod awatarem "Rejestracja: 03-czerwiec 12". Przy takiej informacji ukrywanie się w wycenie traci chyba sens... Może da się to skorygować.

Jest jeszcze jedna kwestia, kiedy mimo "doboukrycia" nicku zdradzone jest, kto dodał domenę do wyceny - edytowanie. Jeśli nastąpi, to zawsze po nim jest podpis w formie "Użytkownik nazwaużytkownika edytował ten post dziś, 00:00", nawet jeśli to nastąpi zanim doba upłynie.

Na stronie głównej widać również nieukrytego "Ukrytego" jeśli ten jest ostatnim piszącym w Dziale;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w dziale sprzedaży nie można w formularzu umieszczać domen IDN? ;) Wygląda na to, że tak - bo już któryś raz widzę, że w temacie jest domena non-IDN, wchodzę a tam IDN na sprzedaż w ofercie.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że temat był już poruszany, ale nie wiem jaki jest status tej kwestii. Chodzi o domen IDN w dziale na sprzedaż. Czy będzie możliwość ich umieszczania, a jeśli tak to kiedy? Obecnie trzeba wpisywać domenę nonIDN i w opisie informować, że na sprzedaż jest IDN.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że temat był już poruszany, ale nie wiem jaki jest status tej kwestii. Chodzi o domen IDN w dziale na sprzedaż. Czy będzie możliwość ich umieszczania, a jeśli tak to kiedy? Obecnie trzeba wpisywać domenę nonIDN i w opisie informować, że na sprzedaż jest IDN.

 

DD

 

No właśnie o Twoje aukcje mi chodziło np. ten temat: http://di.pl/topic/8...esolopl/unread/

 

I założyłem od razu, że coś nie tak na forum. :) Na szczęście w Twoich newsletterach są dobre wersje domen, w opisie aukcji zawsze też. ;) Warto by było jednak to poprawić na forum, bo dużo osób przegląda tematy tylko po tytułach.

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem IDN jest znany i został zgłoszony wykonawcy modyfikacji już ponad 2 tygodnie temu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie powinniście stworzyć autorski skin. Przy obecnym bardziej skupiam się na tych wszystkich bajerach niżeli na tekście.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten jest mocno dostosowany do di.pl.

 

Ledwo uwolniliśmy edycję postów a już są manipulacje przy tytułach i treści, by uniknąć automatycznej kwarantanny, a które od kilku minut muszę poprawiać ;/

Jeżeli będzie tak dalej będziemy musieli w dziale handel i wycena zablokować możliwość edycji.

 

http://di.pl/topic/84994-zapraszamy-na-nowe-forum/page__pid__507083__st__240#entry507083

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy ktoś dodawał już ankiete w dziale wycen? pole "opis domeny" zasłania zarządzanie ankietami a tam jest chyba ten "ptaszek" zeby dodać ankiete..(?)

Edited by gibu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się dział wycen rozjechał.

Autor, odpowiedzi czyli to co po prawej wjechało na reklamę po prawej.

Efekt taki jest na chromie, na innych już dobrze.

A dzieje się tak za sprawą użytkownika "zakladuslugkreatywnych@gmail.com", gdzie nazwa jest długa i wyświetlana w jednej linii.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Były właśnie drobne problemy z bazą potrzebny był restart

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy jest gdzieś na nowym forum możliwość ignorowania wypowiedzi niektórych użytkowników? Gdyż niestety piszą ciągle to samo i nie da się tego czytać, dlatego zamiast się wkurzać przydałaby się opcja ze starego forum gdzie można było ignorować wszystkie wypowiedzi danego usera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na okres wakacyjny zawsze spada ale mimo wszystko nieznacznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dałoby się zrobić tak jak w starej wersji forum, żeby kliknięte tematy nie znikały z "nowa zawartość" dopóki się nie kliknie "oznacz wszystkie jako przeczytane"?

W starej wersji kliknięte zamiast znikać, zmieniały po prostu ikonkę przeczytania, ale nadal wisiały na liście obecnie od razu po kliknięciu znikają. Ma to dwojakie konsekwencje:

1. jeśli mam klika stron nowej zawartości, kliknę na pierwszej stronie parę tematów środkowym przyciskiem (otwórz w nowym tabie), to po przejściu na następną stronę tracę kilka tematów, które przeskakują na stronę pierwszą, w miejsce tych które zniknęły

2. jeśli czytam forum na innym kompie albo na komórce, a chcę tylko przejrzeć i nie mam czasu odpowiadać, to potem już nie jestem w stanie ogarnąć tych tematów, na które chciałbym odpisać, bo nie mam ich już w nowej zawartości

:-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A opcja "Ostatnich 24 godzin" po lewej, po wyświetleniu nowej zawartości nie wystarcza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, nie zauważyłem tego wcześniej. Nie jest to wprawdzie tak dobre jak poprzednie rozwiązanie, bo tematy nie znikają po kliknięciu "oznacz wszystkie jako przeczytane", ale może mi wystarczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum di.pl po zmianie jest w ogóle nieintuicyjne.

 

Gdy klikam "wyświetl nową zawartość" to nie pokazuje postów, które przed chwilą czytałem, tak jak w poprzedniej wersji.

 

Chciałbym mieć po prostu przegląd najnowszych postów od najnowszego bez względu na to czy posty i tematy były odwiedzane przeze mnie czy nie, czy ktoś tam dodał cóś nowego, czy nie.

 

Jest co prawda coś takiego:

 

Według daty

Nieczytana zawartość

Nowe posty od ostatniej wizyty

Ostatnich 24 godzin

Ostatniego tygodnia

Ostatnich 2 tygodni

Ostatniego miesiąca

Ostatnich 6 miesięcy

Ostatniego roku

Ale to tez nie funkcjonuje, bo np z "ostatnich 24 godzin" nie pokazuje wątków, które odwiedziłem, aprzecież to nie jest sortowanie, żeby pokazało tylko "nowe posty"

 

NIe wiem, może ja czegoś nie umiem, ale forum w nowej odsłonie nie jest wygodne do poruszania się.

 

Nawet jak dodam

 

Inne

Zawartość, którą obserwuję

To tylko wtedy mi pokazę, jak ktoś nnapize coś nowego. Totalne nie porozumienie! Czy ktoś to zmieni?

 

Poza tym wersja mobilna forum woła o pomstę do pana bobra! Załączam wersję mobilną i.... nie ma przycisku "najnowsza zawartość". Musze zjechać na sam dół, załączyć full wersję forum i dopiero wtedy!

 

Na razie tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mobilnej wersji w prawym rogu jest menu (4 kwadraciki) i tam pod logowaniem jest opcja nowej zawartości.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się dział wycen rozjechał.

Autor, odpowiedzi czyli to co po prawej wjechało na reklamę po prawej.

Efekt taki jest na chromie, na innych już dobrze.

A dzieje się tak za sprawą użytkownika "zakladuslugkreatywnych@gmail.com", gdzie nazwa jest długa i wyświetlana w jednej linii.

Mam to samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Pomimo zaznaczonej opcji "Powiadom mnie, gdy otrzymam nową prywatną wiadomość"

nie otrzymuję od jakiegoś czasu żadnych emaili informacyjnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Forum di.pl po zmianie jest w ogóle nieintuicyjne.

 

Gdy klikam "wyświetl nową zawartość" to nie pokazuje postów, które przed chwilą czytałem, tak jak w poprzedniej wersji.

[...]

 

Na razie tyle.

 

dokładnie, niejednokrotnie wszedłem w temat, później jakoś wyszedłem i chciałem starym sposobem wrócić do poprzedniego z poziomu starego "zobacz nowe posty", ale ciach - i jedna wypowiedź mniej bo nie mam zamiaru przeszukiwać całego forum ani tracić czasu na to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokładnie, niejednokrotnie wszedłem w temat, później jakoś wyszedłem i chciałem starym sposobem wrócić do poprzedniego z poziomu starego "zobacz nowe posty", ale ciach - i jedna wypowiedź mniej bo nie mam zamiaru przeszukiwać całego forum ani tracić czasu na to ;)

Ja sobie zrobiłem w przeglądarce zakładkę bezpośrednio do "Nowe posty od ostatniej wizyty", dzięki temu posty nie znikają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×