Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

I dodatkowo podrzucę:

ps! Coś poszło nie tak!

 

[#CHAT-02]

Nie posiadasz uprawnień pozwalających na korzystanie z czatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglibyscie dodac odnosnik do "Oznacz wszystko jako przeczytane" w "Wyswietl nowa zawartosc".

Schowały na dole po lewej, koło Pomocy, "Oznacz forum jako przeczytane"...

W.

Edited by wlodecky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma (albo nie mogę znaleźć) najczęściej używanej przeze mnie funkcji - możliwości przejścia do pierwszego nieprzeczytanego postu w danym wątku, w dawnym forum to był chyba taki czerwony kwadracik przy danym temacie (na liście "Zobacz nowe posty").

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma (albo nie mogę znaleźć) najczęściej używanej przeze mnie funkcji - możliwości przejścia do pierwszego nieprzeczytanego postu w danym wątku, w dawnym forum to był chyba taki czerwony kwadracik przy danym temacie (na liście "Zobacz nowe posty").

 

Kliknij na datę po prawej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kliknij na datę po prawej :)

 

To nie to, wtedy pokazuje się ostatni post w danym wątku (bez względu na to czy wcześniejsze posty czytałem czy nie), a ja chciałbym widzieć ostatni przeczytany przeze mnie post a najlepiej pierwszy nowy post, którego jeszcze nie przeczytałem :)

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie to, wtedy pokazuje się ostatni post w danym wątku (bez względu na to czy wcześniejsze posty czytałem czy nie), a ja chciałbym widzieć ostatni przeczytany przeze mnie post a najlepiej pierwszy nowy post, którego jeszcze nie przeczytałem :)

 

U mnie po lewej stronie nazwy tematu wyświetlają się takie czarne kropki - po najechaniu na taką jedną pojawia się dymek "Idź do pierwszego nieczytanego posta" ;) Lub ewentualnie jeśli jest to temat, w którym się udzielałeś kropka ustępuje miejsca "dymkom".

 

PS. Przepraszam za wzmożone odwiedziny Waszych profili. Nie zliczę już ile razy zamiast kliknąć datę kliknąłem nazwę użytkownika i przeniosłem się do jego profilu :P

 

PPS. A może tak z okazji nowego image naszego forum jakiś konkursik?? :D Z tego co pamiętam był takowy obiecany w okolicach Bożego Narodzenia.

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie po lewej stronie nazwy tematu wyświetlają się takie czarne kropki - po najechaniu na taką jedną pojawia się dymek "Idź do pierwszego nieczytanego posta" ;) Lub ewentualnie jeśli jest to temat, w którym się udzielałeś kropka ustępuje miejsca "dymkom".

 

Dzięki! Jak widać pod latarnią najciemniej, bo ta kropka jest dokładnie w takim miejscu, w kórym powinna być, nie zauważyłem że to link i do czegoś prowadzi (we wcześniejszej wersji serwisu ta opcja była trochę schowana, po prawej stronie tytułu tematu)

Edited by seller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do allegro się przyzwyczaiłem, do di.pl też będę musiał ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dorzućcie datę rejestracji użytkownika w tym okienku z ilością postów, płcią i lokalizacją. Myślę, że to przydatna informacja ;)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sygnatura może zawierać

  • Do 0 obrazków
  • dowolny rozmiar obrazków
  • • dowolną ilość adresów URL
  • • do 3 linii

Jak nie można dodawać obrazków do sygnatury to powinno to być usunięte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cytaty są zbyt "blade" ciężko je czytać.

 

 

Pogrubiony tekst

Nie pogrubiony tekst

 

 

Dzień Dobry,

 

Miło mi zaprezentować nowe forum, po małej przerwie. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi funkcjami oraz wylania w tym temacie krytyki jak i pochwał. Mam nadzieję, że tego drugiego będzie więcej.

 

Forum było testowanie wraz z nowymi modyfikacjami (dziękujemy DawPi) jednak w innych warunkach, tak więc może coś nie działać. Mamy świadomość kilku błędów, liczymy jednak, że pomożecie znaleźć nam więcej.

 

Prosimy też o wyrozumiałość. Chcieliśmy jak najszybciej uruchomić forum, toteż pewne rzeczy będziemy zmieniali jeszcze teraz na żywym organizmie.

 

 

Proszę zerknijcie też, na poniższe zasady, które zostały zaktualizowane. Chętnie poznamy uwagi i wprowadzimy (być może) zmiany za waszymi sugestiami.

 

 

Pozdrawiam,

apze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Schowały na dole po lewej, koło Pomocy, "Oznacz forum jako przeczytane"...

W.

 

Wiedzialem gdzie szukac i niestety tam tez nie bylo ;)

Tak czy inaczej chodzilo mi o standardowe umiejscowienie tego linku, do ktorego wszyscy sa przyzwyczajeni (prawy gorny rog belki nowych wiedomosci).

 

Wyswietlenia tematow pewnie podlicza co jakis czas, nie w czasie rzeczywistym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak moge ukryć działy których nie chcę czytac? była taka opcja, a tu brak :)

 

Może chodzi Ci o to co jest po wejściu w "Wyświetl nową zawartość" po lewej stronie na samym dole pod nazwą Inne "Filtruj według forów"?

 

Edit:

 

Dobry pomysł z tą opcją przy pisaniu nowego tematu :)

 

Zablokować dostęp wyszukiwarkom?

Tak Nie

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może chodzi Ci o to co jest po wejściu w "Wyświetl nową zawartość" po lewej stronie na samym dole pod nazwą Inne "Filtruj według forów"?

najpierw zaznaczylem jeden dzial jako przeczytany to juz nic nie moglem przeczytać :D

oczywiście jest ta opcja iustawia się to w"Filtruj według forów" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

poprzednie forum mi się bardziej podobało :/

 

czat nie działa - nie mam uprawnień

Edited by gibu

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie się nie podoba.

 

EDIT:

U mnie chat działa

 


  • 14:40
  • heden.pl
    wszedł na czat

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

gdy klikam na wszystkie wiadomosci, to czesc wiadomosci mam zaznaczone na czerwono jako "usuniete", mimo iz ich nie usuwalem...

tez tak mam, zdaje sie ze usunięto duplikaty: wyslane / odp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×