Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Limit użytkowników na czacie został osiągnięty. Nie będziesz w stanie wejść, dopóki nikt z niego nie wyjdzie.

Trochę mały limit ustawiliście. :P

to jest dla elyty ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem Wam, że ja już się nawet przyzwyczaiłem. Bardzo rzadko podobają mi się zmiany w serwisach internetowych, ale tu jest OK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zwykle jak pojawia się coś nowego, to trzeba się przyzwyczaić, ale ogólnie zmiana na plus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie, że skrypt został zaktualizowany, najbardziej cieszy mnie wersja mobilna, jednak mam trzy bolączki:

 

1. kolorystyka bardzo męcząca - na pewno będę spędzał mniej czasu na czytaniu forum przez to :-(

 

2. niewygodne umiejscowienie przycisku "oznacz wszystkie jako przeczytane" - w dodatku przycisk się rozwija i prezentuje jakieś niezrozumiałe dla mnie opcje, co dodatkowo wydłuża czas tej akcji

 

3. zgadzam się z poniższym cytatem, wg mnie nick powinien być - pogrubiony - bezpośrednio nad avatarem, zaś status typu "uzależniony" - bezpośrednio pod

 

 

Dla mnie pewnym poziomem abstrakcji jest umiejscowienie nazwy użytkownika, bo najpierw widzę pogrubioną czcionką, że ktoś jest "użytkownik", później nad awatarem czytam, że "uzależniony" albo "maniak", a dopiero na sam koniec na doklejonej listwie znajduję kto zacz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Życzyłbym sobie jakiejś ciemnej skórki, bo przeglądając np. teraz nad ranem forum bije po oczach bez światła za monitorem, stara wersja miała więcej odcieni niebieskiego a tu walą odcienie jasnej szarości. Jak dla mnie może być czcionka system biała na czarnym tle, wygląd nie ma znaczenia, liczy się funkcjonalność oraz właśnie przyjazność dla oczu osób siedzących po x-naście godzin przed kompem.

 

ps. osobiście to bym nieco przerobił styl, a może i nie tylko, aby nie latać oczami w każdym wątku, wywaliłbym sygnaturki lub - z racji protestów - ograniczył je np. do jednej linijki 10-tką.

 

ps2. lista wątków w dziale zniechęca do przewijania i dłuższego czytania - wątki winny być skondensowane, jak zajrzałem do działu wycena i opinia to już na drugą stronę nie chciało mi się przechodzić po lataniu oczami na pierwszej (zdecydowanie za dużo przestrzeni między wątkami w pionie, a i między info/autorem w poziomie).

Edited by prezes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę dodać nic do wyceny ( ostatnio dawałem temat prawie 2 tygodnie temu )

Nie możesz napisać tematu - po prostu

Mam ten sam problem :-(

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak skutecznie wstawić link do sygnaturki? Próbuję przez "Odnośnik" ale mi usuwa przy zapisywaniu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak skutecznie wstawić link do sygnaturki? Próbuję przez "Odnośnik" ale mi usuwa przy zapisywaniu...

 

Przy "tworzeniu" sygnaturki z linkiem.. klikam w "Zmień tryb edycji" i udaje się ;)

(może to ci pomoże?)

 

 

klikk.jpg

 

:)

 

PS. Po kliknięciu w numer posta nie pojawia się jak na starym forum bezpośredni link do niego :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Dzięki, udało się. Te utrudnienia są chyba po to, żeby za często nie edytować. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam ten sam problem :-(

 

Sebastian

alpine5

 

Ja również w dziale Wycena i Opinie nie mogę- zamiast przycisku z nowym tematem mam "Nie możesz napisać tematu"

 

Dodatkowo w wersji mobilnej brak odnośnika "nowa zawartość"

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodatkowo w wersji mobilnej brak odnośnika "nowa zawartość"

 

Na mobilnej masz w prawym górnym rogu taki kwadrat i jak klikniesz to są tam dodatkowe opcje.

Trzecia od lewej w górnym rzędzie to Nowa zawartość, ale faktycznie mógłby być ten odnośnik gdzieś od razu na widoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sygnaturki pewnie przyjdzie wam edytować nie raz (Obym się mylił ;) ), ponieważ nadal je zmieniamy, wstrzymajcie do momentu kiedy napiszę, że jest już okej, proszę.

 

Sądzę też, że po 2-3 dniach pracy na tym skinie pojawi się więcej rzeczy do zmiany w skinie, które nie będą kwestią przyzwyczajeń. I wtedy pomyślimy nad dopracowaniem skina. Być może skopiujemy ten, i damy możliwość wyboru innych z małymi różnicami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

apze a co z tą blokadą dodawania nowych tematów? (to samo mają pshemec i alpine5)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczekaj 24h od napisania wcześniejszego tematu i blokada zniknie ;)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczekaj 24h od napisania wcześniejszego tematu i blokada zniknie ;)

Ja ostatni temat w dziale "Wycena..." zakładałem 24.05.2012, a więc trochę więcej niż 24 godziny już upłynęło, jednak nie mogę napisać nowego :ph34r:

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeczekaj 24h od napisania wcześniejszego tematu i blokada zniknie ;)

ja w dziale wycena dodawałem ostatnio temat jakies 2msc temu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe tematy i ograniczenia, to wina modyfikacji, która pozwala napisać jeden temat na dzień w dziale handlu i wycen. Proszę o cierpliwość.

 

Sugestia PB związana z czyszczeniem przeczytanej zawartości za jednym kliknięciem na dole została wdrożona.

Daty rejestracji pod loginami także.

 

To co potrafimy naprawić sami, naprawiamy w mig. Na inne rzeczy potrzeba czasu.

Za niedogodności przepraszamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe tematy i ograniczenia, to wina modyfikacji, która pozwala napisać jeden temat na dzień w dziale handlu i wycen. Proszę o cierpliwość.

 

Sugestia PB związana z czyszczeniem przeczytanej zawartości za jednym kliknięciem na dole została wdrożona.

Daty rejestracji pod loginami także.

 

To co potrafimy naprawić sami, naprawiamy w mig. Na inne rzeczy potrzeba czasu.

Za niedogodności przepraszamy.

 

A nie lepiej dac link tam gdzie zawsze byl? :)

 

 

Nie dziala dodawanie zalacznikow, przynajmniej mi.

Plik /png, blad:

Wysyłanie zakończone niepowodzeniem

Edited by pokoleniex

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tą reklamą też trzeba coś zrobić ;)

 

(rozdzielczość 1024x768)

 

Przeglądarka Opera

di2b.jpg

 

 

Przeglądarka Chrome

di3ht.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe tematy i ograniczenia, to wina modyfikacji, która pozwala napisać jeden temat na dzień w dziale handlu i wycen. Proszę o cierpliwość.

Dlatego właśnie tak się o to upominamy, gdyż ostatnio napisane przez nas (kilku użytkowników to sygnalizowało) tematy w dziale wycen, miały miejsce tydzień i dłużej wstecz. Czekamy jednak (przynajmniej ja) cierpliwie ^_^

 

W poprzedniej wersji forum na samym dole strony głównej była m.in. informacja kto obchodzi urodziny w danym dniu, w nowej wersji tego nie widzę. Było to wygodne przy chęci złożenia komuś życzeń urodzinowych - ot taka drobnostka, ale zauważyłem ;)

 

Sebastian

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za poprawki. Korzystam właśnie z wersji mobilnej i byłoby cudnie, gdyby nie reklama na górze, rozciągająca całość x3 i spowalniająca wczytywanie. Jeśli już muszą być reklamy w wersji mobilnej, to niech przynajmniej będą... w wersji mobilnej. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za poprawki. Korzystam właśnie z wersji mobilnej i byłoby cudnie, gdyby nie reklama na górze, rozciągająca całość x3 i spowalniająca wczytywanie. Jeśli już muszą być reklamy w wersji mobilnej, to niech przynajmniej będą... w wersji mobilnej. :P

 

Na moim HTC reklama się nie wyświetla (chyba przeglądarka jej nie obsługuje albo blokuje), a mimo to forum jest 3x szersze, już myślałem, że coś mi się popsuło w telefonie. ;)

 

Na pewno byłoby lepiej gdyby nie trzeba było forum przesuwać w prawo (i to spory kawał), żeby zobaczyć jego resztę.

 

EDIT: a to nie o reklamę chodzi tylko o widżet AM, on tak rozciąga - dopiero go zauważyłem, chyba cierpię już na tę "ślepotę reklamową" co ją ktoś tak nazwał. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×