Jump to content
apze

Zapraszamy na nowe forum

Recommended Posts

Nie mogę edytować swoich postów i to zaraz po napisaniu (korekta literówek).

 

EDIT: właśnie sprawdzam tę opcję i tutaj działa ale wyłączenie jej w odpowiedziach w dziale "wycena i opinia" to chyba nadgorliwość ...

Edited by Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie działają gify animowane w avatarach.

 

Ta funkcja została celowo wyłączona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta funkcja została celowo wyłączona.

 

Też miałeś wrażenie, że avatar CzarnegoElo na Ciebie krzyczy? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moim HTC reklama się nie wyświetla (chyba przeglądarka jej nie obsługuje albo blokuje), a mimo to forum jest 3x szersze, już myślałem, że coś mi się popsuło w telefonie. ;)

 

Na pewno byłoby lepiej gdyby nie trzeba było forum przesuwać w prawo (i to spory kawał), żeby zobaczyć jego resztę.

 

EDIT: a to nie o reklamę chodzi tylko o widżet AM, on tak rozciąga - dopiero go zauważyłem, chyba cierpię już na tę "ślepotę reklamową" co ją ktoś tak nazwał. :P

 

W pierwszym dniu, zanim ten widżet AM się pojawił, forum wyświetlało się idealnie na mobilnej wersji, nie było takie szerokie. Teraz jest bardzo... niefortunnie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy mozna podbijac 1 raz temat w dziale "handel" ...bo dzis sie koncza moje aukcje

 

W dziale Handel podbijanie jest wyłączone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

a w starej wersji bylo wlaczone?

 

Parę postów wyżej masz info, że powstał nowy dział Aukcje i tylko tam podbijanie jest możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorki, nie czytalem calego wątku...dzieki za info...

 

Hm, ale tak szczerze to nie widzę tego działu - widzę tylko Aukcje Di.pl - a to co innego przecież.

 

@apze - w jakim dziale w końcu można zamieszczać info o aukcjach?

 

"Regulamin działu "Handel i Ogłoszenia":

(...)

#W tym dziale nie można podnieść/odświeżyć tematu. Wyjątek stanowią aukcje, taki temat można odświeżyć tylko raz i nie wcześniej niż 24 godziny przed końcem aukcji."

Share this post


Link to post
Share on other sites

sorki, nie czytalem calego wątku...dzieki za info...

 

Odnośnie podbijania: Ta funkcja była nadużywana i co dzień pojawiały się te same tematy na górze list. Jeżeli ktoś jest poważnie zainteresowany ofertą to może kliknąć w link oferty i dodać do obserwowanych w premium.pl aftermarket.pl allegro.pl czy gdzie tam została ona wystawiona natychmiast po publikacji ogłoszenia na di.pl.

W dziale aukcje di.pl można postować składając oferty.

 

Parę postów wyżej masz info, że powstał nowy dział Aukcje i tylko tam podbijanie jest możliwe.

.. ten dział dotyczy aukcji tylko i wyłącznie na DI

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dziale Handel podbijanie jest wyłączone.

To prawda.

a w starej wersji bylo wlaczone?

Tak.

Hm, ale tak szczerze to nie widzę tego działu - widzę tylko Aukcje Di.pl - a to co innego przecież.

 

@apze - w jakim dziale w końcu można zamieszczać info o aukcjach?

W dziale handel i ogłoszenia. Zainteresowani użytkownicy nie czekają na podbicie, tylko od razu dodają takie aukcje do obserwowanych. Podbijanie w celu przypomnienia nie miało więc sensu (pomija spontanicznych kupujących, którzy dopiero za drugim razem zdecydowali się zalicytować).

"Regulamin działu "Handel i Ogłoszenia":

(...)

#W tym dziale nie można podnieść/odświeżyć tematu. Wyjątek stanowią aukcje, taki temat można odświeżyć tylko raz i nie wcześniej niż 24 godziny przed końcem aukcji."

Ten regulamin będzie zmieniony. Pierwszy post w tym temacie przedstawia propozycję nowego regulaminu.

 

Planujemy też tak ustawić limity w następujący sposób:

 

Obecny limit edycji postów: do 10 godzin na całe forum. Na poprawę literówek powinno wystarczyć ;)

 

Podbijanie tematów i możliwości odpowiedzi zostały wyłączone w:

Domeny Polskie

Domeny Zagraniczne

Domeny z Ruchem

Sprzedaż Opcji

Z uwagi na wielokrotne nadużycia w poprzedniej wersji forum. Obecnie służą one jako tablica ogłoszeń.

Wyjątkowo w tych działach można edytować temat i treść do 7 dni (np: gdy nieaktualne)

 

W dziale Wycena i Opinia można napisać jeden temat na 24h.

 

Takie same ograniczenia będą posiadają działy:

Domeny Polskie

Domeny Zagraniczne

Domeny z Ruchem

Sprzedaż Opcji

W każdym z nich można założyć 1 temat na dzień.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.. ten dział dotyczy aukcji tylko i wyłącznie na DI

 

No i to właśnie jest "słabe".

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i to właśnie jest "słabe".

 

Jakie są inne korzyści z podbijania aukcji na zewnętrznym serwisie, poza spontanicznymi kupującymi, którzy dopiero za drugim razem decydują się zalicytować?

Dodając ogłoszenie możesz mieć pewność, że każdy przeglądający ten dział się z nim zapozna i w razie zainteresowania doda aukcję do obserwowanych w serwisie aukcyjnym. Wątpię, że takie osoby siedzą na forum 24h przed końcem i czekają na podbicie ;)

 

Podbijanie sprawia tylko, że dwa razy informujesz o tym samym. Była to też po części dyskryminacja zwykłych ogłoszeń, gdzie nie można było podbijać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Łatwo przegapić temat, szczególnie komuś kto nie siedzi notorycznie na di.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja już w sumie pogodziłem się (choć nie podoba mi się to) z brakiem możliwości podbijania tematu o aukcji/aukcjach swoich domen (wystawianych na jakiejś giełdzie). Po prostu będę zakładał taki temat na forum dopiero na kilka godzin przed zakończeniem aukcji.

 

Sebastian

alpine5

 

p.s. nadal nie mogę założyć jednak tematu w dziale "Wycena i Opinia"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmiany graficzne jak najbardziej na plus.

 

 

Nie podoba mi się tylko to wyróżnione "Lubię to", ale to pewnie przez moją awersję do FB.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są jakieś problemy ze stopką. Wyrzuca błąd, że stopka może mieć tylko 3 linie. Ma, ale skrypt wyrzuca błąd. Bez pogrubienia i bez linków działa. Po dodaniu pogrubienia i / lub linków - przestaje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Są jakieś problemy ze stopką. Wyrzuca błąd, że stopka może mieć tylko 3 linie. Ma, ale skrypt wyrzuca błąd. Bez pogrubienia i bez linków działa. Po dodaniu pogrubienia i / lub linków - przestaje.

Pracujemy nad tym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w związku z możliwością edycji w dziale wyceny też są jakieś restrykcje...?

 

Co masz na myśli?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy temat był już poruszany.

 

 

Nawet jeśli ktoś dodał domenę do wyceny jako ukryty, to na stronie głównej ( ostatni post w dziale ) widać jego "dane" ;)

 

przykład: okidoki.pl -> ..w.i

Edited by polmajk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tą reklamą też trzeba coś zrobić ;)

 

(rozdzielczość 1024x768)

 

Przeglądarka Opera

di2b.jpg

 

 

Przeglądarka Chrome

di3ht.jpg

Co z powyższą reklamą? Zasłania loginbar

 

(widzę że, forum się dodatkowo skurczyło przez te boczne reklamy... przy wielkości czcionek to na prawdę ciężko czytać forum.)

 

 

edyta:

 

O jak miło. Boczne reklamy zostały właśnie wyłączone.. na głównej stronie tylko widać

 

edyta:

Cofam powyższe :P (wróciły)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×