Jump to content
Andro

Bukmacherstwo - hazard czy inwestowanie

Recommended Posts

alkohol, alkoholem, ale jak o czymś nie masz zielonego pojecia to nawet na trzeźwo sie nie wypowiadaj...

 

Nie będę z Tobą dyskutował, bo bzdury piszesz, przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze raz to może zrozumiesz, a jak nie trudno.

Edited by zabaco

Share this post


Link to post
Share on other sites

żeby dyskutować to trzeba mieć co powiedzieć a niestety nie masz bladego pojęcia o bukmacherce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lizanie cipki było w Singapurze nielegalne do 2007 roku. Jeśli kobieta poszła na posterunek i powiedziała, że wylizałeś jej cipkę, zostałbyś aresztowany. Jeśli nie narzekała i było okej, mogłeś spróbować jeszcze raz, ale zawsze z tą myślą, że jeśli zrobisz to źle, może cię zgłosić. Byliśmy rozwiniętym, nowoczesnym społeczeństwem, ale niektóre z naszym praw były nieprawdopodobnie przestarzałe. Myślałem wtedy: ci wszyscy kolesie z sądu najwyższego, strzeżący powyższych zasad, mają po sześćdziesiąt lat na karku i przez całe życie nie lizali cipki. Co oni wiedzą o życiu?

no normalnie fakt wysiada z ozdobnikami :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Źle napisałem. Żona mnie uświadomiła ;) obstawienie tenisa to też hazard. Chodzi o to, że jeśli coś co obstawiamy w więcej niż 50% zależy od losu a nie naszych umiejętności to jest hazardem :)

Załóżmy, że zakładam się z bratem o pieniądze kto jest silniejszy na rękę - nie ma tu hazardu, bo wynik zależy od naszych umiejętności, ale jak moja mama powie "daję 100zł że wygra starszy syn" to już jest hazard :D

 

Nie bardzo się zgodzę.Gdyż umiejętności zawodników niezależnie w jakiej dyscyplinie biorą w tym udział a nie tylko los

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo się zgodzę.Gdyż umiejętności zawodników niezależnie w jakiej dyscyplinie biorą w tym udział a nie tylko los

 

Ale mowa o naszych umiejętnościach, a nie kogoś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli potrafimy w praktyce, wykorzystać wzór p*k>1, będziemy wygrywać. I jest to związane z naszymi umiejętnościami. Nie z umiejętnościami zawodników.

 

 

----

 

p - nasza ocena zdarzenia (w%)

k - kurs zdarzenia

 

 

 

To jest umiejętność dostrzeżenia niedoszacowanych lub przeszacowanych kursów. Oddsmakerzy są tylko ludźmi. Mylą się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli potrafimy w praktyce, wykorzystać wzór p*k>1, będziemy wygrywać. I jest to związane z naszymi umiejętnościami. Nie z umiejętnościami zawodników.

 

 

----

 

p - nasza ocena zdarzenia (w%)

k - kurs zdarzenia

 

 

 

To jest umiejętność dostrzeżenia niedoszacowanych lub przeszacowanych kursów. Oddsmakerzy są tylko ludźmi. Mylą się.

 

 

i od razu widać, że ktoś się zna :)

 

Jeśli ktoś by mi dał kurs 2.10 na reszkę to mogę to grać w nieskończoność a jeśli jest 1.9 to jest to hazard

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Przykre.

Przepadnie trochę dorobku.

 

Przy okazji, osoby, które z lenistwa albo głupoty, posługiwały się tymi samymi hasłami i loginami do swoich skrzynek pocztowych albo i do swoich kont u buków, mają myślę nakichane w portki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczyło, że ktoś z koalicji rządzącej (Gowin?) zaczął przebąkiwać o ewentualnej liberalizacji ustawy hazardowej a ilość zapytań o domeny "zakładowe" rośnie z tygodnia na tydzień. Dobra zmiana ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystarczyło, że ktoś z koalicji rządzącej (Gowin?) zaczął przebąkiwać o ewentualnej liberalizacji ustawy hazardowej a ilość zapytań o domeny "zakładowe" rośnie z tygodnia na tydzień. Dobra zmiana ;).

 

http://legislacja.rcl.gov.pl/docs//2/12285702/12354295/12354296/dokument223108.pdf

 

W praktyce z tego co widzę wejdzie blokada stron "nielegalnych" operatorów, więc ta ewentualna liberalizacja została dobrze ujęta :P Pisana ustawa pod Pana Juroszka. Może nie do końca wszystko dobrze zinterpretowałem, ale według mnie to jest kolejny cios w plecy dla tej branży. Piszę o zakładach, a nie o automatach, toto lotkach (:P) itd

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...] Pisana ustawa pod Pana Juroszka. [...]

 

Na to wygląda. Wszystko szło wydawało się, raczej w dobrym kierunku. Mniej więcej, duńskim.

 

Szykuje się najbardziej restrykcyjna ustawa hazardowa w Europie. Dzieło myśli socjalistycznej, na poły z myślą polską "ziemniaczaną".

Co się stało?

Ktoś dał w łapkę może?

 

Stety, niestety, w Gowinie nadzieja. Choć jest ona matką głupich.

Edited by yarowa
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

[...]

 

 

To wszystko powyższe, w świadomości przeciętnego obywatela Polski to "wujek samo zło", bo hazard, hazard i jeszcze raz hazard.

 

[...]

 

Może w końcu "decydenci" zrozumieją, że to doby wujek z kasą.

 

Tutaj, ostatnie meandry projektów ustawy hazardowej, okiem pokerzysty:

 

http://www.pokertexas.pl/czytelnia/artykuly/przy-szklaneczce-jd-odc-16-wiem-ze-nic-nie-wiem-czyli-o-co-chodzi-z-ta-ustawa/

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

[...]

 

Szykuje się najbardziej restrykcyjna ustawa hazardowa w Europie. [...]

Co się stało?

[...]

 

Socjalizm umysłowy w natarciu. Zamiast zalegalizować i pobierać podatki, będą blokować i nadal wpychać ludzi w rejon, który nazywają nie tylko "szarą strefą" ale strefą przestępczą (sankcje z Ustawy ale i przecież Kks). To moim zdaniem jeden z tych momentów, w którym Gwprawda opisuje rzeczywistość taką jaka jest :)http://wyborcza.pl/1,75398,20152436,rzad-chce-utworzyc-rejestr-niedozwolonych-stron-i-zmusic-dostawcow.html

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×