Jump to content
fakson

pozycjonowanie - gdzie najlepiej?

Recommended Posts

Przydałby się chyba taki temat przyklejony na forum gdzie moderatorzy dodawali by firmy które realizuja taki wyrafinowany marketing jako godne omijania szerokim łukiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasza firma oferuje pozycjonowanie stron internetowych. Nasza oferta to również kampanie linków sponsorowanych, czyli AdWords, który coraz bardziej zyskuje na znaczeniu, choćby przez to, że w wyszukiwarce Google w wynikach wyszukiwania wyświetla już 4 reklamy na samym początku. Jeśli bylibyście zainteresowani ofertą piszcie, albo odwiedźcie naszą stronę www.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym Ci jednak polecił małą agencją, która Ci wypozycjonuje. W dużej ilości przypadków, pozycje i tak zależą od pojemności portfela, także działając na własną rękę, będzie Ci ciężko coś wypozycjonować bez ponoszenia większych kosztów, już nie mówiąc o płatnych kursach, które dałyby Ci jakąkolwiek wiedzę na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z własnego doświadczenia "po jednej i drugiej stronie barykady", jedyne czego mogę być pewien.. że jak ktoś oferuje TOPki za grosze, to narobi więcej szkody niż pożytku. Cwaniaki puszczają domenę spamującymi botami.. a wiadomo prędzej czy później google takiego delikwenta odpowiednio "nagrodzi" za drogę na skróty. Porządne pozycjonowanie musi kosztować, zresztą obecnie coraz częściej jest to po prostu kreowanie marki w sieci, z pozyskiwaniem linków przy okazji (no i wiadomo onpage seo odpowiednie). Także dobra usługa kosztuje, co nie oznacza że nie znajdą się tacy, którzy rzucą cenę z kosmosu za wrzucenie domeny do jakiejś spamiarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z własnego doświadczenia "po jednej i drugiej stronie barykady", jedyne czego mogę być pewien.. że jak ktoś oferuje TOPki za grosze, to narobi więcej szkody niż pożytku. Cwaniaki puszczają domenę spamującymi botami.. a wiadomo prędzej czy później google takiego delikwenta odpowiednio "nagrodzi" za drogę na skróty. Porządne pozycjonowanie musi kosztować, zresztą obecnie coraz częściej jest to po prostu kreowanie marki w sieci, z pozyskiwaniem linków przy okazji (no i wiadomo onpage seo odpowiednie). Także dobra usługa kosztuje, co nie oznacza że nie znajdą się tacy, którzy rzucą cenę z kosmosu za wrzucenie domeny do jakiejś spamiarki.

 

Naiwnych nie brakuje. Często ludzie nie mający żadnego pojęcia o pozycjonowaniu, zgłaszają się właśnie do takich cwaniaków, używających spam botów. Dlatego zawsze należy poznać podstawy pozycjonowania, nawet jeżeli ma się zamiar zgłosić do poważnej firmy.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam w tej dziedzinie pewne doświadczenie i muszę Wam powiedzieć, że jeżeli ktoś chce pozycjonować stronę i ma czas na to, by poczytać na ten temat, może osiągnąć lepsze wyniki niż agencja. Współpraca z agencją w zakresie dodawania nowych treści na stronę, również jest korzystna.

 

Jeśli już zdecydujecie się na czyjąś usługę, często odzywajcie się, pytajcie. Będą się denerwowali, ale poświęcą Waszej stronie więcej uwagi. Zawrzyjcie również w umowie zapis mówiący o tym, że wszystko co firma zrobiła dla strony w czasie trwania umowy, pozostanie bez zmian nawet po jej rozwiązaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam w tej dziedzinie pewne doświadczenie i muszę Wam powiedzieć, że jeżeli ktoś chce pozycjonować stronę i ma czas na to, by poczytać na ten temat, może osiągnąć lepsze wyniki niż agencja. Współpraca z agencją w zakresie dodawania nowych treści na stronę, również jest korzystna.

 

Jeśli już zdecydujecie się na czyjąś usługę, często odzywajcie się, pytajcie. Będą się denerwowali, ale poświęcą Waszej stronie więcej uwagi. Zawrzyjcie również w umowie zapis mówiący o tym, że wszystko co firma zrobiła dla strony w czasie trwania umowy, pozostanie bez zmian nawet po jej rozwiązaniu.

 

Ok. To jaką firmę polecasz? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozycjonowanie to teraz temat rzeka.. Nie da się określić wytycznych, które pokażą czy pozycjonowanie jest skuteczne. Polecam zapoznać się z bardzo dobrym artykułem, na którym znalazłam bardzo dużo informacji na temat marketingu. Jestem pewna, że po zapoznaniu się z artykułami coś ciekawego znajdziesz http://marketing.z-plusem.pl/pozycjonowanie/co-zrobic-aby-pozycjonowanie-strony-przynioslo-najlepsze-efekty/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozycjonowanie to teraz temat rzeka.. Nie da się określić wytycznych, które pokażą czy pozycjonowanie jest skuteczne. Polecam zapoznać się z bardzo dobrym artykułem, na którym znalazłam bardzo dużo informacji na temat marketingu. Jestem pewna, że po zapoznaniu się z artykułami coś ciekawego znajdziesz http://marketing.z-plusem.pl/pozycjonowanie/co-zrobic-aby-pozycjonowanie-strony-przynioslo-najlepsze-efekty/

To się nazywa pozycjonowanie... a w zasadzie szeptanka. Zarejestrowałeś się tu tylko po to aby "linkacza" umieścić, czy też coś wniesiesz od siebie z zakresu domen internetowych?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To się nazywa pozycjonowanie... a w zasadzie szeptanka. Zarejestrowałeś się tu tylko po to aby "linkacza" umieścić, czy też coś wniesiesz od siebie z zakresu domen internetowych?

 

Jak zwał tak zwał, chciałam podzielić się ciekawa stroną na temat który został tutaj poruszony.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to chętnie pomogę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko jedno konto ? Powinna być jeszcze reszta stadka, która przytaknie, poleci i powie że zajebiście :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

AdWordy to, że dadzą Ci pozycję dopóki dopóty płacisz nie jest rozwiązaniem długofalowym - w przeciwieństwie do pozycjonowania, które jeśli dobrze się wypozycjonujesz - możesz zajmować czołowe lokaty nawet przez kilka miesięcy. Trzeba tylko z głową wybrać usługodawcę. Ze swojej strony polecić mogę ofertę http://websteady.pl/oferta-cennik-stron/pozycjonowanie-strony-seo/ Doświadczona firma, spore portfolio. Napisać, zadzwonić nigdy nie zaszkodzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawsze można korzystać z Adword i z pozycjonowania strony.

Adwords działa natychmiast, a pozycjonowania po paru miesiącach

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

ten wątek to chyba najbardziej do dodania "do follow" służy :D

 

W temacie chyba jednak nie aż tak dużo się zmieniło.

 

Dalej wartościowy content (opis zdjęć itp również) i backlinki do dobrze ocenianych serwisów plus social.

 

Korzystałem z kilku firm pozycjonerskich. Ogólnie byłem zadowolony, natomiast praktycznie prawie zawsze trafiały się frazy, których nie udało się umieścić w pierwszej dziesiątce.

 

Mam wrażenie, że część fraz tylko może nie tych super trudnych do tego obłożonych masą konkurencji można samemu z dużym sukcesem wypozycjonować.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z mojego doświadczenia mogę napisać tak. Wolę płacić 3000zł miesięcznie za AdWords niż 3000zł miesięcznie za pozycjonowanie które zawsze jest obarczone ryzykiem otrzymania bana, filtra i braku wymarzonych efektów.

 

Już kilka domen wykończyli mi "profesjonalni pozycjonerzy" i byłem zmuszony do zmian (chodź teraz z perspektywy czasu uważam, że był to dobry ruch) - a naprawdę brałem tych z górnej półki (może nie najdroższych)

 

Wybrałem AdWords chodź długo miałem opory - ale nie żałuję.

Edited by dariush

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma co się bawić w jakieś katalogowanie, lepiej zlecić cały proces SEO jakiejś dobrej agencji, która co miesiąc będzie przeprowadzać odpowiednie działania i przede wszystkim nie zaszkodzi twojej stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, ignacy2 napisał:

Też chciałbym między innymi pozycjonować stronę tylko na tą chwilę zastanawiam się czy założyć stronę wizytówkową czy zwykłą standardową strone www? 


W razie czego odradzam z korzystania z firmy wezom.pl
Nie polecam

 

I serio, nauczcie się poprawnego link building.

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Godzinę temu, tokar92 napisał:

Czy coś się zmieniło jeżeli chodzi o pozycjonowanie w 2018 roku ?

 

Tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie Google wprowadziło jakieś nowe algorytmy ze swej zwierzęcej ferainy. Na pewno bardziej teraz patrzą na jakość tekstów na stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. szybkość strony

2. mobile first

3. jakość

4. aktualność

5. podejście pod użytkownika

 

Pracuję dla seo dla dużych klientów i naprawdę coraz więcej aspektów ma znaczenie jeśli chodzi o pozycjonowanie. I z każdym rokiem pozycjonowanie idzie w stronę growth hackingu / marketingu 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

nieoficjalnie jest między 200 a 300 czynników rankingowych mających wpływ na poszczególne pozycje.

Czynniki te mają bardzo różną wagę 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×