Jump to content
Sign in to follow this  
clever

Sprawy do załatwienia przez Noname

Recommended Posts

Ponieważ dropped nie odpisuje na tickety swoich klientów a w kazdym wątku dotyczacym dropped gdy pojawia się jakiś problem do rozwiazania zjawia się niejaki Noname Wszechmogący, który proponuje aby napisać do niego to on to załatwi. Postanowiłem mu to ułatwić i stworzyłem specjalny wątek do załatwienia tych spraw, aby nie zaśmiecać całego forum. Ponieważ dropped nie odpisuje na tickety to forum oraz Noname Wszechmogący stają się jedynym kanałem kontaku z tą firmą.

 

UWAGA!!!! prosze nie pisac postów typu: Kiedy mi przelejecie przywłaszczone pieniadze?

 

Z pustego to nie tylko Noname Wszechmogący ale i Salamon nie przeleje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michał weź pogoń kogoś z "dzialu technicznego" - bo zgloszonych bledow przez tickety nie umieja poprawic od tygodnia....i pewnie przez to uciekaja sprzedawcom klienci...."nie mozna skontaktowac sie z kupujacymi z dzialu "Szukam domeny" ...mimo, ze widac ze ktos jest "zainteresowany" moja domeną........wszystko jest dokladnie opisane w ticketach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie temat do zamknięcia i premia 10% dla autora. Bez jaj panowie, to nie jest forum o AM, a zakładanie co dzień po kilka wątków AM mija się z celem.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie temat do zamknięcia i premia 10% dla autora. Bez jaj panowie, to nie jest forum o AM, a zakładanie co dzień po kilka wątków AM mija się z celem.

Lubie to !

A autorowi 100%, niech trochę odpocznie i ochłonie.

Edited by sebastian0000

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×