Jump to content
Sign in to follow this  
dominik0423

Odkupić czy samemu wymyślać?

Recommended Posts

Nie musisz mieć do tego żadnych programów. Zarówno Premium jak i Aftermarket udostępniają narzędzia pozwalające na generowanie literówek.

 

Jeśli to jednak jakaś popularna strona to wątpię abyś znalazł jeszcze jakieś warte rejestracji literówki tak więc lepiej odkupić ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam do was pytanie lepiej odkupić literówkę czy samemu wymyślić bo słyszałem, że są do tego programy, jak wygląda to pod względem kosztów?

 

Zależy po co Ci ta literówka.

Najtaniej i najpewniej będzie wziąć na testy (o ile mówimy o .pl) Sam sprawdzisz ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeżeli o odkupieniu mowa t jaki to jest koszt tak około bo rozumiem, że nie da się go tak jednoznacznie określić gdyż zależy od generowanego ruch, chodzi mi o to aby nie przepłacić za literówkę z ruchem:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jeżeli o odkupieniu mowa t jaki to jest koszt tak około bo rozumiem, że nie da się go tak jednoznacznie określić gdyż zależy od generowanego ruch, chodzi mi o to aby nie przepłacić za literówkę z ruchem:)

 

Przyjęło się, że jest to 12-to lub 24 krotność miesięcznych zarobków. Najlepiej jednak mieć dostęp do statystyk z przynajmniej 6-ciu miesięcy bo różnie to bywa z potencjałem literówek ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cena taka około to ile?

Przyjęło się, że jest to 12-to lub 24 krotność miesięcznych zarobków. Najlepiej jednak mieć dostęp do statystyk z przynajmniej 6-ciu miesięcy bo różnie to bywa z potencjałem literówek ;-)

 

Literówka standardowo pewnie zarabia od 5 do 10 $ na miesiąc.

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Literówka standardowo pewnie zarabia od 5 do 10 $ na miesiąc.

 

Skąd to stwierdzenie? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skąd to stwierdzenie? :P

Zbyt ogólnie to ująłem :P.Sam miałem jedną z 700 wejść na miesiąc co tyle zarabiała.Inna moja literówka ma ponad 1000 wejść i nie zarabia nic.Tak to już bywa.Nie da się przewidzieć zarobków.Powinienem napisać dobra literówka zarabia średnio 5-10 $.Natomiast średnio literówki zarabiają 0,bo mają marny ruch :)

Edited by ceder

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powinienem napisać dobra literówka zarabia średnio 5-10 $.Natomiast średnio literówki zarabiają 0,bo mają marny ruch :)

 

Żadna z niej dobra literówka jak wyciąga tylko 5-10 $ miesięcznie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×