Jump to content
polmajk

Subskrypcja papierów dłużnych AfterMarket.pl

Recommended Posts

Chyba nikt nie zadał takiego pytania a przeczytałem cały temat:

 

Co w sytuacji gdy... subskrybuję kilka pakietów papierów dłużnych a w ciągu roku AM straci partnerstwo w NASK?

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nikt nie zadał takiego pytania a przeczytałem cały temat:

 

Co w sytuacji gdy... subskrybuję kilka pakietów papierów dłużnych a w ciągu roku AM straci partnerstwo w NASK?

A ma to jakiekolwiek znaczenie? Chyba nie gdyż nie jest to w jakikolwiek sposób powiązane. Czy będą partnerami Nasku czy też nie, to jak będą chcieli oddać kasę to oddadzą, a jak nie to nie...i z niczego nie ściągniesz... :)

Za to ja mam inne pytanie...Co się stanie jak nie uzyskają owych brakujących 300k. I czy Ci co kupili do tej pory będą mogli wycofać się z owej " inwestycji życia" przed czasem ?

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ma to jakiekolwiek znaczenie? Chyba nie gdyż nie jest to w jakikolwiek sposób powiązane. Czy będą partnerami Nasku czy też nie, to jak będą chcieli oddać kasę to oddadzą, a jak nie to nie...i z niczego nie ściągniesz... :)

Ma to istotne znaczenie.

Jak zostaną rozwiązane: giełda domen bez partnerstwa, cesje, przechwytywanie, rejestracja domen itepe.

 

"Biznesplan" przewiduje tylko zagadnienia domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to ja mam inne pytanie...Co się stanie jak nie uzyskają owych brakujących 300k. I czy Ci co kupili do tej pory będą mogli wycofać się z owej " inwestycji życia" przed czasem ?

:)

 

Po co pytasz?* Ciebie i tak nie interesuje "inwestycja życia".

 

*pytanie retoryczne - nie oczekuję żadnej odpowiedzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po co pytasz?* Ciebie i tak nie interesuje "inwestycja życia".

 

*pytanie retoryczne - nie oczekuję żadnej odpowiedzi

 

Moim zdaniem rozsądnie postawione pytanie - co w sytuacji, gdy zamiast 300 sztuk Dropped sprzeda np. 50 ? Przecież to będzie znaczyć jego automatyczne bankructwo - czy oddadzą pieniądze tych 50-ciu szczęśliwym subskrybentom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odpowiedz znajdzies

Moim zdaniem rozsądnie postawione pytanie - co w sytuacji, gdy zamiast 300 sztuk Dropped sprzeda np. 50 ? Przecież to będzie znaczyć jego automatyczne bankructwo - czy oddadzą pieniądze tych 50-ciu szczęśliwym subskrybentom?

 

Zapoznaj się z prawem upadłościowym na Cyprze i będziesz już wiedział.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś z Was zakupił taki weksel i już go otrzymał? Chętnie poznałbym treść (weksla) lub nawet obejrzał skan. Prowadzę blog o wekslach, stąd moje zainteresowanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło :) i bardzo szybki zwrot inwestycji :) a raczej zaufania.

 

Jak widać dostali jakieś finansowanie zewnętrzne.

 

Witam!

 

Dziękuję za wykupienie skryptów dłużnych AfterMarket.pl. Ponieważ nasza

firma uzyskała finansowanie z zewnnętrznego źródła, zdecydowaliśmy się

na wcześniejszy zwrot inwestycji. Oczywiście, przywileje związane z

zakupem (brak prowizji od promocji aukcji czy też wypłat) pozostają

ważne przez rok.

 

Poproszę o podanie numeru konta, na który dokonam zwrotu pieniędzy :-)

 

Pozdrawiam,

 

Michał Pleban

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, że jeszcze można je kupić. Czyżby po zakupie 10k otrzymałbym 1k gratis w kilka dni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać

Miło :) i bardzo szybki zwrot inwestycji :) a raczej zaufania.

 

Jak widać dostali jakieś finansowanie zewnętrzne.

Widać, że dofinansowanie musiało być naprawdę spore, pewnie jakiś VC, albo ktoś z branży.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stawiam na DD ;) Zaczynał już ze swoją "przechwytywarką" i widać było, że chce pociągnąć temat dalej. W ostatnich miesiącach sporo wyprzedawał i wyprzedaje nadal wzmacniając budżet i zapewne MP zaproponował mu współtworzenie lub udziały w AM oraz najniższe możliwe ceny i darmowe co tylko możliwe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stawiam na DD ;) Zaczynał już ze swoją "przechwytywarką" i widać było, że chce pociągnąć temat dalej. W ostatnich miesiącach sporo wyprzedawał i wyprzedaje nadal wzmacniając budżet i zapewne MP zaproponował mu współtworzenie lub udziały w AM oraz najniższe możliwe ceny i darmowe co tylko możliwe :)

Myślałem raczej o jakimś ponadnarodowym podmiocie typu Key-Systems, czy Eurodns, ale kto wie może i DD, ostatnio poziom Jego empatii w stosunku do AM sięgnął zenitu. ;) Kto by to nie był to dobrze, że na rynku usług dla Domainerów zachowana zostanie konkurencja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widać

Widać, że dofinansowanie musiało być naprawdę spore, pewnie jakiś VC, albo ktoś z branży.

Czemu tak sądzisz ? 34k papierów dłużnych to tak dużo ? I chyba jasne jest, że jak ktoś jest współakcjonariuszem firmy nie chce zaczynać od jakiś papierów dłużnych

 

Stawiam na DD ;) Zaczynał już ze swoją "przechwytywarką" i widać było, że chce pociągnąć temat dalej. W ostatnich miesiącach sporo wyprzedawał i wyprzedaje nadal wzmacniając budżet i zapewne MP zaproponował mu współtworzenie lub udziały w AM oraz najniższe możliwe ceny i darmowe co tylko możliwe :)

Nie sądzę patrząc na to gdzie utrzymywane są jego domeny :) Zresztą budżet musi reperować o ile chce przenieść swoje domeny do siebie jako do rejestratora domen ;P

 

również sądzę że dofinansowanie dołożył ktoś zdecydowanie większy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stawiam na DD ;) Zaczynał już ze swoją "przechwytywarką" i widać było, że chce pociągnąć temat dalej. W ostatnich miesiącach sporo wyprzedawał i wyprzedaje nadal wzmacniając budżet i zapewne MP zaproponował mu współtworzenie lub udziały w AM oraz najniższe możliwe ceny i darmowe co tylko możliwe :)

Dla porządku zdementuję tę pogłoskę :) Niemniej jednak trzymam kciuki za AM cały czas, bo wierzę, że im więcej takich firm na rynku, tym lepiej dla nas wszystkich.

 

P.S Żeby nie było - za premium.pl i AZ.pl też trzymam kciuki :P

 

DD

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoniecznie musi to byc inwestor. Ot, zwykle podziekowanie i poratowanie "przyjaciol" w potrzebie ;-)

Mnie sie wydaje, ze to podziekowanie za zlapanie tych 3 literowek, co niedawno hurtem spadly i dropped je polapal ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekoniecznie musi to byc inwestor. Ot, zwykle podziekowanie i poratowanie "przyjaciol" w potrzebie ;-)

Mnie sie wydaje, ze to podziekowanie za zlapanie tych 3 literowek, co niedawno hurtem spadly i dropped je polapal ;)

Lubię takie myślenie. Serio.

Otwarty umysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czemu tak sądzisz ? 34k papierów dłużnych to tak dużo ? I chyba jasne jest, że jak ktoś jest współakcjonariuszem firmy nie chce zaczynać od jakiś papierów dłużnych

Nie wiem dlaczego założyłeś, że dofinansowanie wyniosło 34 tys.?. Gdyby tylko takie były długi AM to wystarczyłoby sprzedać x.de i jeszcze sporo by zostało, a nie zaciągać kredyty. Skoro sprzedaż x.de, którą najprawdopodobniej bez większego trudu można by sprzedać za minimum 100 tys. zł. nie była w stanie pokryć zobowiązań to można domyślić się, że była to kwota sześciocyfrowa i to nie niska, a może nawet siedmiocyfrowa. Zobacz, że Michał pisał iż wszystkie zaległe wypłaty zostaną wkrótce wypłacone, uzupełniono z nadwyżka konta w NASK i jeszcze zostało na przedterminowy wykup papierów dłużnych, więc nie są to małe pieniądze.

Edited by Pan_Grzegorz
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, że jeszcze można je kupić. Czyżby po zakupie 10k otrzymałbym 1k gratis w kilka dni?

Też bym się chętnie dowiedział. Zwłaszcza co do drugiej części pytania. Ale jakoś się nikt nie wyrywa do odpowiedzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

w dniu dzisiejszym przelew został środków z papierów dłużnych ( wraz z zarobkiem 10% ) został zaksięgowany na moim koncie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×